Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kantor internetowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 23:29    Temat postu: Kantor internetowy Odpowiedz z cytatem

Testowałam już wiele kantorów internetowych i moim zdecydowanym numerem jeden wśród nich jest Amronet. Rzetelna obsługa, wygoda wymiany walutowej oraz bezpieczeństwo to jego główne zalety, dla których warto się nim zainteresować. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 23:29    Temat postu:

Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za kantorami internetowymi takimi jak ten https://fritzexchange.pl Wymiana walut jest tam bardzo szybka i prosta. Kiedyś wymieniałam pieniądze w kantorach stacjonarnych ale w ogóle się to nie opłacało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnaaga
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raz taki kantor internetowy oszukał i od tego czasu chodzę tylko do mojego ulubionego kantoru stacjonarnego... Jest taka opcja, że ja coś źle zrobiłam, a nie była to wina strony, ale nie wiem tego
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam sprawdzony i bezpieczny kantor online i jego się trzymam - http://www.pluskantor.pl/ . Atrakcyjne kursy walut, do tego wszystko przebiega sprawnie. Infolinia w razie problemu też bardzo pomocna Smile
Powrót do góry
Anielka09
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modnaaga napisał:
Mnie raz taki kantor internetowy oszukał i od tego czasu chodzę tylko do mojego ulubionego kantoru stacjonarnego... Jest taka opcja, że ja coś źle zrobiłam, a nie była to wina strony, ale nie wiem tego

A w jaki sposób cię oszukał? Pierwszy raz słyszę, że się komuś coś takiego zdarzyło. A dla mnie i dla wielu moich znajomych kantor online, to najbezpieczniejsza opcja wymiany walut, no i najtańsza, bo jednak kantory stacjonarne ceny mają niesamowicie wywindowane. Ale prawda jest tak, że każdy z nas ma swój sprawdzony kantor, w którym wymienia już od jakiegoś czasu i ma do niego zaufanie.
Powrót do góry
mama_kama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zaskoczona, że ktoś mógł zostać oszukany przez kantor online. Przecież otwarcie kantoru to nie jest takie łatwe. Włąsciciel kantoru musi spełniać różnego rodzaju wymagania i mieć zgody Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Dlatego kantory online na rosną jak grzyby po deszczu jak np. sklepy internetowe. Ale tak czy siak lepiej korzystać z kantoru znanego jak Cinkciarz jeśli się czegoś obawiamy, ale jak dla mnie to nie ma czego.
Powrót do góry
DanielCa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też dziwi oszukanie przez kantor internetowy. Ja już od dłuższego czasu korzystam z kantorów internetowych i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, a przetestowałem już kilka różnych kantorów. Warto przeczytać o korzyściach korzystania z kantorów online np. tutaj https://www.kantor.pl/korzysci i nie bać się korzystać, bo takie kantory na prawdę ułatwiają życie.
Powrót do góry
skarpetka33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ a na pewno zmienisz zdanie. To jeden z najlepszych internetowych kantorów, oferujący niezwykle atrakcyjny kurs. Zawsze zyskasz 10% więcej – w porównaniu z kantorami stacjonarnymi, oraz bankami. Marka jest już od dłuższego czasu znana na rynku. Pracują tam zaufani ludzie, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Większość biznesmenów już z niego korzysta, dołącz do nich i Ty.
Powrót do góry
newila
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tej kwestii jednak bardziej skłaniam się ku tradycyjnym rozwiązaniom, więc kantor stacjonarny to moim zdaniem lepsza opcja.
LWARSZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, nieźle tam mają z kursami.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 17, 2018 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: