Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lampy wiszące

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 09:28    Temat postu: Lampy wiszące Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Mam do Was pytanie Smile Znalazłam fajny artykuł o lampach http://mera.tychy.pl/porada-stylowa-lampa-ozdoba-wnetrza.html i muszę przyznać że oszalałam na punkcie tych lamp i mam zamiar sobie taką kupić Smile Ma może ktoś z Was taką u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 09:28    Temat postu:

Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to wszystko zależy od tego co nam się podoba,a co do artykułu, to całkiem przydatny,a lampa muszę przyznać że dość oryginalna
Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie taką lampę: http://interioranatomy-shop.com/pl/p/Lampa-wiszaca-Casa-di-Lusso-Atollo-I/529. To lampa włoskiej marki Casa di Lusso, która naprawdę pięknie się prezentuje. Wygląda nietuzinkowo do tego stopnia, że znajomi pytają mnie, gdzie ją kupiłam. Na dodatek widzę, że obecnie jest w naprawdę niezłej, promocyjnej cenie Smile
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam lampy wiszące i planuje kupić kolejne 2-3 lampy. Na dniach zaczynam remont salonu, który potrwa na pewno co najmniej 3 tygodnie, bo zmieniam w nim w zasadzie wszystko. Wybrałam już większośc rzeczy, częśc z nich już zamówiłam. Zastanawiam się w zasadzie tylko nad oświetleniem. Na pewno będę je zamawiac tutaj http://sferalumina.pl/ , bo w tym sklepie mają genialne lampy. Nie mogę się jednak zdecydowac na konkretny model. Może ktoś z Was mi doradzi? Dodam, ze mój salon będzie loftem.
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie takiej lampy nie miałam nigdy u siebie jednak bardzo podobają mi się ich http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/12-plafony lampy. Mają ogromny wybór i do tego ceny są przystępne . Myślę, że jakbyś zajrzała to na pewno znalazła byś tam coś dla siebie. Ja zakochałam się w jednej lampie stojącej i zastanawiam się nad zakupem. Pytanie co mój facet na to muszę go jakos ładnie przekonać, że lampa nam się przyda Smile
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się kryształowe żyrandole warszawa, cudownie wyglądają w salonach. Niestety są dość drogie i chyba będę musiała wybrać klasyczną lampę.
Powrót do góry
Anetka12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji to ja mogę wam polecić dobrze zaopatrzony sklep elektryczny. Na https://www.interblue.pl/gniazda-wlaczniki-i-akcesoria/gniazda/gniazda-elektryczne/gniazda-podtynkowe/gniazda-pojedyncze-podtynkowe/ znajdziecie niemal wszystko. Towar solidny i w dobrej cenie. Ja będę tam niedługo zamawiać właśnie. Wolę tak niż biegać po sklepach.
Powrót do góry
kuzmicki3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całe oświetlenie do swojego domu kupiłem w jednym markecie budowlanym. Nie kombinuję za mocno przy zakupach. Nie biegam, nie szukam. Zajeżdżam do jednego sklepu i tam robię zakupy.
Madiie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze niesamowicie podobały się lampy wiszące - świetna sprawa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 07, 2019 10:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: