Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O co te kłótnie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 13:13    Temat postu: O co te kłótnie? Odpowiedz z cytatem

O co najczęściej kłócicie się ze swoimi partnerami? Czego one dotyczą?
Czy warto się kłócić i jak można rozłądować napięcie? Czy kłótnie są jedynym rozwiązaniem? Jak to jest z Wami?

Ja najczęściej kłóce sie...no właśnie o co? Chyba o głupoty...Jak to się mówi: Od słowa do słowa i kłótnia gotowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 13:13    Temat postu:

Powrót do góry
prozaiczna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 15:56    Temat postu: Re: O co te kłótnie? Odpowiedz z cytatem

Katarina napisał:
Czy warto się kłócić i jak można rozładować napięcie? Czy kłótnie są jedynym rozwiązaniem?

Ja z natury jestem straszną nerwuską i w dodatku czepiam się szczegółów, heh Wink Natomiast mój partner jest stoikiem... Nic go nie irytuje, wszystko przyjmuje ze spokojem i niczym się nie przejmuje Razz Chyba jak większość mężczyzn Rolling Eyes W zasadzie nie kłócimy się - on przeważnie akceptuje moje decyzje a jeśli ma jakieś "ale" to szukamy wspólnego rozwiązania, dobrego dla obu stron Cool

Moim skromnym zdaniem niewarto się kłócić. Zawsze można daną sprawę załatwić przez dialog. Rozmowa to fundament związku Smile Tylko niektórym szybciej puszczają nerwy i podnoszą głos, ale to tylko czasami Wink

Jak rozładować? Np. sprzątanie, dłuższa wycieczka rowerowa albo relaksująca kąpiel Very Happy

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Robert Miles
Gość

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prości ludzie kłócą się o pieniądze.
To jest tak małostkowe, że aż szkoda słów.
Patrzę na to okiem filozofa i widzę więcej.

Wiem, zaraz ktoś mi napisze: "spróbuj żyć bez pieniędzy"
W porządku, żyć się nie da bez nich, ale jeśli się ich nie ma, to nie wchodzi się w związki - bo to siłą rzeczy jest związane z ogromnymi wydatkami.
Nie mam na myśli drogich prezentów lecz życie codzienne.

Nie ma łatwo, jest tylko trud, odpowiedzialność, odpowiedzialność i jeszcze raz odpowiedzialność.

Więcej w tym temacie: Problemy w małżeństwie.
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero przeczytałam to co Robert napisał i musze przyznac, że coraz bardziej mnie ten człowiek zadziwia. Jak mozna w taki sposób myśleć? Skąd takie poglądy? Bezsens totalny. " Jak nie ma sie pieniędzy nie wchodzi sie w związek"...Boże co za idiotyczne podejście do życia...

Tak to jest ja się nie zrozumie tematu, a musi sie swoje zdanie wypowiedziec, bo przecież śmierć grozi w przeciwnym razie...

Więc wracając do tematu...O co te kłótnie?
Ja ostatnio się posprzeczałam z moim ukochanym o to, że nie chciał ze mną tanczyć na imprezie...Po prostu wyszłam z klubu...To było głupie, ale chyba wolałam wyjść, żeby mnie szlag nie trafił na widok tańczących par na parkiecie...
Ale już jest ok:)
Powrót do góry
Meru
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze kłótnie są naprawdę głupie np: ostatnio mój facet kazał mi wziąć parasolkę bo była bura pogoda ale ja jak to zwykle raczek nie chciałam jej wziąć bo nie lubię parasolek a poza tym miałam wyjść tylko na godzinę. I oczywiście od słowa do słowa wyszła wielka awantura że się nie liczę z jego zdaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
euphoria
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh u mnie klutnie zawsze sa o byle co od slowka do slowka i awantura ale szczerze muwiac lubie sie klucic i zaraz godzic Smile a jak sie godzimy to juz sie same domyslcie Very Happy (ale to tylko po drobnych klutiach)
Powrót do góry
Meru
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahh godzenie się jest najlepsze Wink A poza tym przynajmniej u mnie zaraz po kłótni pojawia się okres ogromnej czułości i zrozumienia który trwa aż do kolejnej kłótni. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Copacabana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety jestem straszna egositka i bardzo szybko sie irytuje...Dlatego klotnie moga sie pojawic z byle powodu. Ale jak sie z kims spotykam, to ta osoba juz wie jaki mam charakter wiec pewne rzeczy jest w stanie przemilczec i przeczekac moj zly nastroj.
Powrót do góry
Nominka57
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poważnych i częstych kłótni może pomóc terapia małżeńska - http://www.psycholog-lublin.eu/. Teraz można to robić też przez Internet. Dużo zależy od charakteru obu małżonków. Takie terapie naprawdę pomagają.
Powrót do góry
oleńka7
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle kłócimy się o rzeczy drobne, które przeszkadzają nam w codziennych relacjach. Gorzej, jeśli są to poważne kłótnie o rzeczy ważne dla nas. Kiedyś mój wujek pokłócił się z ciotką o to, że nie jest ojcem ich dziecka, to była dopiero awantura! Skończyło się na tym, że zrobili test na ojcostwo i tak skończyły się ich kłótnie oraz małżeństwo.
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj po kłótni, czas na przeprosiny. Zależnie od powagi sytuacji, warto dołączyć do przeprosin jakiś upominek. Jak skutecznie przepraszać, przeczytałam w tym artykule - http://wyjatkowyupominek.pl/wyjatkowyupominek.pl/jak-skutecznie-przepraszac-o-trudnej-sztuce-przeprosin/ . Zobaczcie, może i wam ten temat się przyda. Smile
Powrót do góry
Kaśka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłótnie najczęściej o drobiazgi, ale to zależy od wielu, wielu różnych czynników,ale chyba wątek umarł Very Happy
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że wiele spraw warto czasem przemilczeć. Jeśli nie radzimy sobie ze swoimi emocjami czy też mamy problemy w pracy, to lepiej pogadać przez Skype z psychologiem i w ten sposób sobie pomóc. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ są namiary na tego typu terapię.
Powrót do góry
trybulski
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kłóćcie się - nie ma w tym nic dobrego.
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio się pokłóciłam o pęknięta szybę w samochodzie , to nie moja wina że zaparkowałam samochód i nie wiem jak pękła szyba no i oczywiscie awantura , ale dla świętego spokoju wziełam sprawy w swoje ręce i pojechałam do http://www.autoszyby.org/ . Szybko i w przystępnej cenie wymienili szybę. Awantura była zbędna. polecam
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: