Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dbanie o psa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mike89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 21:10    Temat postu: Dbanie o psa Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Very Happy
Macie jakieś zwierzęta? Ja mam maltańczyka. Ma 3 latka. Nazywa się Fiszek. Lubi spać i jeść Very Happy
Maltańczyk to taka rasa, o którą trzeba dużo dbać, między innymi po przez chodzenie do specjalnych salonów piękności dla psów Very Happy Ja chodzę z moim małym do Psi fryzjer Piaseczno. Fiszek strasznie lubi tam przychodzić. Zawsze wychodzi wypieszczony i szczęśliwy. Strzyżenie psów piaseczno zawsze wymyślają mu jakąś fajną fryzurkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
Luiza25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 06:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam psa i staram się mu okazywać jak najwięcej miłości i poświęcać dużo czasu. Pies musi się wybiegać, a też być odpowiednio karmiony zgodnie z rasą i wiekiem. Dlatego wybralam ten sklep https://sklep.zoo-imperium.pl/ Tu dostaję dobrą karmę, przysmaki i akcesoria.
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to absolutna podstawa. Jeśli postawicie na wizyty w takich salonach jak https://merdanieczesanie.pl/oferta/strzyzenie/ to będziecie w stanie niesamowicie poprawić wygląd Waszego czworonoga. Właśnie dlatego musicie być świadomi, jak dużo zależy od Was. Miejcie to na uwadze i weźcie na siebie tę odpowiedzialność.
Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak odpowiedni sposób żywienia to podstawa bo to przecież dieta ma wpływ na zdrowie czy samopoczucie naszych czworonożnych przyjaciół Smile U nas hitem od kilku miesięcy jest dieta barfowa a jeśli chodzi o karmy to używamy tych barf original https://barf.pl/. Skład bezaplecyjnie najlepszy - 100% mięsa Smile
Powrót do góry
sonim
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto przede wszystkim regularnie chodzić do weterynarza
Powrót do góry
malina987
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies to nie zabawka, o czy niektórzy niestety zapominają, i trzeba mu poświęcić wiele czasu. Spacery, zabawy kąpiele (oby nie za często) to wszystko wielki plus. Ale największym według mnie jest żywienie. Odkąd mój Szaman dostaje reico zmienił się nie do poznania. Zmieniła się sierść na bardziej błyszczącą i wszędzie go pełno. Może dlatego że to karma z naturalnych pełnowartościowych składników, żadnej padliny a tylko mięso kupione od rolników.

Ostatnio zmieniony przez malina987 dnia Sob Kwi 27, 2019 08:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Izabella Donat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy pieska ale bidulka ma problemy alergiczne i sucha skóre. Dbamy o nią najlepiej jak sie da, je specjalną karmę, uzywamy najlepszego szamponu z http://selectahtc.com.pl/ taki odzywczo regenerujacy z serii supreme bo ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne i zawiera aloes ktory nawilza i nablyszcza.
Powrót do góry
MonikaRab
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz piesek nigdy nie chciał się ruszać, właściwie nigdy go do tego nie zmuszaliśmy, jadł normalnie i trochę przytył. Pojawiły się przez to problemy z sercem, raz nawet była potrzebna pierwsza pomoc dla psów. Na szczęście teraz jest już lepiej. Dbajcie o swoje psiaki, my najedliśmy się strachu dlatego zwrocie większą uwagę na swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luise49
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brakuje u mnie w domu czworonogów, zatem nauczona jestem bacznej obserwacji psów, dzieki czemu wiem, czego im w danej chwili potrzeba. Raz będzie to zmiana diety, innym razem wizyta u weterynarza, czy wizyta u psiego fryzjera, kiedy włosy zasłaniają im już oczy Wink W Siedlcach mają takiego konkretnego specjalistę fryzjera psiego https://pupilon.pl/ który przyjmuje nawet duże rasy z uwagi na dużą przestrzeń jaką u siebie posiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gwen
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

besia1 to prawda, odpowiednia dieta to podstawa i ja też jestem ogromną zwolenniczką karm Barf Original. Bardzo duża różnorodność jeśli chodzi o wybór ( mięso z kurczaka, dziczyzna czy jagnięcina). Ja mam świadomośc, ze daje mojemu psu wszystko co najlepsze i najbardziej wartościowe dla niego.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już o zwierzakach mowa, to chciałam Was zapytać, co robicie z nimi podczas urlopu? Zabieracie je a wakacyjne wyjazdy? Zbliża się sezon i tak się zastanawiam, czy lepiej będzie zabrać pieska ze sobą nad morze, czy zostawić go w jakimś hotelu dla psów, np. "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Jak sądzicie?
Powrót do góry
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o psa to nie tylko pielęgnacja i dbanie o jego wygląd to również odpowiednie dbanie o odpowiednią dietę, ruch czy zdrowie. Mój York niedawno przeszedł zabieg usuwania zaćmy, wykonany u okulisty weterynaryjnego, doktora Marcina Lwa, w Olsztynie. Ma on jedyny w Polsce tak nowocześnie wyposażony gabinet. Zajmuje się tam swoimi pacjentami lekarz, który kocha zwierzęta i przywraca im drugą młodość. Jestem zadowolona, że tu trafiłam gdyż jakość życia Marcella po zabiegu znacznie się polepszyła. Nie jest on już taki osowiały tylko odzyskuje swą radość i chęci do zabaw.
Powrót do góry
MarcinG
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pielęgnację psa, to trzeba pamiętać o regularnej i odpowiedniej pielęgnacji jego sierści. Z tego względu warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria dla psów. Tego typu asortyment znaleźć można w dobrych sklepach groomerskich np. https://sklep.germapol.pl/ . W bogatej ofercie produktowej znajduje się praktycznie wszystko co potrzebne nam będzie do właściwej pielęgnacji naszego pupila - od grzebieni, strzyżarek do sierści, aż po profesjonalne kosmetyki dla psa.
Powrót do góry
Bunia
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ważne jest to by odpowiednio zadbać o psa. dlatego jakjuż chcesz w coś dla psa zainwestowac to chyba dobrym rozwiazaniem, będa takie kropelki http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/pasozyty-zewnetrzne/advantix-krople-dla-psow-przeciw-kleszczom-pchlom-i-komarom/ przeciw kleszczą. Tym bardziej teraz w okresie wiosenno- wakacyjnym.
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna również jestem posiadaczką maltańczyka. Jest strasznie żywiołowy i wciąż zwraca na siebie uwagę. Muszę mu kupić jakieś zabawki żeby przestał dobierać się do butów. Polecacie coś fajnego? Może wiecie o jakimś fajnym sklepie online gdzie znajdę akcesoria dla psów sklep? Przy okazji kupiłabym pare rzeczy takich jak mata dla psa czy obroża skórzana dla psa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 19, 2019 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: