Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrodzenia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michala
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 20:58    Temat postu: Ogrodzenia Odpowiedz z cytatem

Szukam konkretnych rozwiązań, jeśli chodzi o ogrodzenia.
Czy podrzućcie mi namiary na jakichś producentów, żeby podejrzeć ich projekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 23, 2017 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
TakaOto
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na realizacje tej firmy: http://krajowy.biz/firma,tcsogrodzeniacom na ich stronie.
Z tego, jak szeroką mają game ogrodzeń i jaki spory zasięg swoich realizacji, można czerpać pewność, że to prawdziwi profesjonaliści,
Poza tym, na stronie możesz zamówić bezpłatną wycenę inwestycji, co też zdaje się świadczyć o ich profesjonalizmie i doświadczeniu na rynku.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 07:14    Temat postu: Ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, kochane forumowiczki, może mi pomożecie, bo mam problem dotyczący właśnie ogrodzenia. Zamierzamy z mężem odnowić ogrodzenie na swojej posesji i szukam porządnej farby, która nadałaby się do tego celu. Znajomy poleca nam farby Nobilesa. Na tej stronie - http://nobiles.pl/produkty/beton/ znalazłam ciekawą emalię - Nobiles Chlorokauczuk. Podobno nadaje się właśnie do ochronnego i dekoracyjnego malowania konstrukcji metalowych ogrodzeń. W związku z tym mam do Was pytanie: czy ktoś kiedyś korzystał z tej farby? Macie związane z nią jakieś doświadczenia, pozytywne bądź negatywne? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Przy okazji muszę Wam się przyznać, że budowa domu to naprawdę ciężka sprawa. Pobudowaliśmy się z moim Michałem dwa lata temu, ale co przy tym się najedliśmy stresu, to tylko my wiemy. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak ciężkie zadanie czeka budujących dom. Załatwianie formalności, kredytu w banku itd. itp. Na szczęście my to mamy za sobą, ale jakbym miała jeszcze raz podejmować decyzję, to chyba bym się zdecydowała na mieszkanie.
Powrót do góry
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie od zawsze podobało się kute ogrodzenia, ale jakoś w ostatnim czasie mało się go widuje. Wyszło już totalnie z użycia? Czym kierować się przy wyborze ogrodzenia? Czy takie porady jak tu http://metaloplastyka.net/2017/06/26/wybor-odpowiedniego-ogrodzenia/ są trafne?
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać. Fakty są takie, że ogrodzenie musi być trwałe i solidne. Najlepiej skorzystajcie z takich rozwiązań jak ogrodzenie metalowe z http://www.foresta.pl/bramy-i-ogrodzenia-metalowe/ W ten sposób nie tylko ogrodzenie będzie wyglądało dobrze, ale też będzie mocne.
Powrót do góry
7polak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a podrzucę Ci, bo ja właśnie skończyłam robić ogrodzenie Very Happy korzystaliśmy z mężem z http://marciniakogrodzenia.pl/ i zdecydowaliśmy się na nowoczesne, metalowe ogrodzenie. Ja jestem bardzo zadowolona, wygląda super i też czujemy się bezpiecznie Smile
Powrót do góry
Tom12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając okna w salonie Sampre w Bydgoszczy natknąłem się tam też na ofertę ogrodzeń z firmy Wiśniowski. Ogrodzenia te cieszą się dobra opinią i są bardzo popularne. Wybrałem tam całość tzn.: segmenty ogrodzeniowe, bramę przesuwna i furtkę. Automat bramy jest umieszczony w słupku dzięki czemu wszystko jest ukryte i zabezpieczone prze ewentualnym uszkodzeniem przez osoby trzecie lub warunkami atmosferycznymi. Sampre dostarczyło mi całościowe ogrodzenie, dokonało jego montażu i muszę przyznać, ze zadowolony jestem zarówno z ich doradztwa podczas wyboru jak i wykonanych prac. Wszytko odbyło się terminowo co w dzisiejszych czasach bardzo cenię. Ogrodzenie wygląda estetycznie i świetnie pasuje do mej posesji.
Powrót do góry
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupowaliście obrzeża betonowe pod ogrodzenie ? Ja znalazłam kilka pozycji na stronie castoramy i chyba tam zamówię bo cenowo wychodzi całkiem dobrze a będą się nadawały zarówno na chodnik jak i pod ogrodzenie. No chyba, że macie jakieś inne ciekawe rozwiązania to chętnie popatrzę na wasze pomysły Smile
Powrót do góry
Lili26
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ogrodzenie było zrobione przez firmę Supico. Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczególnie cieszę się z bramy. Zawsze marzyłam o bramie z automatem i wreszcie się doczekałam, w dodatku pięknie się prezentuje. Przesyłam link dla zainteresowanych http://www.supico.pl/bramy-ogrodzeniowe . Very Happy
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się ogrodzenia palisadowe. Na stronie http://tcsogrodzenia.pl/ znajdziecie bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o wybór tego typu ogrodzeń. Warto zapoznać się z ich ofertą - myślę, że przypadnie Wam do gustu.
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii ogrodzenia mogę Ci polecić firmę która ma bardzo dobrą automatykę do bram https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-bram-przesuwnych , wiadomo że ogrodzenie trzeba jakoś wykończyć Razz Wydaje mi się że takie bramy są bardzo praktyczne i dobrze wyglądają.
Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam w salonie Sampre w Bydgoszczy to mieli na ekspozycji fajne ogrodzenia z firmy Wiśniowski. Nawet przejrzałam katalog i fajnie to wyglądało. Nie pamiętam adresu do producenta ale w google na pewno znajdziesz Smile Wykonanie z tego co widziałam było na wysokim poziomie. No i mieli do tego automatykę, a to przydatne rozwiązanie.
Powrót do góry
MongolWarrior
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam ogrodzeń plastikowych ze względu na wygląd i obawy co do trwałości. Już bardziej skłaniałabym się zainwestować w dobre ogrodzenia metalowe poziome, chociażby takie jak tutaj - http://marciniakogrodzenia.pl/ - minimalizm i trwałość w jednym.
Powrót do góry
Mezny162
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym temacie producent ma raczej mało do zaoferowania, więcej jest od różnych producentów więc masz w czym wybierać.
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy ogrodzenie betonowe, ale wygląda ono naprawdę ładnie. W osiągnięciu oryginalnego i estetycznego efektu pomogła nam specjalna farba to betonu, którą zakupiliśmy w sklepie budowlanym. Oprócz tego, że wpływa na wygląd ogrodzenia, to jeszcze doskonale je chroni przed różnymi czynnikami, na przykład warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem słonecznym między innymi dzięki zawartości silikonu w swoim składzie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 21, 2017 18:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: