Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się ubieracie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre36
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania dla lekarzy to niesłychanie relewantna rzecz. Skoro poszukujesz tego gatunku asortymentu to MyScrubs.eu jest doskonałym zbiorem. Odzież medyczna to w niniejszym portalu ogromnie modny produkt. Wybierz najlepsze produkty w najodpowiedniejszej cenie. Produkty do zakupu w MyScrubs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 11, 2018 11:00    Temat postu:

Powrót do góry
obkot
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty dla kobiet to ja ostatnio kupowałem tutaj: https://3i-store.com/dla-niej/obuwie-damskie - moim zdaniem naprawdę fajny slep z dużym wyborem i niskimi cenami!
Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię połaczenie ubrań nieco eleganckich i sportowych . Lubię wygodne stylizacje . Wiele ciekawych pomysłów oraz inspiracji zaczerpnęłam z tego bloga https://blog.factoryprice.pl/ dla osób które podążają za modą i tych którzy szukają pomysłu na ciekawą stylizację to miejsce jest idealne. Warto tam zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 05:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że macie niezłe obeznanie w tych wszystkich sklepach internetowych. A czy ktoś z Was miał już okazję robić zakupy w Active Sklep https://www.active.sklep.pl/kobiety/odziez/koszulki.html ? Znalazłam tam kilka ciekawych ciuszków sportowych na siłownię i tak na co dzień. Ceny bardzo ok . Podzielicie się opiniami ?
Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam styl elegancki połączony ze sportowym . Wtedy czuję się najlepiej. Ostatnio coraz częściej zakładam sukienkę a do tego trampki . Wyczytałam niedawnotaki artykuł na temat sukienek sukienki z wiązaniem prawdziwy hit sezonu i powiem Wam że bardzo podobaja mi się takie sukienki , a Wy nosicie takie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lato to najwygodniejsze są przewiewne sukienki. Wygodne, nie trzeba komponować całego stroju, na Merg.pl zawsze można zanleźć jakąś ciekawą sukienkę Wink

Dlatego warto według mnie warto robić zakupy online. Znacznie łatwiej znaleźć tu coś ciekawego.
Powrót do góry
gruszkaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie. Na galowo Very Happy
Powrót do góry
goraleczkaUla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od momentu, gdy zaczęłam pracować, stwierdziłam że wynajmę personal shopper kraków, który doradzi mi na co zwracać uwagę przy wyborze ubrań, wskaże te które będą odpowiednie do pracy, pokaże co ze sobą łączyć i co po prostu dobrze wygląda w zestawieniu ze sobą.
Polecam! Ja jestem bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a jak ubieracie swoje potomstwo? Nieopodal mnie znajduje się hurtownia odzieży dziecięcej posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości odzież damską i dziecięcą. Ich towar jest naprawdę dobrej jakości, dlatego zastanawiam się, czy nie otworzyć sklepu internetowego zajmującego się ich sprzedażą. Czy to dobry pomysł?
Powrót do góry
dybciowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jestem zwolenniczką sportowego ubioru. Może to ze względu na to, że zaczęłam uprawiać wspinaczkę? Nie wiem. W każdym razie, cały rok chodzę w eleganckich sukienkach i garniturach, bo taki dress code obowiązuje w mojej firmie. A teraz są wakacje, mam urlop więc biegam w odzieży Milo. Zdecydowanie wolę to, niż ubiór do pracy Very Happy
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram wszędzie wyglądać modnie i elegancko., nawet na plaży. Znalazłam ostatnio taką ofertę https://www.she.pl/ Bardzo eleganckie stroje kąpielowe, z dobrego materiału. Duży wybór i różne wzory. Każda kobieta znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
nails740
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać właśnych trendów, niż iść ślepo za tym co oferują nam w sklepach, aczkolwiek czasami tam są dużo lepsze ciuchy Smile
Powrót do góry
laskun
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście bardzo ładną sukienkę zaproponowałaś polecga Smile Problem w tym, że nie mam już miejsca w szafie Sad Coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem nowej, ale niestety, kolejna nie zmieści mi się w pokoju. Myślałam, żeby wstawić meble do przedpokoju https://meblowy24.pl/meble-do-przedpokoju.html ale nie mam pojęcia czy będzie to funkcjonalne. Czy któraś z Was trzyma ubrania codzienne poza "głównym" pokojem?
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na oku zupełnie inny styl, lubie patriotyczne motywy ubrań, jestem typem sportsmenki która uprawia sztuki walki etc. Podoba mi się oferta tego sklepu https://www.fightershop.com.pl/ Nie znajdziecie tutaj sukienek, choć damski asortyment jest i to naprawdę pokaźny. Mi sie tutaj bardzo podoba i mam zamiar robić zakupy, polecam sprawdzić co tutaj jest.
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podążać za modą, dlatego w tym okresie najbardziej podobają mi się mokasyny. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad ich kupnem, aż znalazłam ofertę Czasnabuty > https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Mokasyny-damskie-120.html gdzie mogłabym sobie pozwolić na kupno dwóch czy trzech par. Nie sądzicie, że za takie ceny na prawdę się to opłaca ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 29, 2018 19:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: