Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta dla obojga
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 17:07    Temat postu: Dieta dla obojga Odpowiedz z cytatem

Szukam diety dobrej i dla kobiet i dla mężczyzny, bierzemy się z moim za swoje ciała, przecież po to nas Bóg stworzył byśmy byli piękni a nie tłuści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 24, 2016 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
natkabos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana a nie słyszałas o suplementach wspomagających odchudzanie ? Ja brałam taki z olimpu , therm line fast z pierzem kajeński , pokrzywą etc. Do tego biegaj , zjedz coś zdrowego i bedziesz piękna zapewniam Ci to.
Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepiej jak pójdziecie do dietetyka i on wam ustali dietę, ponieważ może być ona inna zarówno dla Ciebie jak i dla partnera
Powrót do góry
Majka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem, bardzo chciałabym schudnąc ale mój narzeczony który nie ma podobnego problemu w ogóle mnie w tym nie wspiera. Zamawia tłuste jedzenie do domu, gotuje, albo w każdy weekend obowiazkowo pizza poznań na mieście, nie powiem od czasu do czasu lubie tak zjesc ale tłumaczyłam mu już ze dla naszego zdrowia lepiej byłoby gdybyśmy zmienili nieco nawyki. Ale to jak grochem o sciane, nie wiem już jak do niego przemówić.
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak generalnie staram się gotować dość zdrowo, jednak i tak oboje z mężem mamy spore problemy z wagą, dlatego zastanawiając się, jak schudnąć przed latem, stwierdziłam, że oboje zdecydujemy się na skuteczne odchudzanie przed wakacjami w Primavera Jastrzębia Góra . Są tam specjalne pakiety zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i najwyższa pora brać się za siebie, bo urlop zbliża się wielkimi krokami.
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje was także genodieta - https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta . Takie badania z pewnością pomogą wam czy też waszemu dietetykowi na ułożenie idealnej diety do zapotrzebowań organizmu.
Powrót do góry
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 05:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem od jakiegoś czasu zdrowo jemy. Sama układam nam menu i nie narzekamy Smile Ostatnio trafiłam na http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 i chyba zamówię wyciskarkę. Na pewno zdrowe świeżo wyciskane soki dobrze nam zrobią. Póki co pijemy koktajle.
Powrót do góry
kałamarnica
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym współcześnie problemem jest wieczny brak czasu, wówczas jednak dobrym rozwiązaniem może być np. zamawianie cateringu dietetycznego np. z http://cateringdomaniowski.pl/ , na poczatku by się zainspirować i przekonać do zdrowego jedzenia, a potem można już spróbować samemu coś przyrządzić Smile
Powrót do góry
zakrecona30
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o tych radach? Smile warto wykorzystać ich w dniu codziennym? http://blackandyellow.blox.pl/2016/05/TOP-5-zdrowy-tryb-zycia.html
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak. Każda z takich wskazówek jest na wagę złota.
Powrót do góry
Olek01990
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wspólne trzymanie diety. To bardzo pomaga w samodyscyplinie.
Powrót do góry
Jess89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam wiele diet ale najbardziej bezpieczna jest po porostu mniej jeść a zwłaszcza tych szkodliwych produktów. Do tego można jeszcze codziennie pić odpowiednie ziółka które idealnie wspomagają pracę organizmu podczas diety. Najlepsze takie ziółka to http://www.big-active.pl/ziola-mnicha-na-odchudzanie Co o tym sądzicie ? Jak dla mnie to bardzo dobry wybór jeśli zależy nam na poprawie swojego zdrowia.
Powrót do góry
BasiaMałec
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taka dieta dla obojga to genialna sprawa. Zanim jednak zdecydujemy się na odchudzanie, wato sprawdzić jaki wynik pokaże masz kalkulator bmi . Możemy to bardzo szybko zrobić na stronie http://www.bmi-kalkulator.pl/ . Po szybkim wprowadzeniu danych dotyczących naszej wagi i wzrostu, dowiemy się "na czym stoimy" i będziemy mogli przystąpić do działania:)
Powrót do góry
palinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda dieta będzie dobra, czasami jednak dobrze jest zobaczyć jaki mamy wybór i przeszukać strony na których możemy poczytać o różnych dietach, a jest tego dość sporo np: http://www.mojadieta.pl.

Wtedy właściwie można podejść do wszystkiego i określić co dla nas jest najlepsze, a zwłaszcza iz planujemy diete dla dwojga. Musi ona pasowac każdej ze stron Jesli jedna osoba zajmie sie daną dietą pod przymusem drugiej, lub nie będzie w pełni jej odpowiadała, wtedy dieta nie przyniesie pozytywnego rezultaty i wczesniej czy później któraś ze stron zacznie oszukiwać, a wtedy koniec z dietą może być najmniejszym zmartwieniem.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta dla obojga może być dobra i racjonalna jeżeli tego chcemy. Wiele osób tak robi, że je normalnie mięso, używa oleju itp a chudnie. Jedzenie dla faceta musi być posiłkowo dobre, aby miał siłę. Poczytaj o tym na: http://pokochajolejrzepakowy.eu/ oleju też możesz używać ale tak jak tam pisze.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 19:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: