Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposób na PMS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 10:54    Temat postu: Sposób na PMS Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jeśli nie dajecie sobie rady z PMS, a Wasi faceci ledwo z Wami wytrzymują nie męczcie się i idźcie do lekarza! Ja sama do tej pory sądziłam, że comiesięczne bóle, huśtawki nastroju, zaparcia i zmęczenie to norma dla każdej kobiety, ale tak nie jest! Czytałam na http://www.castagnus.pl/sprawdz-co-wiesz-o-PMS, że nawet 80% kobiet ma taki problem. Po tym, czego się dowiedziałam, stwierdziłam, że szkoda życia – umówiłam się już w tej sprawie z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 19, 2018 10:54    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dostałaś na to jakieś leki?
Powrót do góry
mojwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na to różne suple i zioła ale mi nie bardzo to pomogało, zdecydowanie lepiej jest teraz kiedy biorę tabletki belara (hormonalna antykoncepcja) bo powoli wszystkie te dokuczliwe objawy ustępują
Powrót do góry
majeczka93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ginekolog zapisała mi tabletki antykoncepcyjne przez co praktycznie nie mam objawów i humorków
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka też miała takie problemy z PMS. Opowiedziała o tym swojemu ginekologowi, a on przepisał jej tabletki antykoncepcyjne Vixpo. Problem skończył się praktycznie od ręki dlatego polecam pogadać o problemie ze swoim lekarzem.
Powrót do góry
Jadzia11
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne pomagają na różne dolegliwości wystarczy poczytac, http://antykoncepcjanamiare.pl/5-zaskakujacych-faktow-na-temat-antykoncepcji-doustnej/ Poczynajac od zmniejszenia objawów PMS,jak i chronią przed nowotworami trzony macicy i rakiem jelita grubego.A co za tym idzie ochrona utrzymuje sie 30 lat po zaprzestaniu stosowania pigułek.

Ostatnio zmieniony przez Jadzia11 dnia Sro Wrz 05, 2018 08:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam, że vixpo pomaga na pms, bo ma mniejsze mahanie hormonów w trakcie cyklu. Osobiście nie próbowałam, bo jakoś nigdy nie mialam z tym większych problemów.
Cat
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że pomaga. Zwłaszcza jeżeli pms są uciążliwe. Smile
Powrót do góry
lukaszglinek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogarnać się a nie cudować
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom to bardzo łatwo jest się pozbyć tych wszystkich humorków i bólu. Sama się dość długo z tym męczyłam i stwierdzam że zupełnie niepotrzebnie tyle czekałam się i się poddawałam temu bólowi. Kiedy byłam u ginekologa to on od razu mnie zapytał czy bym nie chciała przyjmować tabletek antykoncepcyjnych, bo one od razu pozbawią mnie tych wszystkich problemów związanych z pms. Ja od razu się zgodziłam i teraz czuję się zupełnie inną osobą. Poczytajcie sobie i może też zdecydujecie się na ten krok co ja http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owulacyjne-sa-dla-ciebie-wyjatkowo-dokuczliwe-zastanow-sie-nad-doustna-antykoncepcja-hormonalna/
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych wszystkich z Was, które żywo interesują się tematem PMS (a chyba większość kobiet niestety musi się tym interesować – jakby nie było, temat dotykający dość… osobiście), polecam przejrzenie sobie dokładnie tej strony i zaznajomienie z oferowanym na niej produktem: http://www.castagnus.pl/ . Nawet, jeżeli jesteście sceptyczne co do skuteczności takich środków (przy czym nie ma się co obawiać, że to jakaś chemia – lek wykonywany jest z niepokalanka mnisiego, naturalnego ziela) to przejrzyjcie sobie chociaż artykuły i teksty, które są na tej stronie zawarte. Znajduje się tam naprawdę dużo przydatnych informacji o tym, co powinno się wiedzieć o zespole napięcia przedmiesiączkowego oraz jak sobie z nim radzić w swoim codziennym życiu za pomocą takich środków, jak dieta albo ćwiczenia : ).
Powrót do góry
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też często mam zaparcia! okropna rzecz, ale mogę ci polecić ten środek - http://tasectan.pl/ bez problemu go w aptece dostaniesz a na prawdę przynosi mega ulgę a to dzięki temu że przywraca naturalne funkcjonowanie
śluzówki jelit
Powrót do góry
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku antykoncepcja hormonalna zawiodła. To pewnie między innymi dlatego, że ginekolodzy przepisują te hormony na oślep, zamiast wysłać na odpowiednie badania pacjentkę.
Powrót do góry
moniakar87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm warto by było z tym iśc do ginekologa on może coś poradzi. Ja chodzę tutaj http://witkowskiginekolog.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 05, 2018 11:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: