Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

menu na chrzest

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 15:33    Temat postu: menu na chrzest Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Kraków i okolice, to możecie zamówić jedzenie w Firma cateringowa Kraków . Mają bardzo ciekawe menu. A jeśli nie chcecie zamawiać na wynos, to całą imprezę możesz zorganizować u nich w lokalu. Zajrzyjcie na ich stronę i zapoznajcie się ze szczegółami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 25, 2018 15:33    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam problemu z menu na chrzciny, bo sala którą wynajmuję ma to wszystko w cenie. Mam nieco inny dylemat, ponieważ ostatnio wpadłam na stronę z artykułem o dekoracjach na chrzciny http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-jako-dekoracje-na-chrzest/. Zastanawiam się czy kupić tylko wiązankę dla maluszka do kościoła czy na salę też kupić jakieś dekoracje kwiatowe? Co myślisz?
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jest wyprawić chrzciny w restauracji, która zatroszczy się o odpowiednie menu dla gości. Warto znaleźć jakiś dobry pensjonat Poznań na przykład ma taki na ul. Malwowej 148 - mowa oczywiście o Gościńcu pod Brzozami. Są tam dwie sale - jedna na 25, druga na 50 osób, więc na pewno się pomieścicie. Restauracja serwuje tam naprawdę pyszne dania - zarówno wytrawne jak i słodkie, więc z jedzenia na pewno będziecie zadowoleni. Ponadto jest tam ładny wystrój i miła atmosfera, więc sądzę, że warto Wink
Powrót do góry
Drekil21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menu jest najważniejsze Smile
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że menu na takie imprezy bardzo często jest przeładowane. Zwyczajnie nie da się zjeść takiej ilości w ciągu kilku godzin.
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim jeszcze zajmiesz salę warto byłoby skorzystac z odpowiednich zaproszeń kochana. Moja siostra wykorzystała do stworzenia zaproszeń, tą firmę https://farrowdesign.pl i była bardzo zadowolona z wykonania zaproszen.
Powrót do góry
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaproszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrzciny pierwszego dziecka urządzaliśmy w https://www.restauracjanadpotokiem.pl/restauracje-na-chrzciny,19,pl.html . Drugie też chcemy tam zrobić, nawet jeśli będziemy musieli zmienić termin sakramentu. Byłam tak bardzo zadowolona z organizacji w tej restauracji, że mogę pójść na wiele ustępstw byle impreza odbyła się właśnie tam.
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, w kwietniu zamierzamy ochrzcić naszą pannę no i zastanawiamy się na fajnym miejsce w Warszawie. Szukałam w necie jakiś info, ale strasznie ciężko z tym, bardziej mnie zainteresowała restauracja Akademia, może ktoś wypowiedzieć o tym miejscu ? Przyjęcie jest planowane na około 30 osób, może ktoś orientacyjnie wie ile za osobę teraz się płaci ?
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam przyjecie w domu. Trochę mi pomogła siostra w gotowaniu. razem też robiłyśmy salatki. Mąż przygotował snacyki z naszą ulubiona marką wędlin czyli - https://henrykkania.pl/nasze-produkty/marka-henryk-kania Wszystkim bardzo smakowało i było bardzo przyjemnie. Noi nikt nas nie poganiał, nie patrzył na zegarek. A poza tym w domu jest bardziej swobodnie.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko wybór menu na taką okoliczność jest ważny. Również trzeba rozważyć w jaki sposób zaprosi się gości. A dzisiaj wybór jest niemały. Może warto byłoby postawić na coś stylowego, delikatnego? Coś takiego, co oferuje firma https://farrowdesign.pl ? Co wy na to?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 06, 2019 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: