Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dietetyk przez internet

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerti
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 13:03    Temat postu: dietetyk przez internet Odpowiedz z cytatem

Witajcie! mam pytanko , kto z Was korzysta z pomocy dietetyka internetowego? Ja postanowiłam ze muszę skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego kto ułoży mi odpowiednią dietę . Koleżanka podpowiedziała mi że dietetyk przez Internet to bardzo dobre rozwiązanie , bo u nas nie ma takiego żeby iść do niego. Moja znajoma korzysta z jego usług i jest zadowolona, wszystko jej rozpisuje online i podsyła cały plan diety. Myślicie że to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 13:03    Temat postu:

Powrót do góry
Darjana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałam nigdy z dietetyka internetowego. Myślę, że lepiej jednak udać się do normalnego dietetyka Smile
Powrót do góry
etharos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej jednak iść osobiście, bo można dokładniej się dogadać. A warto chodzić do dietetyka chociażby po to żeby nauczyć się zdrowo odżywiać. Polecam tutaj poczytać: https://biogo.pl/pl/n/Czym-zajmuje-sie-dietetyk-i-w-czym-pomoze/72 i dowiedzieć się więcej na ten temat.
Powrót do góry
Polya1982
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście o wiele bardziej wolałabym jednak udać się do dietetyka osobiście. Do tego ostatnio słyszałam o fajnych kursach organizowanych przez Akademię Dietetyki kończące się wydaniem dyplomu i zaświadczenia przez Ministerstwo Edukacji (http://www.kursdietetyki.pl). Taki kurs można zrealizować online, dopasowując układ zajęć do Waszego trybu życia. A co najważniejsze papiery, które uzyskacie po ukończeniu są tak samo poważane jak gdybyście odbywali ten kurs stacjonarnie.
Powrót do góry
marianka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki stroonie https://kcalmar.com/ dietetyka znajdziesz łatwo i szybko. To taka wyszukiwarka specjalistów z dowolnego miasta, a dodatkowo na stronie znajdziesz multum porad/ wskazówek od specjalistów ds żywienia. Warto poczytać takie artykuły.
Powrót do góry
vanityfit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ja korzystałam i mogę polecić jednego sprawdzonego - trener personalny ze sporym doświadczeniem - układa plany treningowe i diety także przez internet. Możesz u niego kupić plan dietetyczny online
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 17:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: