Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty świąteczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jollomika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również staram sobie starannie rozplanować wydatki na cały miesiąc już na początku grudnia. Ostatnio znalazłam bardzo fajną ofertę: https://chwilowkiok.pl/kredyty-pozabankowe/. Na pewno skorzystam z możliwości pozyskania drobnej sumki pieniędzy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 15:43    Temat postu:

Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też już powoli ogarniam prezenty
Powrót do góry
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nie ma nic złego w kupowaniu prezentów wcześniej.
Ja też nie lubię kupować na ostatnią chwilę
Powrót do góry
damla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już powoli zaczęłam kompletować prezenty, aby nie szukać wszystkiego na ostatnią chwilę. Lubię kupować przemyślane rzeczy jak i prezenty. Natomiast powiedzcie, czym byłyby prezenty bez odpowiedniej oprawy? Mam na myśli choinkę. Za nią też zaczęłam się już rozglądać. Znalazłam http://www.e-choinki.pl/ i tam zamierzam ją kupić. Może komuś przyda się ta strona? Duży wybór i atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie że nie ma nic złego w kupowaniu prezentów wczesniej! u mnie nawet nie byłoby innej opcji - cała rodzina zjeżdża do nas, więc oprócz prezentów mam na głowie jeszcze całą historię związaną z przygotowaniami! inaczej nie dałabym rady fizycznie, ale i finansowo oczywiscie. nigdy nie robie niczego na hurra. ogarnęłam juz prezenty dla swoich chłopaków (mam dwóch synów) - każdy dostanie wypasiona bluzę z kapturem - dokładnie z karoka.pl stąd https://www.karoka.pl/cieple-bluzy-z-kapturem-hoodies-the-mountain wizualizacje są niesamowite - w 3D wyglądają dosłownie jak prawdziwe ;p na bank sie sprawdza.
Powrót do góry
tsudo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie dostanę dobre prezenty świąteczne? chodzi mi o jakieś oryginalne pomysły
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo dobrą opcją na prezenty dla kobiet są kosmetyki. Warto wybierać takie, których każdy może używać - czyli kosmetyki naturalne, które nie alergizują. Świetną opcją jest na przykład taki mus do ciała marki Nacomi: https://puderek.com.pl/balsamy-do-ciala/4304-nacomi-body-mousse-nawilzajacy-mus-do-ciala-bananowo-kokosowy-shake-180-ml.html. Pachnie owocowo, a opakowanie świetnie nadaje się na prezent.
Powrót do góry
paaula190
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, że prezenty będą przemyślane, nie muszą być drogie. Jakie będą najbardziej odpowiednie to już zależy od osoby. Dla małego dziecka fajnym pomysłem na dodatek do prezentu będzie list od Mikołaja, tutaj https://www.listymikolaja.pl widziałam takie listy - wyglądają bardzo profesjonalnie, trudno o bardziej świąteczny prezent.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 09:30    Temat postu: Prezenty Odpowiedz z cytatem

A ja nie uważam, że przy okazji prezentów świątecznych trzeba się silić na jakąś nie wiadomo jak wielką oryginalność. Najważniejsze aby prezenty miały charakter praktyczny i były dostosowane do zainteresowań obdarowanego/obdarowanej. Ja nie lubię być zaskakiwana dlatego swojego narzeczonego staram się instruować delikatnie, czego bym sobie życzyła. W tym roku mam mi kupić zegarek i trzymam go za słowo. A niezdecydowanych odsyłam do tego artykułu - https://blip.pl/dzien-kobiet-najnowsze-trendy/
Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jakieś ubrania albo kosmetyki najlepiej się sprawdzą. Zresztą na gazetkonosz.pl masz nowości z marketów.Może coś Cię zainspiruje i odwiedzisz jakiślidl albo rossmann z kosmetykami. Dużo się pojawia rzeczy z promocji, dlatego ja sobie lubię poszukać, porównać i wybrać to co się opłaca.
Powrót do góry
Anulka79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z prezentami jest zawsze problem Very Happy Co prawda jutro mikołajki, ale u mnie w rodzinie podarunki składamy sobie na Wigilę, więc jeszcze chwilę czasu mam. A kiedy zaczynam? Zazwyczaj od czarnego piątku i cyber poniedziałku (przeceny), ale to różnie bywa.
Powrót do góry
Kapibarka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na święta spokojnie można kupić zestawy do makijażu, szczególnie jeśli ta osoba lubi się malować. Osobiście polecam bardzo fajne zestawy Annabelle Minerals, możecie je tu znaleźć - https://www.eshopannabelle.com/pl/13-zestawy
Powrót do góry
_Zebkowicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze kupuję prezenty w grudniu
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że kosmetyki to takie trochę pójście na łatwiznę, tym bardziej te zestawy świąteczne, tragedia. Zawsze się staram wybierać takie prezenty, które faktycznie się danej osobie przydadzą. a z kosmetykami to bardzo łatwo jest nie trafić w gust. Oprócz takich prezentów dla rodziny, warto też pomyśleć o tych, którzy tyle radości w święta nie mają. Natrafiłam jakiś czas temu na akcję "Dawanie jest radością", którą prowadzi Fundacja Pociecha http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/. Za zebrane pieniądze planują ufundować prezenty dla dzieci ze świetlic środowiskowych. Niesamowity cel, który naprawdę warto poprzeć.
Powrót do góry
olgus
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślałam o jakiejś kosmetyczce dla mamy ale chyba zasponsoruję jej coś innego. Jakaś ją deprecha dopadła odkąd skoczyła 50 tkę. Kupiłam jej wtedy karnet na siłownie, chodziłyśmy razem, dodatkowo 2 razy w tyg na basen chodziłyśmy bez wymówek. Powiem Wam skóra jej się zmieniła na ciele, odmłodniała mi trochę Wink Ma tylko problem z twarzą. zmarszczki jej się uwydatniły, chyba przez ten spadek wagi. Widzę, że ją to męczy i znalazłam zabiegi idealne dla niej u nas w Zielonej Górze http://www.medestetic.com.pl/botox-azzalure/ , czy któraś z Was, z Waszych mam, koleżanek korzystała z czegoś takiego? Po ilu zabiegach można widzieć faje efekty?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 08, 2017 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: