Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zabieg LIFTING CAPILAR

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 21:53    Temat postu: zabieg LIFTING CAPILAR Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was wykonywał sobie zabieg LIFTING CAPILAR ? Jestem ciekawa jak to u was zadziałało? Czytałam sporo o tym i ciekawa sprawa z takim zabiegiem. Może warto go wykonać. Zwłaszcza, że jest bardzo krótki.

Ostatnio zmieniony przez karolina45 dnia Pią Wrz 29, 2017 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 21:53    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zabieg godny uwagi. Bardzo fajnie sprawdza się na włosach. Warto go spróbować. Zawiera Argininę i nano serycynę; odbudowuje, wygładza i nawilża włosy a afekt widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieg bardzo fajny. Ale możesz go tylko wykonać w profesjonalnych salonach z tego co wiem. Krótki to prawda około 10 minut. Regeneracja włosów natychmiastowa. Działa zabieg silnie i przez długi czas. Od czasu do czasu taka regeneracja to fajna sprawa.
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i spróbuje takiego zabiegu. Poszukam u mnie w rejonie, czy jakiś salon wykonuje takie zabiegi i zobaczymy. Może wreszcie coś zadziała na nie odpowiednio. Warto szukać takich porad i próbować.
Powrót do góry
joanna890
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 14:14    Temat postu: lifting capilar Odpowiedz z cytatem

Wykupiłam mamie u fryzjera dodatkowo ten zabieg i jest baaardzo zadowolona , włosy ma siwie krótkie i farbuje , obecnie ma mięciutkie i błyszczące Smile
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei lubię w domowych warunkach profesjonalnie pielęgnować włosy. Obecnie używam serii Argan Oil od INOAR. Jestem zadowolona, bo już po 3-4 użyciach włosy zrobiły się gładkie i nawilżone. Teraz nakładam te kosmetyki jak najczęściej, żeby wzmocnić efekt. A o zabieg muszę podpytać fryzjerkę.
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta arganowa seria z inoaru jest swietna. moja fryzjerka ją stosuje w salonie i uwielbiam jak po ich nalozeniu mam takie sypkie miekkie wloski Smile pewnie stosowanie kilka razy w tygodniu skutecznie nawilza i wzmacnia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 10, 2018 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: