Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pielęgnacja twarzy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 17:45    Temat postu: pielęgnacja twarzy Odpowiedz z cytatem

Jak na co dzień pielęgnujecie twarz ? Mam cerę tłustą a do tego naczynkową i łatwo o wszelkiego typu podrażnienia. Używam jakis kremów z drogerii, od czasu do czasu jakaś maseczka i tyle. Teraz szczególnie zimą czuje jak skóra mocno się podrażnia..

Ostatnio zmieniony przez besia1 dnia Sro Sty 03, 2018 07:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 17:45    Temat postu:

Powrót do góry
cathy586
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do cery naczynkowej warto kupić krem, który jest wyspecjalizowany żeby sobie radzić z cerą tego typu. Można ich poszukać chociażby w internecie (https://moleo.pl/pol_m_MODA-I-URODA-1392.html). Jest wiele dostępnych na rynku kremów, więc wystarczy popróbować, bo na każdego może działać zupełnie inna marka kremu. Do tego można także iść do kosmetyczki żeby też coś poradziła.
Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz tego że dbam o codzienny demakijaż to staram się też nakładać kremy. No i stosuje odpowiednie kosmetyki, które nie mają w składzie parabenów i silikonów. Ostatnio nawet mam takie fajne cienie do powiek mineralne - http://alilla.com/sklep/ które mają jeszcze w sobie masło shea i dodatkowo pielęgnują skórę powiek Smile
Powrót do góry
k_grymas
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bioliq kupisz w aptece:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co ja jestem dużą zwolenniczką dermokosmetyków. Ich wybór na runku jest spory więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Ode mnie tylko jedna uwaga - szukaj ich najlepiej w aptekach, niekoniecznie w drogeriach Smile
Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak wiem, że apteki to najbardziej sprawdzone miejsce na zakup takich produktów. Pytam tylko czy możecie polecić coś konkretnego ? Słyszałam, że Inoar ma dobrej jakości dermokosmetyki tylko nie miałam jeszcze okazji testować niczego konkretnego.

Ostatnio zmieniony przez besia1 dnia Sro Sty 03, 2018 07:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Barbiee
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam cere tlusta, wiec dla mnie bardzo wazne jest zeby dany produkt hamowal wydzielane sebum raz zeby dobrze matowi. wlasnie dlatego uzywam produktow na bazie wegla, mianowicie carbo detox z bielendy. Pasta 3 w 1 myje i peelinguje twarz, a serum zamkniete w weglowych perelkach uzywam jako kremu pod makijaz oraz na noc Smile Bardzo jestem zadowolona, bo spelniaja moje piotrzeby o ktoryh pisalam wyzej.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

besia1 to jak masz cerę tłustą to wypróbuj koniecznie ten krem z kwasem hialuronowym z Inoaru https://inoar.com.pl/produkt/krem-twarzy-cery-mieszanej-tlustej-50g/. To dermokosmetyk, wiem na pewno, że można go kupić też w aptece medicover. Super nawilża a jednocześnie skutecznie matuje skórę. Ma taką nietłustą konsystencję i przyjemny zapach. Poza czystym kwasem hialuronowym zawiera też ekstrakty roślinne i naturalne olejki.
Powrót do góry
tramy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kremów mało co używam, nie lubię po prostu, drażni mnie tłustawa konsystencja, jedyny krem jaki używam to jest remescar pod oczy, szybko niweluje moje cienie i worki pod oczami i jest bardzo wydajny, ja jestem bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
mojwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest też stosować chociaż raz w tygodniu detoksykujące metaliczne maseczki bielendy, ja akurat używam blue detox, która skutecznie poprawia stan skóry suchej i wrażliwej. Maseczka głęboko oczyszcza skórę z toksyn i innych zanieczyszczeń, błyskawicznie odświeża, głęboko nawilża i regeneruje.
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fresh&natural ma nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy http://freshandnatural.pl/pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ , jeszcze ich nie testowałam ale balsamy do ciała i peelingi mają fantastyczne więc na pewno je zamówię następnym razem
Powrót do góry
otychodzi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj wiesz co, w tej sprawie naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć...
donna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zawsze sprawdzacie skład kupowanych kosmetyków? Tutaj https://blog.tagomago.pl/retinol-w-kosmetykach/ sobie na ten temat poczytajcie. Moim zdaniem zawsze przed zakupem warto zapoznać się dokładnie ze składem kosmetyków, zeby wiedzieć co nakładamy na siebie.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 35 lat i od jakiegoś czasu zauważyła pojawiające się zmarszczki. Rozglądam się za dobrym kremem przeciw zmarszczkom, bo wiadomo każdy chce być młody Smile Ostatnio będąc w centrum Warszawy weszłam do butiki luksusowej marki Prael z ciekawości. I powiem, że zaczęłam się zastanawiać nad zakupem kremu z proszkiem z pereł ILLUMINATING DAY SOLUTION, ale koszt kremu to 600 zł. Chociaż z drugiej strony czego nie robi się dla piękności. Ktoś może testował te kosmetyki?
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dobre i sprawdzone kosmetyki na wysokim poziomie, ale w dobrej cenie. Przyznam, że często kupuje w sieci takie produkty. Zerknij na propozycje na; https://esentire.pl . Sklep z super ofertami zwłaszcza pielęgnacji ciała. Kupie wszystko tam co potrzebuję dla ciała.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 07, 2018 22:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: