Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Manicure hybrydowy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 23:45    Temat postu: Manicure hybrydowy Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że tak na co dzień hybryda to bardzo dobre rozwiązanie. Jest dużo bardziej trwała od normalnych lakierów no i nie niszczy tak paznokci jak np akryl. Moja koleżanka ostatnio sobie robiła manicure hybrydowy w http://piekniejszaty.pl/o-nas/. Nie powiem bo długo jej się trzymały i wyglądały mega ładnie. Hybrydy mają dużą palete kolorów więc możesz zaszaleć z tym co chcesz mieć na paznokciach. O żelach też słyszałam różne opinie. Jednym się trzyma innym odpada. Ja myślę że jak są dobrze zrobione to i żel będzie się fajnie trzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 23:45    Temat postu:

Powrót do góry
wandancja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam żelowych bo słyszałam ze niszczą płytke duzo bardziej niż hybrydy. A na hybrydy chodze jak mam jakąś okazje, impreze czy cos w tym rodzaju. Za czesto nei cche bo szkoda mi paznokcia.
Powrót do góry
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wandancja no co Ty hybrydy nie niszczą płytki, tylko trzeba je dobrze nałożyć. Ja sobie sama robie hybrydy - kupiłam wszystko co potrzeba przez neta na stronie sklepu ness http://neess.pl/ i sie nauczyłam nakładać. Po prostu trzeba dobrze wypiłować płytkę, nie za bardzo tylko tak delikatnie i wcale paznokcie sie nie niszcza. Mi wrecz sie wzmocniły i urosły.
Powrót do góry
Polya1982
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie manicure hybrydowy jest znacznie trwalszy od innych form i do tego wygląda naprawdę pięknie. Widziałam ostatnio w necie do kupienia cały zestaw do wykonywania tego typu manicuru: https://www.cocolita.pl/hybrydy/semilac-zestaw-do-manicure-hybrydowego-z-lampa-uv-36-w i strasznie mnie kusi żeby sobie cos takiego sprawić. Na pewno dzięki temu sporo bym zaoszczędziła na kosmetyczce Smile
Powrót do góry
majka134
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba tego typu manicure. O wiele dłużej się trzyma niż normalny i daje fajny efekt. Widziałam teraz takie nowe kolory na https://evonails.pl/lakiery-do-paznokci.html i to wygląda naprawdę bardzo oryginalnie.
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przedłużacie żelowo paznokcie? No i jak na stały manicure reaguje Wasza płytka?
Ja zastanawiam się czy nie zacząć stosować frezy do pedicure. Jak fezarka wpływa na kondycje płytki?
Powrót do góry
k_grymas
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam hybrydy:) sama sie nauczylam robic i troche sobie dorabiam do budzetu:) jestem teraz na etapie kupna frezarek do pedicure, moze ktoras moglaby mi polecic jakas dobra firme,zeby mi te freazarki troche posluzyly,a nie jakies chinszczyzny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
akko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Smile Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Smile Z całą pewnością mi się one przydadzą Smile
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hybryda jest przede wszystkim wygodna - normalny lakier potrafił ,,wytrzymać " na moich paznokciach po kilka godzin ( wiadomo prace domowe... ). Ja nie robię jej samodzielnie w domu, zdecydowanie bardziej wolę iść do kosmetyczki. Wtedy mam pewność, że wyjdę z pięknymi pazurkami a przy okazji to fajny czas relaksu dla mnie Smile Jeśli jesteście z Krakowa to polecam wybrać się do J'adore Instytut http://jadoreinstytut.com/manicure/. Fajne ceny i szybkie terminy Smile
Powrót do góry
dariakocko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci polecam do czytania suomin.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rehte
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie również zwykły lakier wytrzymywał kilka godzin. Jestem przedszkolankom i po pracy zawsze mam zniszczone paznokcie, Jedyne rozwiązanie to manicure hybrydowy robię go u kosmetyczki http://laimens.pl/manicure i wytrzymuje ok 3 tygodni.
Powrót do góry
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie dbać i o zdrowie paznokci, i o efekt wizualny to warto rzucić okiem na Orly Breathable. Nie wiem czy słyszałyście o tym produkcie, ale w mojej opinii jest rewelacyjny. Jednocześnie odżywia paznokcie, pielęgnuje je, a przy okazji pozwala na zdobienie paznokci, jak przy zwykłym lakierze. Jest dostępny w wielu kolorach - http://orlybeauty.pl/pl/c,118-kolory.
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie dbać o moje paznokcie. Zainteresowało mnie wykonywanie manicure hybrydowego, chce robić to dla siebie ale też dla siostry i mamy. Aby wszystko było profesjonalne zakupiłam też odpowiednia frezarkę do ściągania manicure hybrydowego, potrzebne są mi też frezy kosmetyczne. Korzystanie z tych urządzeń jest banalnie proste i jak usprawnia wykonanie całego manicure.
Powrót do góry
Sonia23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam to szczęście, że wykonywaniem manicure zajmuje się moja bratowa. Dlatego też nie muszę męczyć się z frezami- przyznam się, raz spróbowałam, ale efekt był kiepski:). Bądź co bądź uwielbiam paznokcie "zrobione" lakierami ChiodoPRO http://www.chiodo.pl/ - sygnowanymi przez Edytę Górniak. Przede wszystkim utrzymują się na paznokciach bardzo długo, mamy tutaj do wyboru wiele odcieni, w tym chociażby z linii Red Colour czy Black And White i naprawdę takie paznokcie robią wrażenie, nawet na moich wymagających koleżankach:).
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno odkryłam, że lakiery hybrydowe to świetna rzecz  Nie wyobrażam sobie teraz manicure bez nich. Są trwałe, nie ścierają się nawet podczas prac domowych i pięknie błyszczą. Moja manicurzystka używa marki https://chiodo.pl/pl/ i ja bardzo cenię sobie ten brand. Mają super kolory i są wysokiej jakości. Ja je uwielbiam Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 12:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: