Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie telefony są na topie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepsze telefony produkuje firma Samsung. Miałam kilka smartfonów tej firmy i wszystkie spełniały moje wymagania. Skoro mowa o telefonach, to zdradźcie proszę, w jaki sposób doładowujecie stan swojego konta? Natknęłam się ostatnio na stronę internetową doladujtelefon.pl, która umożliwia doładowanie telefonu online. Czy kiedykolwiek z niej korzystaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Lut 16, 2018 22:27    Temat postu:

Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czaję się na zakup Xioami, podobno świetne i w dobrej cenie jak za taką jakość. Można w Komórkomacie porównać sobie te modele z Samsungiem i zobaczyć, że specyfikacja bije na głowę a cena niższa nawet o połowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akiko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LGki są spoko, choć ze wszystkich telefonów które miałam w rekach podczas to jednak Samsung i iPhone działały najpłynniej. Nie wliczając w to oczywiście iPhonów Gdzie co lepsze to jeszcze jest płatne, ale działa jak ta lala. Choć ostatnio moi znajomi ciągle narzekają, że przy naszych mrozach się telefony wyłączają.
Dlatego też polecam samsungi, ale oczywiście są tez inne dobre telefony dotykowe. Ja osobiście też mam umowę na telefon w Play od dobrych kilku lat
Powrót do góry
Foczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na topie są przecież wielofunkcyjne i wydajne smartfony. Wiele osób przy wyborze zwraca uwagę na parametry i jakość aparatu. Ale z tego co widzie w Komórkomacie to bardzo popularne są Samsungi, I phone i Xioami.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://okazjonerzy.pl - Polecam. Jak dla mnie świetny wybór.
Powrót do góry
jabluszko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie to bezsprzecznie króluje iPhone X. Wygląda jak z kosmosu, działa strasznie szybko, czysta przyjemność używania go. Jak ktoś się zastanawia nad nim to polecam ten artykuł - http://klodzko.dlawas.info/wiadomosci/dlaczego-warto-zainteresowac-sie-nowym-iphonem/cid,9624,a - pokazuje największe zalety telefonu.
Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że poziom pomiędzy telefonami jest naprawdę bardzo wysoki i równy. Niemniej jednak czytałam dzisiaj ciekawy artykuł na temat oprogramowania jakim jest Android. Zerknijcie sami, bo myślę że was zainteresuje - http://antyweb.pl/android-nakladka-smartfon-wersje/
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba samsungi i Iphone królują Smile Ja jestem fanką Huawei. Obecnie mam huawei Y6 2018 i jestem bardzo zadowolona z tego telefonu. Zastanawiam się nad zamówieniem do niego etui z https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec-do-huawei-y6-2018.html Widziałam, że maja bardzo duży wybór pokrowców w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coraz więcej zwolennikow zdobywa jednak producent Xiaomi i to właśnie na ich telefon bm postawiła. Na pewno wyróżniają się dobra jakością wykonania, model którego używam (Redmi Note 4) wyposażony jest w aparat przedni 13 Mpix, sporą baterię 4000mAh oraz m.in 8 rdzeniowy procesor. Warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego www.aze.com.pl ponieważ z tego co wcześniej się orienotwałam maja największy wybór modeli i co wazne również konkurencyjne ceny. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz też coraz popularniejsza jest firma https://www.maxcom.pl/pl/ Mają smartfony i rozwijają się na rynku. Patrzyliście na taki smartfon? Na czym wam w ogóle zależy w smartfonie? Kupujecie tylko telefony z najwyższej półki?
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.fixme.com.pl - Polecam, jak dla mnie jest to świetny wybór jeżeli chodzi o produkty Apple.
Powrót do góry
Kapibarka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie to chyba samsungi i iphone są najlepszymi telefonami. Jeśli szukasz jakiegoś naprawdę dobrego to polecam Ci Samsung Galaxy S9 - dobry telefon, warty swojej ceny. Korzystałam i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_wozniak ja też bardzo lubię samsungi Smile A co do kwestii doładowania to mnie to już nie dotyczy bo od miesiąca korzystam z oferty na abonament. Zdecydowałam się na polskiego operatora Otvarta. Super stosunek jakości do ceny, możliwość podpisania umowy na 24 miesiące lub na czas nieokreślony.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie co to znaczy na tobie. Telefony teraz są modne takie z dobrym aparatem i dużym wyświetlaczem. Ale i tak jestem zdania, ze telefon mimo wszystko powinien być dopasowany do naszych potrzeb.
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam I Phone 7 i jestem z niego zadowolona. Ale wiele osób ma np. Samsungi i też sobie je chwali. Wszystko zależy też od specyfikacji technicznej.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 09, 2018 12:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: