Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kabina prysznicowa jaka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna1993
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 20:25    Temat postu: Kabina prysznicowa jaka? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Od pewnego czasu przygotowuje się do wyremontowania swojego mieszkania i poszukuje najwłaściwszych koncepcji na jego przeprowadzenie. Największy kłopot mam chyba z łazienką. Pod uwagę biorę dwie koncepcje - normalną kabinę prysznicową lub zrobioną na wymiar . Problem w tym, iż oba rozwiązania posiadają swoje zalety i wady. Za montażem tradycyjnej kabiny prysznicowej przemawia koszt zakupu. Fajną kabinę prysznicową można dostać już za około dwóch tysięcy zł. Natomiast na kabinę prysznicową na wymiar muszę przeznaczyć przynajmniej dwa razy więcej. Nie mniej jednak prysznic wykonany na wymiar będzie na pewno lepiej wpasowany w bryłę łazienki oraz może być o wiele większy. Jak wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 24, 2018 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
xxxyyy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz masz taki duży wybór kabin prysznicowych że nie ma potrzeby robić na wymiar. Kabina prysznicowa robiona na wymiar to koszt naprawdę ogromny a zerknij sobie przykładowo na https://www.lazienkaplus.pl/ masz tutaj spory wybór kabi prysznicowych w promocyjnych cenach.
Powrót do góry
gabrysiaM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LazienkaPlus to bardzo duży sklep z akcesoriami do łazienek, wszystko bardzo dobrej jakości mam kabinę od nich kupioną jakieś 2 lata temu także warto. Nie polecam jednak kabiny na wymiar za duży koszt
Powrót do góry
Justyna1993
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lazienkaplus.pl widzę, że asortyment mają bardzo ogromny jednak jeśli chodzi o kabinę to zdecyduję się na kabinę robioną na wymiar, gdyż mam naprawdę bardzo niewymiarowe wnętrze i raczej nie znajdę czegoś w tym stylu. Na łazienka plus natomiast zamówię sobie szafkę pod umywalkę wiszącą widzę że są na promocji.
Powrót do góry
Karolajn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka kabina będzie najlepsza do zabudowy nowczesnej łazienki? Ja myślałam o prysznicu bez brodzika.
Powrót do góry
gabrysiaM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolajn napisał:
Jaka kabina będzie najlepsza do zabudowy nowczesnej łazienki? Ja myślałam o prysznicu bez brodzika.

Prysznic bez brodzika naprawdę bardzo ładnie się prezentuje w łazience nowoczesnej, ale musi być dobrze wykonany żeby woda nie leciała poza kabinę bo w tego typu prysznicach właśnie bardzo często się to zdarza.
Powrót do góry
xxxyyy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie prysznic bez brodzika musi być montowany przez osobą z doświadczeniem i wiedza na ten temat. Wystarczy jedno małe złe obliczenie aby tak jak mówi Gabrysia woda wylewała się na łazienkę.
Powrót do góry
Radosna93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kabiny są różne, dlatego warto się po różnych sklepach rozejrzeć. Tutaj na przykład https://wyposazenielazienek.pl/produkty/kabiny-prysznicowe bardzo spodobały mi się klasyczne brodziki, a na innej z kolei kabiny prysznicowe typu walk-in, które jednak posiadają jeszcze jakąś namiastkę brodzika. Szukaj, na pewno coś w końcu Ci się na maksa spodoba.
Powrót do góry
kobitkkamaj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bagatelizujmy także roli zestawu natryskowego bo on jest naprawdę istotnym elementem wyposażenia łazienki. U mnie pełni zarówno funkcję dekoracji jaki jest mega komfortowy w użytkowaniu. Kupiłam go od tego producenta https://www.jaquar.pl/ no i jestem barrrdzo zadowolona z użytkowania. Jest świetny, wygodny, ma dużo funkcji związanej ze strumieniem wody. Cena ok, jak za taką jakość to naprawdę płaci się nie tak dużo
Powrót do góry
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kabin prysznicowych jest teraz ogromny. Masz różne kształty samych kabin, różne drzwi prysznicowe w nich stosowane, różną kolorystykę, wykończenia... Mając trochę większy budżet śmiało można zrobić na zamówienie kabinę idealną, ściśle dopasowaną do całej aranżacji łazienki.
Powrót do góry
p-romi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że nie bardzo jest sens zamawiać kabinę robioną na wymiar. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej w Internecie. Ważne są też odpowiednie akcesoria prysznicowe, które można znaleźć tutaj - https://www.ceneo.pl/Akcesoria_prysznicowe. W ogóle - polecam korzystanie z porównywarek. Szukanie odpowiedniego produktu bez nich zajmuje mnóstwo czasu, a tutaj jest zgromadzona oferta wielu sklepów w jednym miejscu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 11:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: