Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słabe paznokcie i wypadające włosy - co robić?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 14:21    Temat postu: Słabe paznokcie i wypadające włosy - co robić? Odpowiedz z cytatem

Miałyście już kiedyś taki problem?
Nie wiem co robić - doradźcie jakieś praktyczne, skuteczne sposoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 07, 2018 14:21    Temat postu:

Powrót do góry
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepiej byłoby znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy i spróbować coś z tym zrobić.
Ale to może trochę potrwać, zanim znajdziesz odpowiednią terapię.
Są też takie bajery jak np. https://mediceuticals.com.pl/
Taki preparat zapobiega łysieniu i jest bezpieczny.
Podobno skuteczność jest na tyle wysoka, że zapobiega wypadaniu włosów nawet przy chemioterapii.
Powrót do góry
wieniec45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może przeszczep włosów pomoże metodą Smartgraft w klinice https://mediartclinic.pl/medycyna-estetyczna/ Mój wujek niedawno korzystał z tej nowości i jest bardzo zadowolony, bo łysina zawsze była jego kompleksem Sad
Powrót do góry
wenus2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zainwestować w jakiś suplement diety? Jeśli on nie pomoże wtedy zaczerpnęłabym rady specjalisty.
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można stosować suplementy i kosmetyki dostępne w aptece, ale zazwyczaj na efekt trzeba czekać długo albo w ogóle się go nie doczekać. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z nowoczesnych metod takich jak leczenie laserem Light Walker Fotona . Efekt jest zauważalny od razu, klinika ta słynie z najlepszego personelu i sprzętu.
Powrót do góry
proBarbara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób konsultuje ten problem z dermatologie i być może nie jest to głupi pomysł, bo wypadające włosy i słabe paznokcie mogą mieć bardzo różne przyczyny, dlatego czasem warto nawet zrobić podstawowe badania. Zazwyczaj jest to wina niedoboru witamin. Warto spróbować jakiś suplementów i zwrócić uwagę na dietę.
Powrót do góry
klaudia.wan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzyp powinien pomóc. Jeśli nie, to trzeba iść do lekarza i zrobić badania, bo może mieć to poważniejszą przyczynę, niż niedobór.
Kotka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z takim problemem- http://dropinia.pl/kategoria/problemy-seksualne mieliście kiedyś do czynienia?
Powrót do góry
Basia5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej porze roku, to częste przypadki. Klasyczny brak witamin. Zastosuj witaminy w formie żelowych miśków- http://megastyl.pl/jelly-bear-hair-cena-efekty-dzialania-i-opinie/. Działają specjalnie na włosy. Szybko zobaczysz efekty.
Powrót do góry
Magdalenka93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem może być niedobór witaminy D
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto przyjrzeć się kosmetykom, które były stosowane do tej pory. Ja sama złapałam się za głowę jak odkryłam, że moje dotychczasowe kosmetyki nafaszerowane były różnymi konserwantami, a przez to zamiast pomagać tylko mi szkodziły. Tu mozecie poczytać więcej o konserwantach i tiomesalu, często stosowanym składniku w wielu produktach. Od jakiegoś czasu kosmetyki kupuję w sklepie visplantis.pl, naturalny skład, dobre ceny i przede wszystkim wysoka skuteczność mówią same za siebie.
Powrót do góry
magdakor1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te tak zawsze mam, szczególnie wiosną, więc od razu kupuję jakieś dobre witaminy i stosuję olejki cały czas. Jest lepiej.[/list]
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może problem tkwi w ich pielęgnacji ? Kiedyś też miałam podobny problem i tak jak Ty drążyłam temat w internecie, aż wpadłam na świetny artykuł - http://www.ezebra.pl/Jak-dbac-o-paznokcie-pielegnacja-paznokci-od-a-do-z-blog-pol-1515765999.html. Teraz już wiem jak pielęgnować paznokcie, jak dbać o nie tak by były zdrowe i piękne. Pewność tego, że te metody działają, widzę sama po moich paznokciach. Dlatego spróbuj rozwiązań podanych w tym artykule, a na pewno nie będziesz narzekać, nawet gdy jesteś po długoletnich zabiegach hybrydowych. Jesteś w stanie w domowym zaciszu doprowadzić swoje paznokcie do ideału.
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aptekach jest wiele różnych suplementów diety, które wpływają pozytywnie na stan włosów, skóry i paznokci Jednak jeżeli mam być zupełnie szczera, to próbowałam wielu z nich i żaden nie przynosił spodziewanych rezultatów. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o stan moich paznokci.... od kiedy pamiętam zawsze były łamliwe i rozdwajające się. Jednak kilka miesięcy temu trafiłam na znakomitą odżywkę do paznokci od Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html - już po trzech tygodniach stosowania moje paznokcie stały się twardsze i co najważniejsze przestały się rozdwajać, co było dla mnie naprawdę ogromnym zaskoczeniem. Jeśli więc chcesz poprawić stan swoich paznokci, to serdecznie polecam, tym bardziej, że odżywka wcale nie jest droga Smile
Powrót do góry
Kamix89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wypatrujesz odpowiednich środków do włosów to rekomendujemy hurtownię IvaSklep.pl. Ten serwis on-line spowoduje, że odkryjesz najlepsze artykuły do naprawy włosów, których szukasz. Klasa kosmetyków to najlepsza półka. Od kilku miesięcy korzystam tylko z ich kosmetyków. Nie wierzysz to sprawdź na ich portalu ivasklep.pl.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 10:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: