Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fotograf ślubny warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 14:29    Temat postu: fotograf ślubny warszawa Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak bardzo dobrego fotografa na ślub???
ja korzystałam z usług http://www.jacekjankowski.com/ na chrzciny dla syna i jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
DanielaMT77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub to już większe wyzwanie niż chrzciny dla fotografa. W przypadku wesela i ceremonii ślubnej trzeba w danym momencie zrobić idealne zdjęcie. Już ta chwila się nie powtórzy. Dlatego warto przeglądnąć oferty i zdjęcia wielu fotografów. Na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/Warszawa,miasto,zdjecia_slubne_fotograf_wesele.html macie rozpisane oferty fotografów z różnych miast wraz z ich portfolio, cenami i wolnymi terminami.
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy ma jakieś doświadczenie kto miał wesele, ja powiem Wam wesela nie miałam, bo nie robilismy ,ale zdecydowaliśmy się na sesje ślubną, tutaj są fotografowie którzy mają niesamowite oko https://podswiatlo.pl/kat/plener-slubny/ . Zdjęcia piękne, naturalnie uchwycone.
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem jak trudno znaleźć naprawdę eleganckie zaproszenia. Dlatego zobaczcie sobie ślubne kolekcje od diamond-wedding Jeżeli wam zależy na czasie to dołączcie listę gości, nie będziecie tracić czasu na odręczne wypełnianie. A bedziecie też zachwyceni tępem realizacji. W każdym bądź razie my wszystko dostaliśmy gotowe już po 5 dniach. Byłam zachwycona i elegancją wykonania i szybkością realizacji zamówienia.
Powrót do góry
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie było to fotograf i kamerzysta mają jedno z ważniejszych zadań na ślubie. To oni są odpowiedzialni za uwiecznienie tego dnia. Dlatego trzeba wybrać osobę, która na pewno zrobi dobrą i profesjonalną robotę. Ostatnio oglądałam ofertę na film ślubny Kraków i wydaje mi się, że wygląda naprawdę solidnie. Taki film będzie najlepszą pamiątką na lata. Miło będzie za jakis czas wrócić do tamtego pięknego dnia.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukanie profesjonalisty to dla Was spory kłopot i nie wiecie, jak do końca się za to zabrać? Teraz już nie będziecie mieli z tym problemu. Wystarczy sprawdzić stronę filmowanie-wesel.pl. Są tam wszystkie oferty w jednym miejscu. A jesli to my jesteśmy kamerzystami lub fotografami to również można wstawić swoją ofertę.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja kuzynka ostatnio wspominała o portalu fotografia-slubna.pl. Ponoć tutaj można znaleźć rozmaite oferty najlepszych fotografów, którzy potrafią uchwyć nie tylko najważniejsze chwile, ale dobrze je przedstawić. Myślę, że powinniście tam zajrzeć. Ja chętnie też zapoznam się z ofertami w danym rejonie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lut 27, 2018 18:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: