Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł na rozwój siebie- załóż firmę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RafalM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Zapraszam na bloga https://infomagazi.pl/ na którym również możesz znaleźc ciekawe informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 20, 2019 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
agamk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie żyjemy w świecie, który nastawiony jest na relacje międzynarodowe, choć ostatecznie wszystko zależy od tego, jaki biznes posiadasz. Ja dopiero jestem w trakcie tworzenia biznesplanu, moja działalność będzie jednak związana ze stałym kontaktem ze specjalistami z różnych krajów Europy, Dlatego też planuje korzystać z tłumaczenia naukowe Podgórskiego Biura tłumaczeń (bądź też z innych typów tłumaczeń oferowanych przez PBT). Korzystałam już z ich usług i wiem, że są rzetelni.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma nie oznacza tylko i wyłącznie handlu. Można na własnej działalności świadczyć usługi. Wiele kobiet obecnie decyduje się na pracę tak zwanej Wirtualnej Asystentki. Taka praca daje możliwość pracy zdalnej. Pola Sobczyk z Brand Assist ma szkolenie dla WA, a na http://kurs-wa.brandassist.pl/darmowefilmywa są dostępne darmowe wideo z materiałami z kursu, które można obejrzeć.
Powrót do góry
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzam zająć się organizowaniem konferencji tematycznych, wlasnie szukam jakiegoś fajnego lokalu, będzie to moja pierwsza "produkcja", konferencja farmaceutyczna. Czy myślicie , że sala w
https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla-firm/sale-konferencyjne będzie wystarczająco ekskluzywna? Mysle, że miejsce jest piękne i magiczne!
Powrót do góry
berta12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na założenie własnej działalności są usługi kosmetyczne. Obecnie zarówno panowie jak i panie dbają siebie i chętnie korzystają z fachowej pomocy. Podstawą jest jednak dobre wykształcenie kierunkowe. Polecam zawodowe kursy w Beauty Lux w Warszawie, ponieważ zajęcia trwają odpowiednio długo, by zdobyć rzetelne umiejętności, w tym miejscu zwracam uwagę na zawodowy kurs kosmetyczny i aż 160 godzin nauki teoretycznej oraz praktycznej pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry. W dodatku bardzo ważna kwestia to wysokiej jakości sprzęt i kosmetyki, które oferuje Instytut do nauki.
Powrót do góry
pistaczio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sposób na podniesienie kwalifikacji jest dobry. Edukacja jest bardzo ważna, nawet po szkole średniej czy studiach. Są dostępne rózne kursy jak np. instruktor fitness kurs z których uważam, że warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równiez jestem zdania, że posiadanie wlasnej firmy jest najlepszą decyzją jaka
moglam zrobic w swoim życiu, nie musze sie nikomu z niczego tłumaczyć! Jestem Panią wlasnegoc zasu i pieniedzy, ostatnio nawet zaczełam korzystac z dataroomu https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/ . Myśkę, że mogę to zaliczyć do kategorii rozwojowych Smile
Powrót do góry
pistaczio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 08, 2019 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty to także dążenie do fajnej i wymarzonej kariery. Nawet czasami wystarczy wpaść na super pomysł jakiegoś urządzenia czy produktu spożywczego i moze tak się rozwinąć wasz biznes. Very Happy A ta firma www.profilgroup.com/pl/dane-teleadresowe może w tym pomóc. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pozi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli postanawiasz założyć własną działalność pamiętaj o reklamie, marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest skuteczny i dzięki niemu Twoja firma stanie się znana na rynku
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing to na pewno ważna sprawa. Ale w pierwszej kolejności to nasza wiedza i umiejętności. Na https://health-factory.pl/ można ukończyć szkolenie dla trenera personalnego, które daje możliwość pracy w tym kierunku. To fajny sposób na własną działalność.
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma może przynosić spore zyski i właśnie wtedy uda się z niej utrzymywać. Wiem, że rozwiązania tego typu jak Magento https://www.creamsoft.com/pl/blog/jak-uniknac-5-popularnych-bledow-podczas-migracji-na-magento-2/ pozwalają zadbać o swój sklep internetowy i też go rozwijać. Tutaj są dostępne wszystkie narzędzia umożliwiające prowadzenie sklepu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 26, 2019 18:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: