Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno mieszkania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 19:57    Temat postu: Kupno mieszkania Odpowiedz z cytatem

Podjęłam z mężem decyzje, że chcemy kupić mieszkanie. W naszej miejscowości - Giżycko powstał nowy budynek od dewelopera http://www.rutkowskidevelopment.pl jak myślicie kupować. Ja się zakochałam w tym miejscu i brałabym od ręki, ale mąż jak to mąż twardo stąpa po ziemi i musi jeszcze wszystko sprawdzić. Czy któraś z Was ma mieszkanie od tego dewelopera bądź w tej okolicy i mogła by coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 19:57    Temat postu:

Powrót do góry
adamw
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś informacje bliższe o tym, co to jest, co można znaleźć w ofercie prezentowanej przez Akacjową Aleję w Radzyminie? Bo coś tam znalazłem w sieci i to wygląda całkiem przyzwoicie, ale jednak zanim w ogóle podejmowałbym jakąś decyzję to chciałbym najpierw dowiedzieć się nieco szczegółów.
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ze względu rodzaj wykonywanej pracy może przeprowadzić się na Mazury. Jeśli chodzi o pracę i możliwość rozwoju zawodowego to wielu ludzi wybiera za miejsce zamieszkania Trójmiasto.
Powstaje tam piękne osiedle IDEA mieszkania gdańsk oliwa
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na mieszkanko na takim osiedlu na Woli jak Nowe Odolany? Dla mnie rewelacja, lokalizacja też jest rewelacyjna. Są jeszcze wolne mieszkania, może akurat ktoś szuka.
Powrót do góry
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu skusiłabym się na jakieś większe miasto, np. Kraków jest piękny Smile Od jakiegoś czasu planuję tutaj kupić mieszkanie, nawet znalazlam fajną ofertę- niedaleko Krowodrza powstaje Nowa 5 Dzielnica, muszę dokładniej sprawdzić jakie mieszkania i metraże mają na sprzedaż.
Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze zastanawia mnie to dlaczego ludzie decydyją się na mieszkania, a nie na domy? Ja nigdy w życiu nie zamieniłabym tej swobody w mojej spokojnej miejscowości, na mieszkanie w mieście. Najbardziej w tym wszystkim uwielbiam ogród, na którego ludzie w bloku nie mogą sobie pozwolić. Planuję nawet zakup basenu. Dużo dobrego słyszałam o Pool Design Company - produkcja basenów Ludzie są bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi. Słyszeliście o nich?
Powrót do góry
megan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damla napisał:
Zawsze zastanawia mnie to dlaczego ludzie decydyją się na mieszkania, a nie na domy? Ja nigdy w życiu nie zamieniłabym tej swobody w mojej spokojnej miejscowości, na mieszkanie w mieście. Najbardziej w tym wszystkim uwielbiam ogród, na którego ludzie w bloku nie mogą sobie pozwolić. Planuję nawet zakup basenu. Dużo dobrego słyszałam o Pool Design Company - produkcja basenów Ludzie są bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi. Słyszeliście o nich?

Ja też obecnie mieszkam w domu na wsi, bo moje dziecko jest malutkie, ale jak podrośnie to planujemy z mężem kupno mieszkania w mieście. Nie wyobrażamy sobie wożenie dzieci non stop do szkoły, na zajęcia dodatkowe, na imprezy itd. Nie chcemy męczyć zarówno siebie jak i dzieci, które w mieście mają lepszy dostęp do edukacji, przyjaciół i rozwoju. Myślę, że to zupełnie indywidualna decyzja, ale my postanowiliśmy, że póki dzieci są małe to wieś będzie dla nich najatrakcyjniejszym miejscem, później zdecydowanie lepiej im będzie w mieście.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodziny z dziećmi powinny pomyśleć o nowych mieszkaniach Wrocław Żernice z placem zabaw. Dzieci będą miały gdzie się bawić, mieszkania otoczone są zielenią, a do tego są dobrze skomunikowane.
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Ja uważam, że zakup mieszkania może być bardzo dobrym pomysłem. Warto jednak decydować się na takie lokalizacje jak Marina Royale w Darłowie. To pozwoli Wam uzyskanie niesamowitego widoku z Waszych okien każdego dnia. Zresztą sami sie o tym przekonajcie w http://www.marina-royale.pl/ Czuję, że bardzo się Wam to spodoba.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kupno mieszkania okazało się jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Od kilku miesięcy oglądamy z mężem różne oferty, rozważmy różne osiedla w Łodzi i cały czas jednak przemawiają do nas najbardziej miejsca takie, jak te http://www.osiedlenazdrowiu.pl/ , gdzie mamy pewność, że kupujemy nowe mieszkanie, w pięknej i zielonej okolicy, a do tego na osiedlu, które dopiero się buduje. Zdecydowanie oczywiście dojazd także ma znaczenie ze względu na to, że codziennie będziemy pokonywać drogę do pracy i odwozić dzieci do szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne.
Powrót do góry
Jediz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również planuję tam zamieszkać więc dzięki wszystkim za wypowiedzi Smile
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://front-park.pl macie apartamenty nad Motławą na sprzedaż. Jest to ciekawa inwestycja pod wynajem, ale nie tylko. Warto ją sprawdzić. Miejsce jest wyjątkowe. W sam raz dla dziedzin z dziećmi, ale nie tylko. W pobliżu jest wiele ścieżek rowerowych.
Powrót do góry
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo podobają się mieszkania dwupoziomowe, jest wygodnie bo nie musimy martwić się o opał itp. jak to bywa w przypadku posiadaniu domu, jednocześnie mamy piętro, gdzie możemy sobie urządzić na przykład sypialnię. W artykule http://maxbud-mieszkania.pl/architekt-wnetrz-radzi-czy-warto-inwestowac-w-dwupoziomowe-mieszkanie są opisane wady i zalety takiego rozwiązania, warto sobie go przeczytać.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest kupić takie mieszkanie we Wrocławiu. Jest to miasto, które cały czas się rozwija. Na https://dariuszstasik.com/rozwiazania-smart-by-zaktywizowac-mieszkancow-trzeba-miec-jakas-marchewke-wywiad-dla-infrastruktury/ czytałam ostatnio, że wdraża najwięcej smart technologii spośród wszystkich polskich miast. A może jest tu ktoś z Wrocławia i może napisać, z jakimi innowacjami spotyka się w tym mieście na co dzień?
Powrót do góry
anias55
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś wie, jak działają te dodatki do mieszkań dla młodych?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 01, 2018 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: