Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele warszawa i okolice
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 23:52    Temat postu: wesele warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem

Cześć! Koleżanka jest w trakcie planowania wesela i pomagam jej załatwić kwestie organizacyjne. Czy kojarzycie może jakieś ładne przestronne sale weselne w Warszawie lub okolicach? Koleżance zależy na estetycznym wnętrzu i kompetentnej obsłudze, która pomoże dograć szczegóły uroczystości. Będę wdzięczna za wasze wskazówki lub namiary konkretnych lokali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 23:52    Temat postu:

Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 14:16    Temat postu: Weselicho Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spokojnie możesz skorzystać z wyszukiwarek internetowych np. saleweselne.pl. Tam można znaleźć przeróżne lokale, w których może zostać zorganizowane przyjęcie weselne. Lokale do wyboru, do koloru - można by rzec. A jeżeli mogę coś doradzić, to warto przy organizacji wesela zadbać o takie atrakcje jak słodki stół - http://niezapomnianachwila.pl/oferta/slodki-stol/ albo też fotobudka. Takie rozwiązania mogą okazać się korzystne zarówno dla gospodarzy, pary młodej, jak i dla gości.W końcu zdjęcia, nawet pełne wygłupów, z fotobudki, pozostaną pamiątką na resztę życia.
Powrót do góry
herbatoholik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką, dobrze sprawdzić strony opiniowe na temat lokali. Albo popytać znajomych, którzy mają doświadczenie w temacie wesela lub innych uroczystości i mogą polecić fajną restaurację. No i nie zamykać się tylko na lokale w Warszawie- w pobliskich miejscowościach często można wyszukać 'perełki'- profesjonalne miejsca w cenach często niższych niż w stolicy.
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich okolicznych lokali to polecam dom weselny Astoria. Wyprawiałam tam swoje wesele w zeszłym roku i cieszę się, że wybrałam to miejsce. Od pierwszego momentu spodobał mi sie klimat, wnętrze, przyjemna spokojna okolica. No i nie mieliśmy z narzeczonym większego problemu, by dogadać się z obsługa, która służyła poradą przez cały czas i wychodziła na przeciw naszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stormi napisał:
Z takich okolicznych lokali to polecam dom weselny Astoria. Wyprawiałam tam swoje wesele w zeszłym roku i cieszę się, że wybrałam to miejsce. Od pierwszego momentu spodobał mi sie klimat, wnętrze, przyjemna spokojna okolica. No i nie mieliśmy z narzeczonym większego problemu, by dogadać się z obsługa, która służyła poradą przez cały czas i wychodziła na przeciw naszym oczekiwaniom.

W zeszłym roku w maju byłam tam jako gość na rodzinnej Komunii. Faktycznie ładne miejsce, mile wspominam ta uroczystość, a dania były przepyszne. Na pewno warto wziąć pod uwagę ten lokal.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Astorii również i ja korzystałam. Przede wszystkim podobało mi się zaangażowanie personelu, który starał się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dzięki ich pomocy nasze wesele przebiegło idealnie. Razem dobraliśmy wystrój, menu, rozstawienie stołów czy wygospodarowanie miejsca dla zespołu. Prawdopodobnie sama z narzeczonym nie podołałabym kwestiom organizacyjnym, więc cieszyliśmy się, że możemy liczyć na pomoc ze strony obsługi Astorii.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujecie już podjęcie współpracy z jakimś zespołem? Macie coś na oku? Bo jeśli jeszcze nie, to mogę zdecydowanie każdemu polecić zespół NotoGramy z Warszawy. Są świetni, jeśli chodzi o zabawę z gośćmi. Ale trzeba się naprawdę spieszyć, bo miejsc może wkrótce brakować.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne? Czy zdecydować się na fajerwerki na wesele z firmą x-action? Uwielbiam fajerwerki - z moim narzeczony poznałam się w Sylwestra, więc są naszym symbolem.
Powrót do góry
anya28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, bo właśnie planuję Komunię córki, a jestem z okolic Warszawy. W takim razie chyba wezmę pod uwagę polecaną przez was Astorię, bo lokalizacja bardzo mi odpowiada, a po waszych opiniach wnioskuję, że uroczystości tam wyprawiane należą do udanych Wink
Powrót do góry
Sajana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na uroczystość komunijną albo nawet wesele świetna wydaje się być sala http://salapodsusze.pl/ , która przygotowana jest w amerykańskim stylu country. Ma też ładny plener i konie.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja. Ślubb to najważniejszy dzień w życiu, dlatego wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Dlatego też polecam wam skorzystanie z usług firmy http://www.djcharlie.pl
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahh, dziewczyny dzieki za ten watek, jestem z Warszawy, niedawno sie zareczylam i chyba pora rozgladac sie za jakąś sala weselna, tak zeby moze pod koniec przyszlego roku wyprawic wesele Smile w sumie to okolice wawy to dobra opcja, pewnie jest tam ciszej i do tego taka ladna sceneria
Powrót do góry
aga59
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz trzeba wszystko zamawiać dużo wcześniej. Zarówno kapele jak i sale (te lepsze oczywiście) mają wszystko zaklepane. Ja zamawiałam
zespół na wesele w Lublinie 2 lata wcześniej.
Powrót do góry
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sali Ci nie polecę, bo nie znam okolic, ale wiem, że nawet te mniej atrakcyjne sale mogą dobrze wyglądać. Wystarczy, że zadbasz o odpowiednie dekoracje. Tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ masz szeroki wybór takich dekoracji. Mi najbardziej podoba się, gdy jest jeden motyw przewodni i wszystkie dekoracje do niego nawiązują.
Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi znajomi mieli wesele pod Warszawą, zobacz tutaj http://www.bankietowyrocher.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 08:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: