Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont i naprawa łazienki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiencja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 15:54    Temat postu: Remont i naprawa łazienki Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny. Może któraś z Was będzie mogła mi pomóc. Planuję zrobić remoncik łazienki, w sumie chodzi o wymianę umywalki, muszli, podłączenie tego wszystkiego, no i przydałoby się jeszcze spłuczkę naprawić, bo cały czas cieknie woda, tzn. po spłukaniu przez jakiś czas Smile. Szukam kogoś, kto by się tym zajął. Dostałam od znajomej namiar na tą firmę: http://hydraulik-krakow.com/, wspominała o jakimś panu Jarku. Znacie może? Warto skorzystać z jego usług? No i czy znajdzie czas, bo wiadomo - prawdziwych fachowców to teraz ze świecą szukać.
Reklama

Wysłany: Wto Lut 25, 2014 15:54    Temat postu:

Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że do kwestii technicznych powinnaś zatrudnić fachową ekipę, a o samą aranżację łazienki i wybór odpowiednich materiałów, czy urządzeń zadbaj sama. To dziś żaden problem z tak dużą ilością pomysłów, jakie znaleźć możemy w sieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiemma
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga asiencjo, jak sądzisz, jak wiele użytkowniczek forum pochodzi z Krakowa, jak duża grupa z nich potrzebowała hydraulika i jakie jest prawdopodobieństwo, że korzystały z usług akurat tej konkretnej firmy? Nie bądź śmieszna Razz
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też robiłam remont łazienki. Pomagała mi firma http://remonty-piaseczno.com/ . Założyli mi instalacje wodno - kanalizacyjną, zamontowali umywalkę i kabinę prysznicową oraz położyli glazurę. Bardzo sprawnie im to poszło i zrobili to bardzo dokładnie,
Powrót do góry
oliwia710
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem najlepiej projektanta i firmę, która coś takiego profesjonalnie zrealizuje,
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja remont już prawie skończyłem, teraz jedynie zostało nam wykończyć wszystko listwami przypodłogowymi. Tutaj znalazłem bardzo ciekawe listwy przypodłogowe w dobrej cenie - http://podlogi24.net/listwy-przyscienne-w-kolorze-biaym-biae-w-wysokim-poysku-o_c_856_1.html .
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nad remontem czuwał TŻ, a robiła ekipa z Line Poznań. Tanio nie było, ale to był remont generalny, kilka dni korzystałam z łazienki sąsiadki i toalety publicznej... Ale efekt - do zakochania!
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oliwia710 napisał:
A moim zdaniem najlepiej projektanta i firmę, która coś takiego profesjonalnie zrealizuje,

To jednak dodatkowe koszty i nie każdego na to stać.
Powrót do góry
fissro
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinnaś poszperać w Internecie i się zainspirować. Może szklane drzwi do łazienki?
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oliwia710 napisał:

Mnie niestety na taki luksus nie było stać po zakupie mieszkania, ale znalazłam fajne pomysły w darmowym poradniku Akademia Roca: http://akademiaroca.pl/o-akademii/ która specjalizuje się w artykułach związanych z funkcjonalnym, energooszczędnym, a więc ekologicznym oraz nowoczesnym urządzeniem łazienki Smile warto zapoznać się.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie słyszałam o kimś takim, ale jeśli szukasz jakiś ciekawych rozwiązań na temat łazienki to te poradniki są na prawdę świetne i są do pobrania za darmo.
Zresztą na stronce mają świetne realizacje, którymi można się inspirować.
Powrót do góry
Kierzyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie takie naprawy powinni wam wykonywać Panowie, ale jeśli nie macie żadnego pod ręką to może dobrym rozwiązaniem jest po prostu dodanie ogłoszenia na forum budowlanym w dziale ze zleceniami napraw .
Sporo firm i fachowców szuka tam zleceń, wystarczy, że po prostu dodacie swoje i w miarę dokładnie napiszecie czego oczekujecie. Nie piszcie tylko ceny, niech to firmy powiedzą Wam ile za taką usługę oczekują to pozwoli Wam, na wybranie najlepszej oferty.
Powrót do góry
materialgirl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz oprócz wymienionych napraw malować ściany, to śmiało mogę Ci polecić farby do wnętrz firmy Jedynka farbyjedynka.pl/pl Są solidne, pięknie się prezentują, super się je rozprowadza po powierzchni i ceny są adekwatne do ich jakości. Szczerze polecam!
mizosia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No remonty łazienki są dosyć kosztowe niestety. Armatura jest dosyć droga. Moi teściowe za projekt małej łazienki i remont zapłacili gdzieś ponad 13 tysięcy. Także trochę wydatków Cię czeka, ale za to potem jaka satysfakcja i radość gdy się wchodzi do nowego pomieszczenia!
Powrót do góry
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówczynią. Remont łazienki to niestety dość kosztowna sprawa. Jakiś czas temu rodzice wymieniali w łazience praktycznie wszystko więc wiem ile to pochłania pieniędzy. Przed remontem można sobie jednak orientacyjnie określić cenę poszczególnych prac, ostatnio nawet czytałam fajny artykuł na ten temat - http://kb.pl/teksty/2014/10/01/cennik-uslug-remontowych-jak-ustalic-cene-prac/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 25, 2015 20:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: