Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

drukarka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bordeaux
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 13:05    Temat postu: drukarka Odpowiedz z cytatem

Miałam w drukarce oryginalny toner, ale się skończył. Rozglądałam się za nowym, ale ceny nowych przewyższają nieraz zamienniki prawie dwukrotnie. Czy są jakieś inne różnice poza cenowymi? Jak się sprawują te zamienniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
parasolka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, że ja pojęcia, gdzie można kupić zamienniki. Ale chyba przez internet tak, będzie najlepiej poszukać w internecie??
Tak myślę będzie najlepiej i najtaniej. Tylko nie kupuj na aukcjach internetowych. Bo to może się źle skończyć.
Myślę, że nie powinno być problemu z tym, żeby takowy sklep znaleźć.
Powrót do góry
allisia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie w sklepach internetowych takie akcesoria są tańsze. Możesz spróbować poszukać na wasserman.pl. Powinnaś tam znaleźć tonery do drukarek, oczywiście zależy jaką masz drukarkę atramentową czy laserową i jaki rodzaj toneru pasuje.
Powrót do góry
kizia_mizia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz już gwarancji na drukarkę to możesz kupić zamiennik Smile jeśli drukarka nadal jest na gwarancji to wtedy ją stracisz (gwarancję nie drukarkę Very Happy) Zamienniki są znacznie tańsze, ja używam od dłuższego czasu i jeszcze nie miałam problemów. Ale wiele osób narzeka na niską jakość, to też pewnie zależy od konkretnego modelu.
Powrót do góry
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używam zamienników i wychodzę na nich bardzo dobrze - różnica w druku żadna, a cena niższa
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakiej firmy masz toner i drukarkę (nie napisała/e/ś tego), możesz kupić zamiennik, ale o ile skończyła się już gwarancja, jak wspominała kizia_mizia Smile jeśli chcesz poszukać coś odpowiedniego, to zaglądnij na tą stronę : http://www.nokaut.pl/szukaj/tonery-do-drukarek.html
Powrót do góry
kajlos1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej sobie napełnij tak jest dużo taniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zakupić drukarkę z Ink Tank system (ITS) . Takie coś mają drukarki epson. Dużo na ich temat poczytacie na; http://www.epson.pl/inktanksystem . Zamiast wymiany kartridży czy tonerów tusz uzupełniany jest poprzez samodzielne dolewanie brakującego koloru z oryginalnych butelek o pojemności aż 70 ml ( lub 140 ml jesli chodzi o drukarki mono).
Powrót do góry
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam o drukarkach Epsona i tych pojemnikach z tuszami do samodzielnego napełniania. Ceny są bardzo niskie za takie oryginalne tusze, bo pojemniczek kosztuje ok. 27 zł. Żaden zamiennik chyba nie jest tak tani, a kupując oryginalny tusz mamy cały czas wydruki bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
evelinees
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki zamiennik. Ja raz miałam mega dobry ale ten sklep się już zamknął więc kupiłam jakiś pierwszy lepszy w sieci. Okazał się fatalny i teraz się skończył i znów szukam. Koleżanka mi poleca stronę : http://www.activejet.pl/ bo czytała, ze mają dobrej jakości tonery i dzięki jej rekomendacji chyba zamówię Smile
Powrót do góry
WalentynWroc97
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię korzystać z zamienników i bawić się w te tusze. Zdecydowanie bardziej wolę kupić sobie drukarkę na tonery. Jak się jeden toner skończy to zawsze mogę go uzupełnić drugim tonerem. To jest o wiele według mnie lepsze i o wiele bardziej ekonomiczne.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda te drukarki Epson samodzielnie się napełnia i nie jest to takie drogie i nawet nie kosztowne. A druk wychodzi bardzo tani. Koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru.
Powrót do góry
ewelina546
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyga759, a ciężko napełnić te pojemniki? Bo oczyma wyobraźni widzę wszystko wokół w kolorach tęczy. Very Happy Bo sama idea tych drukarek Epson w zakresie systemu samodzielnego napełniania, wydaje mi się bardzo interesująca.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napełnienie jest bardzo proste, nie psuje się przy tym tyle tuszu poza pojemniczkami, nie pozostaje w starych, tylko się dopełnia. Fajne i bardzo oszczędne. A co najważniejsze nie ma problemu co zrobić z zużytymi pojemnikami. Drukarki Epson dają teraz szeroką gamę propozycji, które chyba spodobają się wielu osobom.
Powrót do góry
ewelina546
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie taka drukarka może się przydać. Tanio i dobrze zazwyczaj nie idą w parze, a tu proszę - jest produkt, który może spełnić oczekiwania. Byłam w ostatnich dniach w kilku sklepach i mogłam zobaczyć drukarki Epson na żywo. Sprzedawca też polecał. Od siebie mogę tylko dodać, że wizualnie też dobrze się prezentują.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 24, 2015 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: