Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zabezpieczacie firmę?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 14:50    Temat postu: Jak zabezpieczacie firmę? Odpowiedz z cytatem

Drogie koleżanki, jestem w lekkiej kropce, bo prowadzę z mężem drobne wydawnictwo regionalne. Jakoś sobie radzimy i dotychczas okolicę, w której mieszkamy, uważałam za bardzo spokojną. W przeciągu roku doszło w niej jednak do dwóch włamań i chcę jakoś się zabezpieczyć. Znajomy polecił mi stronę - https://spy-center.pl/mikrofon-kierunkowy-yukon-ds-as-p-140.html, na której znalazłam między innymi mikrofony, fotopułapki. CO myślicie lepszy jest taki sprzęt, czy na przykład sejfy do zabezpieczenia kosztowności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 04, 2017 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
Waderra_89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My standardowo- założyliśmy alarm i wynajęliśmy firmę ochroniarską.
Kaczucha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myślicie? Czy takie kołowroty spełniają swoje zadania ochrony? A jeżeli tak, to w jakich firmach instytucjach się sprawdzają?
tomek34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma ochroniarska, monitoring. Ubezpieczenie również się przyda.
Powrót do góry
jollomika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o zabezpieczenia, to nie tylko alarmy i kamery, ale również takie rzeczy jak detektor podczerwieni, który w razie na przykład zalania powiadamia nas o tym smsem i automatycznie odcina dopływ wody sa potrzebne w każdej firmie oraz domu.
Powrót do góry
dominiczka6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z praktycznych systemów bezpieczeństwa, ochrony będzie tutaj odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb alarm oraz monitoring. Oni nie dawno mojemu koledze montowali system alarmowy do domu http://www.instalproject.pl/brodnica/ Alarm zdał egzamin już dwa raz, skutecznie spłoszył złodziei, którzy próbowali się włamać pod jego nieobecność.
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ubezpieczenia trzeba uważać, czasem zły zapis w umowie może skutkować odmówieniem wypłaty odszkodowania. Dlatego ja zamierzam sprawdzić Ubezpieczenia Warszawa , bo słyszałam o i nich wiele dobrego. Doradca z firmy Aviva wskaże mi jaka opcja będzie dla mnie najlepsza i najkorzystniejsza. Pani Edyta nawet wyjaśnia umowę po ludzku, nie stosując kolejnych niezrozumiałych terminów, a prosty język. Cieszy sie zaufaniem kilkorga członków mojej rodziny.
Powrót do góry
agness76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym zabezpieczeniem jest sejf, ale trzeba wiedzieć jaki wybrać. Masz tutaj pare wskazówek na ten temat - http://przemyslawbajno.pl/sejf-sejfowi-rowny/
Powrót do góry
jabluszko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zatrudniliśmy agencje ochrony, która odpowiada za bezpieczeństwo. Jest to Konsalnet, na razie sprawują się wzorowo - https://www.konsalnet.pl/
Powrót do góry
Herbik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie takie zabezpieczenia są bardzo przydatne !
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie własnego biznesu to częstym problemem jest rosnąca liczba faktur wystawianych z odroczonym terminem płatności. Czego skutkiem jest zamrożenie środków finansowych na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem tego problemu są tak zwane usługi faktoringowe, dzięki którym minimalizujemy ryzyko niewypłacalności kontrahentów oraz wzmacniamy pozycję konkurencyjną własnej firmy. Przedsiębiorstwo może nadal wystawiać faktury o wydłużonym terminie płatności, przy jednoczesnym bieżącym dostępie do gotówki. Więcej informacji na temat tego typu usprawnienia można znaleźć na stronie https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/
Powrót do góry
Alexa555
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy jesteś osobą, która niepokoi się o bezpieczeństwo własnej rodziny lub przedsiębiorstwa to sugeruję, że warto pomyśleć o założeniu alarmu w miejscu, który będzie ostrzegał o niepożądanych gościach. Ja zdecydowałam się na taki u mnie w apartamencie i obecnie naprawdę czuję się bezpiecznie. Uwierzyłam firmie smartsignal.pl.
Powrót do góry
Majka1989
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie najlepiej jest zrobić tylko dwie rzeczy: 1) ubezpieczyć się - bo jak mają się włamać to i tak się włamią, więc to jest środek na minimalizowanie strat oraz 2) kamery przemysłowe - po to, żebyśmy wiedzieli kto, co i jak (czy to nie np. pracownik?). Tylko kamery powinny być takie żeby coś było widać - np. tutaj macie "normalną" (normalnie dopuszczalną) rozdzielczość: https://www.eltrox.pl/kamery-przemyslowe. Polecam kupić z pewnego źródła, żeby się nie okazało że zamiast eltrox.pl sprowadzacie z chin, a potem okazuje się że pół świata może sobie oglądać co tam się u was dzieje Very Happy
Powrót do góry
Sophie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie można zapomnieć o monitoringu i alarmie. Tym bardziej, jeżeli jest to jakiś sklep, a nie tylko biuro. Kamery odstraszają złodziei. No i też zalezy w jakiej okolicy mieści się firma. Jak coś to ta firma: http://www.instalproject.pl/ może pomóc w zakładaniu monitoringu i alarmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agness76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie sejf to bardzo dobry wybór, zwłaszcza jak wiesz jaki i gdzie kupić. Sprawdź http://sejfexpert.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: