Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Romantyczny weekend tylko we dwoje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniaola37
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 18:58    Temat postu: Re: Romantyczny weekend tylko we dwoje Odpowiedz z cytatem

ilonka30 napisał:
Ostatnio w moim małżeństwie nie dzieje się niestety dobrze tak wiec pomyślałam, że może wspólny wyjazd we dwoje do jakiegoś fajnego miejsca dobrze by nam zrobił? Co o tym sądzicie?
Znalazłam dobrą ofertę w hotelu w Warszawie: http://www.bwfelix.pl/ i zastanawiam się czy nie wynająć tam pokoju na kilka dni Wink
Tak aby oderwać się od codziennych obowiązków, dobrze sobie zjeść oraz trochę pozwiedzać.
Co o tym sądzicie?

Taki wypad na pewno dobrze Wam zrobi Smile Dobrze pobyć trochę razem. Ja niedawno miałam analogiczną sytuację, z tą różnicą, że spędziłam kilka dni w http://hotelplonsk.pl
Każdy związek potrzebuje czasem intymności Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
Marcelina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł Smile A może góry? Uczą pokory, wyciągają smutki i przysparzają przyjemności Smile Na http://www.tatrytop.pl/ jest bardzo duży wybór miejsc w przyjaznym otoczeniu, piękne chatki w rustykalnym stylu, takie z kominkiem, tarasem na wspaniały górski widok... już w samym miejscu można się zakochać a co dopiero ponownie w sobie Smile
Powrót do góry
Karmen
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 13:18    Temat postu: Re: Romantyczny weekend tylko we dwoje Odpowiedz z cytatem

aniaola37 napisał:
ilonka30 napisał:
Ostatnio w moim małżeństwie nie dzieje się niestety dobrze tak wiec pomyślałam, że może wspólny wyjazd we dwoje do jakiegoś fajnego miejsca dobrze by nam zrobił? Co o tym sądzicie?
Znalazłam dobrą ofertę w hotelu w Warszawie: http://www.bwfelix.pl/ i zastanawiam się czy nie wynająć tam pokoju na kilka dni Wink
Tak aby oderwać się od codziennych obowiązków, dobrze sobie zjeść oraz trochę pozwiedzać.
Co o tym sądzicie?

Taki wypad na pewno dobrze Wam zrobi Smile Dobrze pobyć trochę razem. Ja niedawno miałam analogiczną sytuację, z tą różnicą, że spędziłam kilka dni w http://hotelplonsk.pl
Każdy związek potrzebuje czasem intymności Smile

Moge wam jeszcze doradzić romantyczna kolacje w http://www.restauracjavillafoksal.pl/, my tam byliśmy i ten wieczór zapadł nam w pamięci
Powrót do góry
eDom
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się na taki wyjazd we dwoje wybrać niezależnie od powodu czy sytuacji, kilka dni spokoju i wypoczynku, oderwania się od codzienności każdemu dobrze zrobi. Tu na pewno znajdziecie sporo ciekawych pomysłów http://www.edom.pl/wyjatkowe-miejsca/ na to jak i gdzie spędzić razem czas Smile
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Hotel Platinum Palace we Wrocławiu. Piękne, romantyczne miejsce. Pokoje są bardzo ładne i nastrojowe. Poza tym plusem jest to, że panuje tam naprawdę miła atmosfera. Idealne miejsce na romantyczny weekend we dwoje.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Zakopane! Tu jest pięknie, można w różny sposób zagospodarować wolny czas, np. zwiedzając, albo chodząc po górach. Polecam Ci skorzystać z oferty apartamentu MONTANA, gdzie możliwe jest zorganizowanie przez obsługę romantycznego klimatu w waszym apartamencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Romantycznie może być wszędzie. Wszystko zależy od nastawienia dwóch osób Smile Ja nigdy nie zapomnę jak parę miesięcy temu spędziłam z narzeczonym kilka gorących dni w Janowie Podlaskim. Nocowaliśmy w Zamku Biskupim i było idealnie Wink polecam lokalizację.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o romantyczne wyjazdy we dwoje, to moim zdaniem idealnym miejscem na taki wyjazd jest Kazimierz Dolny - piękne miasteczko z niezwykłym klimatem. Zatrzymać się można na przykład w Villi Bohema - na stronie villabohema.pl możecie zapoznać się z ofertą tego hotelu i zobaczyć zdjęcia, jak wygląda w środku. Jestem pewna, że Wam się spodoba. A wieczorem będziecie mogli iść na pyszną, romantyczną kolację przy lampce wina do hotelowej restauracji Smile
Powrót do góry
Marcellus
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jeśli chodzi o romantyczny wypad we dwoje, to chyba kulminacją tego wyjazdu będzie wspólny wieczór... Spróbuj go jakoś zaskoczyć, ponownie rozkochać w sobie. Warto w takim wypadku zainwestować w nowe, przykuwające uwagę i poruszające zmysły ubranka. Zobacz, może taka koszulka nocna Ci się spodoba. Małżonek na pewno zauważy zmianę w łóżeczku.
Powrót do góry
Olkka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym miejsce na romantyczny wypad jest Zamek w Janowie Podlaskim. Piękna okolica a samo miejsce kameralne i spokojne. No i do tego mają cudowne SPA, z którego aż nie chce się wychodzićWink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: