Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mentor implanty piersiowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 23:57    Temat postu: mentor implanty piersiowe Odpowiedz z cytatem

Cześć. Od jakiegoś czasu rozmyślam nad powiększeniem biustu. Małe piersi zawsze były moim kompleksem, obecnie mam oszczędności, by zafundować sobie operację. Byłam juz u chirurga, który pokazal mi rozne implanty, w tym- implanty marki Mentor. Podobno bardzo dobre i bezpieczne. Chciałabym jednak zapytac te z was, ktore powiekszyly sobie piersi na temat tego producenta. Czy moze polecacie inne implanty? Bede wdzieczna za jakiekolwiek info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 23:57    Temat postu:

Powrót do góry
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy wątek. Myśląc o operacji biustu i implantach głównie wydawało mi się, że najważniejszy jest odpowiedni kształt oraz rozmiar. Nie sądziłam, że jedne mogą być bardziej bezpieczne, a inne mniej. O mentorze kiedys czytalam w gazecie- chyba chodakowska ma te implanty.To chyba dobrze swiadczy o marce, prawda?
Powrót do góry
anya28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam implanty Mentor i polecam. Wybrałam ze względu na rekomendację mojego chirurga i pozytywne opinie dziewczyn po operacji. To prawda, że mają niski odsetek powikłan. Dla mnie to było bardzo istotne, bo bardziej niż nienaturalnego efektu po zabiegu, bałam się własnie problemów zdrowotnych. Lekarz uspokoił mnie i zapewnił, że nie ma powodów do obaw. I już pol roku mija od operacji, jestem szczęśliwą posiadaczką kształtnego biustu, bez żadnych komplikacji.
Powrót do góry
herbatoholik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez czytalam w jakims czasopismie, ze chodakowska ma implanty mentor, podobno siwiec tez. niby to plotki, ale tak sobie mysle, ze takie celebrytki zawsze wybierają produkt z górnej półki. akurat efekt jaki ma chodakowska po operacji bardzo mi sie podoba. ostatnio w sieci mignał mi tez artykul o tym, ze implanty mentor pozwalają na bezproblemową diagnostyke pod katem raka piersi, bo nie mają takie specjalnego chipu, ktory zaburza obraz podczas badania.
Powrót do góry
fomtonia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej te dzisiejsze implanty wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż sztywny biust Dody sprzed dziesięciu lat. Nie mam pojęcia, jak niektórym facetom mogło się to podobać....
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, wszystko idzie do przodu, implanty potrafią wyglądac bardzo naturalnie, że czasem można nie zauważyć efektów operacji. Ale też kiedyś były inne czasy, taka Doda to akurat chyba chciała, by jej biust był bardzo widoczny i nie bez powodu wybrała taki duży rozmiar Razz obecnie jest wiele kobiet, które np. po ciąży chcą podnieść piersi lub delikatnie powiększyć. Akurat wspomniane tutaj implanty mentor to dobry wybór, są bezpieczne i nie utrudniają diagnostyki piersi pod kątem raka.
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O marce MENTOR słyszałam od przyjaciółki, bo ona właśnie powiększała biust. Powiem szczerze, że wygląda po operacji super. Powiększyła piersi o dwa rozmiary, ale nie wygląda to sztucznie, raczej proporcjonalnie do ciała, no i widać też że piersi są podniesione (ma implanty okrągłe).
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedzi. Ostatecznie, za poradą chirurga i waszą, wybralam implanty Mentor- konturowe, rozmiar CPG 332. Idealny rozmiar i czuję się znacznie mniej zestresowana przed operacją (którą mam za tydzień), bo wiem, że to sprawdzona marka z niewielkim odsetkiem powikłań. Trzymajcie kciuki! Smile
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ah dziewczyny, podziwiam was za odwagę...tez zastanawiam sie nad operacją, mam skromną miseczke A, marzy mi sie ladne jedrne C... musze poczytac wiecej o implantach i wybrac sie na konsultacje. moze chirurg, gdy podzieli sie ze mna swoja wiedza to uspokoi mnie i zmotywuje do zoperowania sie.
Powrót do góry
Agulaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, czy implanty to jest dobry pomysł do końca. ja bym się bała jakieś ciało obce nosić w sobie - za to zastanawiam się, nad wszczepieniem nici liftingujących, można ponoć fajnie ujędrnić piersi, te nici w końcu zanikają i można w fajny sposób prawie nieinwazyjnie podnieść i ujędrnić piersi. Wink A mówię o tym, bo koleżanka korzystała z takiego zabiegu od doktora Roberta Kaczora z Warszawy (na stronce http://robertkaczor.pl/ są jakieś szczegółowe namiary i informacje o zabiegu). Co do samego dra to ponoć najlepiej się z nim pod telefonem skontaktować. Podaję nr jakby ktoś chciał: 790 60 60 30, sama pewnie się w przyszłym miesiącu będę kontaktować z nimi.
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agulaa napisał:
Ja nie wiem, czy implanty to jest dobry pomysł do końca. ja bym się bała jakieś ciało obce nosić w sobie - za to zastanawiam się, nad wszczepieniem nici liftingujących, można ponoć fajnie ujędrnić piersi, te nici w końcu zanikają i można w fajny sposób prawie nieinwazyjnie podnieść i ujędrnić piersi. Wink A mówię o tym, bo koleżanka korzystała z takiego zabiegu od doktora Roberta Kaczora z Warszawy (na stronce http://robertkaczor.pl/ są jakieś szczegółowe namiary i informacje o zabiegu). Co do samego dra to ponoć najlepiej się z nim pod telefonem skontaktować. Podaję nr jakby ktoś chciał: 790 60 60 30, sama pewnie się w przyszłym miesiącu będę kontaktować z nimi.

Moze te nici sa mniej inwazyjnym zabiegiem od operacji plastycznej... ale to nowosc na rynku, nieprzebadana, masz jakies badania jak na dluzsza mete zachowuje sie one w organizmie? Operacje plastyczne sa wykonywane od ponad kilkunastu lat i tutaj mozna przewidziec jakie ewentualne powiklania sie pojawią. No i dla mnie plusem operacji jest tez trwaly efekt.
Powrót do góry
Agulaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, wydaje mi się, że skoro nici są powszechnie stosowane i to nie tylko w przypadku piersi, ale też twarzy (a twarz wiadomo, jest szczególnie wrażliwa) czy dekoltu, to chyba nie mogą być groźne? Wiadomo, że wszędzie mogą się zdarzyć powikłania, ale mnie się ten zabieg wydaje mniej ingerujący w samą sylwetkę przede wszystkim i nie nadający takiej "sztuczności" jak implanty. Też nie namawiam nikogo na siłę, natomiast warto rozmawiać o alternatywach. Wink Grunt, żeby lekarz był sprawdzony.
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, nie kazdy ma odwage, by zdecydowac sie na operacje plastyczna, wiec moze takie nici sa lepszym rozwiazaniem dla takich kobiet. Chociaz jak pisalam, mysle, ze efekt bardzo delikatny i krotkotrwaly.
Powrót do góry
ulkarulka1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już odnośnie operacji rozmawiamy to jeszcze wam polecam artykuł http://wszystkoobliznach.pl/ , bardzo fajny,
merytoryczny, portal gdzie można znaleźć wiele interesujących porad,
które dotyczą właśnie blizn. Na dodatek jak zagłębicie się bardziej na stronie,
to zerknijcie jeszcze na opowieści Polek, bardzo inspirujące teksty Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 22, 2018 16:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: