Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bambunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 14:51    Temat postu: Mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym? Odpowiedz z cytatem

Witam,
planuje przeprowadzkę i szukam mieszkania. Zastanawiam się nad czy wybrać mieszkanie od dewelopera czy może cos z rynku wtórnego. Podobają mi się np. siechnice mieszkania Jakie są Wasze opinie w tym temacie? Co poradzicie? Smile

Ostatnio zmieniony przez bambunia dnia Czw Lis 30, 2017 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 27, 2017 14:51    Temat postu:

Powrót do góry
k-k
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięcej zależy tu od zasobności twojego portfela. Jeżeli masz dużo kasy, to na pewno lepiej opłaca się kupić nowe mieszkanie. Nie czekają nas remonty, więc można jeszcze więcej zaoszczędzić. Kupując coś na rynku wtórnym, musimy się przygotować na dodatkowe koszty, bo zawsze coś nam jeszcze wyjdzie, jak już się do nowego mieszkania wprowadzimy.
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wręcz przekonana, że dużo lepiej kupić nowe mieszkanie, nawet jeśli masz z tyłu głowy koszty, to jednak pomyśl, ile może nieprzewidzianych wydatków kosztować się kupienie np. 20-letniego mieszkania. Mnie zdecydowanie bardziej przekonują tego typu http://www.osiedlenazdrowiu.pl/ nowo powstające osiedla , gdzie komunikacja z centrum jest bardzo dobra, a jednak można się oderwać od zgiełku miasta.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://oliwski-park.pl jest ciekawa inwestycja. Wyróżnikiem osiedla jest fakt, że jego dziedziniec będzie niejako nową częścią Ogrodu Japońskiego parku. Dla mnie rewelacja! Uważam, że warto zainwestować w mieszkania Gdańsk Oliwa. Na pewno nie stracą na wartości.
Powrót do góry
malwina22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie lepiej kupić nowe!!
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nowe mieszkanie daje o wiele więcej możliwości, chociażby aranżacyjnych.
Jeśli miałabym wybierać to zdecydowałabym się na mieszkanie z rynku wtórnego takie jak mieszkanie gdańsk oliwa na osiedlu IDEA.
Osiedle jest wyjątkowe, bo części wspólne i przestrzeń na osiedlu powstała z udziałem trójmiejskich artystów.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 11:14    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecydowałam na mieszkanie z rynku pierwotnego przede wszystkim dlatego że otwiera przed właścicielem o wiele więcej możliwości aranżacyjnych. Ostatecznie w mieszkanku swoim zdecydowałam się na styl skandynawski, który wierzcie mi, niewielkim kosztem, pozwala zyskać sporo przestrzeni. Dodatkowo zdecydowałam się na uatrakcyjnienie czterech kątów kinkietami - https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-drewniane. Wierzcie mi, że to rozwiązanie jest dobre, ponieważ sprawia, że w mieszkaniu tworzy się inny, przyjemny, kameralny klimat.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zerknąć sobie na te tutaj http://www.bud-rim.com.pl/oferty/akacjowy-zakatek/ mieszkania. Ciekawie się prezentują i znajdują się w dobrym miejscu. Jest to bardzo istotne, ponieważ przynajmniej mi i mojej rodzinie bardzo zależy na komforcie. Takie mieszkanie też szybciej można sprzedać.
Powrót do góry
wlodzislaw78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu się nie ma nad czym nawet zastanawiać. Mieszkanie nowe, świeżo wybudowane, można od razu zaaranżować jak się sobie wyobraża. Mieszkanie z rynku wtórnego trzeba najpierw doprowadzić do stanu deweloperskiego, a dopiero później myśleć o zmianach i aranżacji.
braaap
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę nie rozumiem ludzi, którzy kupują mieszkania z rynku wtórnego, bo to przecież nie jest opłacalne, bo często te mieszkania są bardzo drogie. Ja teraz kupuje mieszkania tylko i wyłącznie z rynku pierwotnego, a kupuje je dość często, bo obecnie z tego żyje. Najlepsze oferty znajduje tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/deweloperzy/warszawa/bemowo/4 .Polecam jeśli chcecie kupić mieszkanie w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braaap napisał:
Ja trochę nie rozumiem ludzi, którzy kupują mieszkania z rynku wtórnego, bo to przecież nie jest opłacalne, bo często te mieszkania są bardzo drogie.

Nieprawda. To kwestia umiejętnego szukania. Wiem z własnych doświadczeń, że na własną rękę może trudno o mieszkanie z dobrej cenie, ale od tego są biura nieruchomości. Ja się skontaktowałam z Eugeniuszem Jaworskim 603 195 624 , przedstawiłam budżet i oczekiwaniu i uwierz mi, że długo nie musiałam czekać na oferty. Udało mi się w kilka miesięcy kupić wymarzone mieszkanie w Wilanowie z rynku wtórnego
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlodzislaw78 napisał:
Tu się nie ma nad czym nawet zastanawiać. Mieszkanie nowe, świeżo wybudowane, można od razu zaaranżować jak się sobie wyobraża. Mieszkanie z rynku wtórnego trzeba najpierw doprowadzić do stanu deweloperskiego, a dopiero później myśleć o zmianach i aranżacji.

Tak, tu masz rację i to mnie odstraszyło bo w tym przypadku koszty to niewiadoma a jak kupujesz od atala nowe to wiesz na czym stoisz a jeśli chcesz z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybierzesz też nie ma z tym najmniejszego problemu
Powrót do góry
dolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez problemu znajdzie się dzisiaj dobre mieszkanie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy na co cię stać
Powrót do góry
witka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. To znacznie lepsza inwestycja. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/idea.html jest namiar na świetne mieszkania. Inwestycja powstaje w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. Koniecznie sprawdźcie sobie mieszkania Oliwa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 28, 2018 18:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: