Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola67
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wybaczyłam zdrady swojemu chłopakowi i musieliśmy sie rozstac. Nie dam sie traktowac jak zabawkę. A zdradę udało mi się odkryc za pomocą takiego oprogramowania: www.alfatronik.com.pl/podsluch-tel-komorkowych-aandroid-aspyphone-android-rec-c-11_190_211.html zainstalowałam je na telefonie chlopaka i dotarłam do jego smsów i rozmów które były jednoznaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 30, 2015 16:55    Temat postu:

Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat warto jest się z głosić po pomoc do dobrego psychologa. Słyszałam, że z takimi przypadkami warto zgłosić się do takiej pani http://melka-roszczyk.pl/oferta/ . Jest bardzo szanowanym psychologiem z Poznania. Wielu osobą już pomogła.
Powrót do góry
LadyBlack
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wybaczyłabym zdrady nigdy, przenigdy. To jak cios w policzek taka wiadomość i świadomość.
Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i bym mu wybaczyła, ale co jakiś czas przebadałabym go takim wariografem- Wariograf24.com czy aby na pewno mówi prawdę i mnie dalej nie zdradza!
Powrót do góry
maidix
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj maz byl zdradzany przez byla partnerke, mial z nia male dziecko. ona na zdradzie zostala przez niego przylapana, podejrzewal wczesniej, ale zaprzeczala. w pierwszym momencie sie wyprowadzil, ale jednak wrocil, bo bardzo ja kochal. po ok roku nie dal rady psychicznie i sie wyprowadzil, wracalo to do niego. ona probowala walczyc, on wciaz cos do niej czul. pozniej poznal mnie i od tego momentu jestesmy razem - juz 10 lat. mezczyzni nie potrafia zapominiec, sa inni niz kobiety pod tym wzgledem. jest dla mnie wspanialym mezem, on chcial prawdziwego i szczerego zwiazku. nie umial sobie poradzic ze zdrada bylej, bo nie umial o tym zapomniec. powiedzial mi, ze jej wybaczyl wtedy jak do niej wrocil, ale zapomniec nie umial i choc sie staral - nie umial z nia byc.
kamila678
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą zdradą to nie jest to takie proste jak się pisze nie doświadczając tego wcześniej zazwyczaj łatwo się mówi a po zdradzie czesto bywa innaczej hmm wszystko zależy od tego co nas łączy z daną osobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baHa
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrada to coś strasznego
Powrót do góry
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrada to straszna rzecz, szczególnie w małżeństwie. W niektórych przypadkach jak chcemy ją udowodnić w sądzie, jednym rozwiązaniem jest pomoc detektywa, który zbierze odpowiednie dokumenty. Jeżeli ktoś z Was jest w takiej sytuacji, zobaczcie sobie stronę http://www.lampart.co .
Powrót do góry
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że często pomoc detektywa jest niezastąpiona. Tutaj http://www.detektywmagdar.pl/praca-prywatnego-detektywa-przy-wykrywaniu-zdrady/ bardzo ciekawy artykuł na temat tego jak taka pomoc wygląda. Czasami trudno samodzielnie uzyskać dowód zdrady, a przecież nikt nie chce być oszukiwany.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach rozwodowych dowody zdrady maja bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o orzekanie o winie i nawet podział majątku po rozwodzie. Dlatego faktycznie warto potwierdzać podejrzenia i z pomocą detektywa gromadzić cenne dowody. Najbardziej chyba doświadczony jest wspomniany już Lampart http://www.lampart.co/oferta/oferta-dla-osob-prywatnych/sprawy-rozwodowe/zdrady-dowody-podejrzenia/ , działający w całym kraju, mający doświadczonych pracowników i sprzęt wysokiej klasy
Powrót do góry
drouid
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest straszny cios, nie da się ukryć, ale trzeba mieć trochę szacunku do siebie i nie kontynuować tego związku, skoro druga strona nie dochowała wierności to znaczy, że nie jesteśmy dla niej/niego tacy wyjątkowi, żeby nie ulegać pokusom i to może kompletnie zrujnować zaufanie.
Ja bym wolała nie żyć z kimś, komu nie ufam i popadać w paranoję, czy taka sytuacja się nie powtórzy.
Najlepiej jest się rozstać, choćby z myślą o naszym zdrowiu psychicznym. Ciężko będzie wrócić nad tym do porządku dziennego, ale czas naprawdę leczy rany i dobrze jest sobie zająć czas wolny, by o tym nie myśleć.
Powrót do góry
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie, to możecie zapoznać się również z ofertą tej firmy - usługi prawne radom. Ja osobiście uważam, że jest to bardzo dobra kancelaria prawna, więc również i wam może ich oferta się przyda.
Powrót do góry
Balbinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nigdy.
Byłam już zdradzona, nie wybaczyłam i dzisiaj nie żałuję.
Przyjaciółkę niedawno zdradził mąż i przyniósł do domu kiłę ;] Skąd wie, że to kiła? Ano stąd, że zauważyła objawy, zamówiła test na www.e-wenerolog.pl i się potwierdziło. Tyle dobrego, że wstydu się nie najadła, bo pobrała próbkę w domu i tylko wysłała kurierem do laboratorium. Po kilkunastu dniach przyszły wyniki. Masakra, myślałam, że gnojka zabije.

Także ja bardzo dziękuję. Za takiego faceta i za taki stres.
Powrót do góry
wiki666
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u mnie zdrada kończy się rozwodem. Pomaga mi teraz adwokat z Warszawy http://kancelaria-kopko.pl/ Nie wyobrażam sobie życia potem z jedną osobą pod jednym dachem. Dobrze że dzieci nie mamy to nie cierpią a ja sobie poradzę.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety - moim zdaniem zdrada doprowadza tylko i wyłącznie do rozwodu. Warto mieć namiar na dobrego prawnika, który pomoże taką sprawę poprowadzić - pamiętajcie, że to rozwód z orzeczeniem winy, a to z reguły jest trudniejsze. Koleżanka mi polecała kancelarię adwokacką Jaśkiewicz, Papierska z Poznania http://www.jp-adwokaci.pl/ - zajrzyj i poczytaj o ich działalności.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 04, 2016 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: