Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komary - jak się tego pozbyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola321
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 09:24    Temat postu: Komary - jak się tego pozbyć? Odpowiedz z cytatem

Istnieją jakieś skuteczne sposoby na to, jak można pozbyć się komarów albo chociaż uniknąć ich ukąszeń?
Mam wrażenie, że te wszystkie spraye na komary do kupienia w sklepach są psu na budę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 09:24    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zorganizować taką wielką moskitierę zakładaną na parasol albo namiot czy w czym tam siedzicie koło domu latem.
Jeśli jednak masz większy ogród, to lepiej będzie zamówić specjalistyczne opryski.
Na terenie Warszawy i okolic działa ta firma: http://greenstyle.com.pl/odkomarzanie-warszawa/ - płacisz 400 zł za odkomarzanie 1000 mkw i masz natychmiastowy efekt, więc to chyba najskuteczniejsza metoda.
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o środki na komary chodzi, to w http://www.e-horyzont.pl/marki/mugga.html takowe znajdziecie. Moim zdaniem oferowane przez nich produkty są naprawdę skuteczne, więc warto sobie ofertę sprawdzić.
Powrót do góry
zegarek1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komarów się nie pozbędziesz
Powrót do góry
ursenia10
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, ja mam wszędzie pełno komarów, nawet moskitiera już nie pomaga i tak się dostają do mieszkania. Zawsze mam przy sobie jakiś żel do smarowania, zas dla dzieci mam plasterki xarasan http://xarasan.pl dzięki którym świetnie schodzą bąble i dzieciaków nic nie swędzi.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze efekty przyniesie profesjonalne odkomarzanie ogrodu. Usługę taką wykonuje między innymi firma DDD KIKULSKI. Tak naprawdę te wszystkie świeczki na komary i różne inne wymysły prawie nic nie dają. W naszym przypadku dopiero właśnie odkomarzanie przyniosło rezultat. Aha, i od razu zaznaczę, że zabieg taki jest całkowicie bezpieczny dla środowiska, więc o to nie musicie się martwić Wink
Powrót do góry
toddler00
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mieszkam pod Krakowem w malutkiej miejscowości położonej nad jeziorem. Lokalizacja jest świetna, jednak w porze letniej i jesiennej mam problemy z dużą ilością komarów. Przez wiele lat ten problem istniał i liczyłem, że kiedyś się przyzwyczaję. Niestety to nie nastąpiło, ale znalazłem rozwiązanie - odkomarzanie kraków. Problem zniknął. Szybko profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie, POLECAM! Smile
Powrót do góry
matilde
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście zimą nie ma takich problemów - to jeden z nielicznych plusów tej pory roku Razz Latem używamy specjalnych zapachowych wkładów, które można podłączyć do kontaktu. Działają jako- tako ale zawsze lepsze to niż nic Razz
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy posiada swoje sprawdzone preparaty. W moim przypadku jest to https://muggasklep.pl/mugga-spray-strong-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-5.html i generalnie zarówno spray jak i balsam po ukąszeniach od Mugga używam od kilku lat i jestem zadowolona ze skuteczności. Jak możecie zauważyć wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy za preparaty skutecznie odstraszające komary i kleszcze Smile
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 20:11    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Jako ze zbliża się lato a z nim okres na komary to zaczęłam zgłębiać temat ochrony mieszkania przed nimi. Długo szukałam odpowiedniego tematu aż w końcu koleżanka podsunęła mi artykuł https://www.agatarolety.pl/blog/moskitiery-na-komary-rodzaje-i-sposoby-montazu-wybierz-najlepsza/ który dał mi wskazówkę i udzielił kilku odpowiedzi. Myśle iż warto go przeczytać gdyż może i Wam pomoże.
Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno szukałam także jakiegoś sposobu aby poradzić sobie z komarami i powiem wam, że trafiłam na coś takiego jak olejek z drzewa herbacianego. Podobno bardzo skutecznie odstrasza on komary, ale także działa przeciwzapalnie i odkażająco. Mysle, że warto spróbować
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 10, 2019 10:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: