Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca: w Polsce czy poza naszymi granicami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystyna123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele młodych osób wyjeżdża zaraz po studiach. Kilka lat temu sprzedawałam książki z psychologii na studia medyczne sąsiadce a miesiąc temu okazało się, że pracuje już na zachodzie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 16:26    Temat postu:

Powrót do góry
JadwigaPi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam wyjazdu za granicę w celach innych niż turystyczne Smile W Polsce też da się zarobić Smile Ja z mężem zrobiłam rozeznanie w branży bo planujemy uruchomić własną firmę i chyba zajmiemy się tworzywami sztucznymi, dużo informacji znaleźliśmy tu: https://www.tworzywa.pl/ Smile Uważam, że to dobry kierunek Smile
Powrót do góry
melwa66
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 07:21    Temat postu: Praca Szwecja Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że lepsza będzie praca zagranicą, ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych ofert pracy, np. w Szwecji: http://zagraniczneofertypracy.pl/szwecja . Ale na tej stronie są również oferty z innych krajów, które są zawsze legalne i aktualne. POlecam przejrzeć stronę.
Powrót do góry
domowadama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za granicą jest wiele ofert pracy, to prawda, ale wyjazd wiąże się ze stresem i totalną zmianą swojego życia. Nie każdy się na to zdecyduje. W Polsce też teraz nie jest najgorzej z pracą. Np w Częstochowie szukają mnóstwa pracowników do Huty http://slaskietrendy.pl/praca-w-hucie-czestochowa/
Powrót do góry
Kanter
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej i jej ewentualnej możliwości w zakresie zdobycia nowych kontaktów w obych państwach?
Powrót do góry
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

młoda.mama napisał:
Nie trzeba wyjeżdżać za dobrą pracą. U nas też taką można znaleźć. Tylko trzeba poszukać stabilnych firm, które faktycznie coś są w stanie zaproponować swoim pracownikom. Ja wiem, że np. Probitas Finance szuka teraz doradców finansowych. To spora szansa na rozwój. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj http://www.probitasfinance.pl/pl/ w zakładce Kariera jest więcej info.

Ja całkiem niedawno zdecydowałam się na pracę u nich. I mogę Probitas Finance szczerze polecić jako firmę, w której warto szukać pracy. Gwarantują dobre zatrudnienie, na atrakcyjnych warunkach. Można się rozwijać. Praca jest ciekawa. Z tego co wiem to ciągle szukają doradców finansowych, bo firma wciąż się rozwija.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy do nas przyjeżdżają za pracą. Najważniejsze, by była ona legalna, dlatego też należy dopilnować wszelkich formalności. Warto korzystać z firm, w których świadczona jest pomoc prawna dla cudzoziemców o czym można przeczytać na lexadvena.com/uslugi/wszelkie-problemy-prawne/ . Takie konsultacje mogą w znacznym stopniu pomóc.
Powrót do góry
stefa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobrze w Polsce.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 20, 2017 20:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: