Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona internetowa dla kosmetyczki - kwestie techniczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soniamilewicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę polecić tą firmę: Cube Interactive.
Wykonuję rewelacyjne strony internetowe - korzystałam już z ich usług, prowadząc salon kosmetyczny potrzebowałam strony i wygląda świetnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 15:10    Temat postu:

Powrót do góry
soniamilewicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tej kwestii najlepiej będzie jak umówisz się z jakąś firmą, która doradzi Ci co masz zrobić.
Ja zamawiałam stronę internetową w firmie icube.pl, ale skorzystałam również z ich fachowego doradztwa, dzięki któremu wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione: https://icube.pl/doradztwo
Powrót do góry
karolina45
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może taka praca w chmurze z danymi być Ci przydatna. Widziałam coś takiego na; http://bluer.pl . Jak dla mnie to opłacalna forma , którą można poszerzać z biegiem czasu, jak będzie taka potrzeba.
Powrót do góry
susan
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam chmury w której mogłabym przechowywać projekty. Trafiłam na https://www.arubacloud.pl/cloud-backup/ceny.aspx Oferta bardzo mi odpowiada, mozna testować ja przez 60 dni za darmo. Poza tym z tego co wiem jest to największa europejska chmura publiczna.
Powrót do góry
Kalimba
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie strony raczej mają na celu promowanie usług a nie sprzedaż produktów, jednakże może warto się pokusić o jakiś niewielki handel? Nie trzeba od razu zamawiać sklepu internetowego, wystarczy zaimplementować taki wirtualny koszyk https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/wirtualny-koszyk.
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządna strona internetowa faktycznie musi trochę kosztować. Oczywiście przy założeniu, że to nie zwykła wizytówka internetowa, a zaawansowana strona, z rozbudowanymi funkcjonalnościami, podstronami, oparta na dobrej domenie etc. Skontaktuj się z agencją https://www.premiumdigital.pl/ z Łodzi, którzy profesjonalnie zbudują Ci taką wizytówkę Twojego biznesu w sieci. Będziesz zadowolony.
Powrót do góry
Magdusia22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tworzenie stron www polecam Ci firmę Prodesigner.pl - poza tym wiedzą jak pozyskać klienta, bo zajmują się pozycjonowaniem jak i reklamą.
Powrót do góry
polecga
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest tak naprawdę znalezienie dobrego hostingu. Od niego zależy prędkość ładowania się witryny, to jak będzie dostępna. Dlatego warto postawić na firmę z dużym doświadczeniem taką jak Hekko Smile
Powrót do góry
sosimplypl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz do mnie w wolnej chwili, na pewno coś doradzę na priv Smile Radek Malinowski - specjalista seo/sem. Twierdzę, że strona nie musi dużo kosztować, lecz wszystko zależne jest od tego czego oczekujesz Smile
Mariola4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj sobie na tą stronkę: http://ideo.mywebzz.com/. Znajdziesz tam fajnie opisaną ofertę jednej z firm zajmujących się takimi sprawami jak tworzenie stron internetowych. Wychodzi im to bardzo fajnie, bo sama korzystam z ich usług Smile
Powrót do góry
filifionka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź dobrego grafika i kogoś, kto postawi Ci stronę. To raz, dwa - zabierz się za seo, ale radzę to zlecić profesjonalistom, bo samodzielnie możesz więcej zepsuć, niż zdziałać. Poza tym to nie takie proste, ja też próbowałam. Poszukaj najlepiej agencji, która się tym zajmuje, najlepiej seo i ogólnie treściami, choćby też pomoże Ci prowadzić tego bloga. Treści na stronie są mega istotne, tak mi przynajmniej tłumaczyli w mojej agencji. Mnie już obsługują od ponad roku i sprzedaż na sklepie i znacznie wzrosła, więc widać efekty i pieniądze nie poszły w las całe szczęście. Jeśli chcesz i poważnie kogoś szukasz to mogę Ci polecić Cocoz interactive, są z Krakowa, ale ja z nimi normalnie na odległość współpracuję. Znają się na rzeczy, nie obiecują czegoś niemożliwego, do tego wszystko tłumaczą co i jak. A dla takiego laika jak ja to było akurat dosyć ważne, przynajmniej dzięki temu wiem w ogóle za co płacę Smile
Powrót do góry
agatka86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stworzenie strony internetowej polecam zlecić firmie która również zajmuje się marketingiem dzięki temu przygotują ją prawidłowo sprawdź ofertę agencji reklamowej semtak
Powrót do góry
frankowicz43
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawianie strony internetowej KAŻDEJ trzeba zacząć od wyboru najlepszego i taniego hostingu z nielimitowanym transferem, oferty firm trzeba sprawdzać np przetestować przez kilka dni. Jeśli chodzi o stronę dla kosmetyczki to wystarczy zwykła strona wizytówka z opisem usług, zdjęciami salonu kosmetycznego oraz kontaktem. Wink Na taką stronę nie wydasz dużo pieniędzy. Znalazłem poradnik na internecie https://jakzrobicstrone24.pl/ jak zrobić stronę w 10 minut. Może sama się pobawisz i spróbujesz a jak nic z tego nie wyjdzie dobrego to zgłoś się do profesjonalnej firmy Wink
Powrót do góry
Kownan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie w internecie można znaleźć wiele firm, które oferują tworzenie stron ale warto dobrze zapoznać się z ich ofertą i terminem wykonania. Niektóre strony wykonane tanim kosztem są bardzo źle wykonane i trudne w obsłudze. A przy tym trzeba się na nie nieraz sporo naczekać...
Powrót do góry
SebastianRo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie polecę taką ofertę https://silneo.pl/strony-internetowe/blogi, bo sam z niej skorzystałem przy zakładaniu bloga. Dzięki temu mam bardzo dobrze zaprojektowaną i działającą stronę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: