Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele warszawa i okolice
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.zajazdbak.pl znajdziecie naprawdę piękną sale weselną. Nie da się ukryć, że miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Goście będą zadowoleni, bo jedzenie jest tam naprawdę bardzo dobre. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 11, 2018 01:22    Temat postu:

Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość wcześnie warto zadbać o wszystkie sprawy związane z organizacją wesela. Macie już wszystko zaplanowane? Jak wybraliście salę weselną? Wiem, że Dom Weselny Astoria organizuje wesela i mają bogatą ofertę. Organizujecie duże wesele, czy raczej kameralne? Można znaleźć świetne miejsce na tę imprezę.
Powrót do góry
anya28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga59 napisał:
No teraz trzeba wszystko zamawiać dużo wcześniej. Zarówno kapele jak i sale (te lepsze oczywiście) mają wszystko zaklepane. Ja zamawiałam
zespół na wesele w Lublinie 2 lata wcześniej.

To faktycznie szybko trzeba się zabrać za rezerwację terminów... Pewnie w dużych miastach jest taki problem, dlatego fajnie jest zerkac na lokale na obrzezach miasta.
Powrót do góry
zegarek1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam wesele w willi Opal w Grzybowie, bo mam męża z tamtych stron właśnie. On uwielbia morze, a ten ośrodek jest piękny i naprawdę idealny na imprezy okolicznościowe Smile Co najważniejsze, wspaniała obsługa i jedzonko, a to mnie bardzo cieszy, każdy gość weselny był zadowolony Smile
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atrakcje weselne są mega ważne, ileż można tańczyć i rozmawiać tylko Very Happy fajnie że teraz robi się coraz więcej atrakcji nie tylko dla młodych. np taka fotobudka https://www.mimofoto.pl/ sprawdzi sie zarówno dla młodych jak i tych bardziej dojrzałych gości Very Happy ja sama zrobiłam sobie sesje z rodzicami i dziećmi - super zabawa, a jaka pamiątka! Very Happy
kaskasikor
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o lokale poza Warszawą to dołączam się do pozytywnych opinii nt. ASTORII. Co prawda na weselu tam nie byłam, ale miałam okazję gościć tam na komunii chrześniaczki. Naprawdę fajny, rodzinny klimat, sala jest pieknie wykonczona i zadbana, a jedzenie- palce lizać. Bardzo smaczne, przygotowane z dużą dbaloscia i z wykorzystaniem swiezych skladnikow. Imprezka oczywiscie udana Wink
Powrót do góry
lilianagomowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:40    Temat postu: sala weselna Warszawa Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z tych okolic poszukuje sali weselnej na swoje weselicho to mogę polecić bankietowyrocher
Byłam dwa razy na weselach i wszyscy super się bawili
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: