Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Złe samopoczucie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadziunia990
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 17:18    Temat postu: Złe samopoczucie Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dość słabo się czuję, co jeść, albo co pić, żeby energia wrócił, dodam,że uprawiam sporo sportu, a i tak jestem przemęczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 17:18    Temat postu:

Powrót do góry
antonia60
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, mi to ewidentnie wygląda na odwodnienie i w dodatku brak elektrolitów. Dziewczyno, jak co jeść i co pić ? Przecież woda mineralna to podstawa, ma najwięcej minerałów, w dodatku warto tez uzupełniać elektrolity, bo bez nich ani rusz https://www.darnatury.pl/blog/article/jak-uzupelnic-elektrolity
Powrót do góry
domi34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie badanie krwi. Może to jesienne przemęczenie, a może brakuje ci jakiś witamin.
Powrót do góry
irina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zadbać o siebie. Czasami świadomie (lub mniej) wyrządzamy sobie naprawdę wielką krzywdę.
Powrót do góry
Cerbiatto
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badaj się regularnie. Badania krwi to podstawa, najlepiej raz-dwa razy w roku. Wtedy masz pod kontrolą co dzieje się w Twoim organizmie i świadomie możesz sobie pomóc. Teraz jest taki okres - albo wszyscy chorują, albo kiepsko się czują, ważne żeby wiedzieć co jest tego przyczyną i umiejętnie dobrać suplementy, które pomogą nam uporać się ze zmęczeniem.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyn takiego samopoczucia może być bardzo dużo. Warto byłoby, tak jak już kilka osób wcześniej wspomniało - przejść się na badania krwi lub do swojego lekarza. Być może problem jest głębszy, a może być to też spowodowane twoim trybem życia. Ciągły stres, mało snu, czy nieprawidłowe odżywianie i zbyt mała ilość pitej wody, to wszystko ma bardzo duże znaczenie dla naszego organizmu i faktycznego stanu psychicznego. U mnie na przykład, swego czasu zaczęły pojawiać się trudności z trawieniem, gazy i ogólne złe samopoczucie. Po konsultacji z lekarzem i badaniach, okazało się że cierpię na nietolerancję laktozy. Bardzo mnie to zmartwiło, ponieważ dużo ćwiczę i trzymam się diety, a te dolegliwości bardzo ograniczały moje możliwości. Na szczęście znajoma poleciła mi bardzo dobre tabletki Lacto Joy - https://www.lacto-joy.pl/ dzięki nim bardzo szybko pozbyłam się problemu i mogę znów cieszyć się zarówno dietą jak i ćwiczeniami.
Powrót do góry
tamarass
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto wybrać się do lekarza? Lepiej to sprawdzić, czasami takie złe samopoczucie i osłabienie może być objawem jakiejś choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sabcina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja to bym nie czekała aż będzie gorzej tylko od razu biegła do lekarza, poza tym badania trzeba porobić. To jest najważniejsze, rodzicom wykupiłam pakiety badań w ramach akcji Zdrowa jesień, tu https://www.zdrowajesien.diag.pl/ można nawet pobrać kupony zniżkowe na te badania
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Trzeba zrobić badania, teraz są nawet takie jak ASO https://adamed.expert/aso-badanie-antystreptolizyny/ dzięki którym wcześniej można wykryć zakażenie paciorkowcem czy reumatyzm
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może brakuje Ci jakiś witamin? najlepiej zrobić badanie krwi, ja też pije sok z czerwonego ryżu i żurawiny małe ilości ale na moim przypadku to działa Smile
Powrót do góry
tlede
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sport bardzo pomaga jeżeli chodzi o złe samopoczucie, odrazu czuje sie lepiej
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 24, 2018 15:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: