Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona internetowa dla kosmetyczki - kwestie techniczne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniaczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 13:29    Temat postu: Strona internetowa dla kosmetyczki - kwestie techniczne Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osób, które posiadają własną stronę lub blog. Pasjonuję się kosmetykami i urodą, prowadzę własne studio kosmetyczne. Mam stronę internetową swojego gabinetu, ale jest dość kiepska, kiedyś mi ją robił kolega za darmo. Na początek chciałabym zainwestować w lepszą stronę, zwłaszcza pod kątem graficznym. Dodatkowo myślę nad stworzeniem portalu-bloga, na którym publikowałabym jakieś artykuły o swoich usługach, najczęściej zadawane pytania, recenzje kosmetyków, etc. Może także stworzyłabym forum dyskusyjne. Na razie jestem wstępnie zorientowana w kwestiach technicznych, jednak nie wiem w jakiej firmy zakupić usługi. Chodzi mi o wykonawcę strony internetowej, domenę czyli adres na mój blog i serwer gdzie ta strona będzie zainstalowana. Może jest na forum osoba która prowadzi jakąś stronę i poleci konkretną firmę lub firmy do tego celu? Na innym forum ktoś pisał dobre opinie o tych usługach internetowych w nazwa.pl - czy któraś z was korzystała może tej firmy? Najbardziej zależy mi na opiniach o serwerze dla strony internetowej. Będę wdzięczna za wszelkie info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 25, 2013 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestią jest dobra reklama. Warto zatrudnić agencję reklamową która specjalizuje się w linki sponsorowane google
Powrót do góry
biźka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Twoim przypadku bardzo ważny będzie atrakcyjna grafika strony, warto żeby była unikalna. Tego rodzaju strony wykonuje firma IBE - najlepiej poczytaj sobie co oferują. I też zadbaj o to żeby w atrakcyjny sposób opisać swoją ofertę, żeby przyciągnąć klientów. Smile
Powrót do góry
Reminka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie kluczem będzie estetyczny wygląd strony, można go zlecić grafikowi komputerowemu. Potem można na taką stronę zająć się marketingiem internetowym, tutaj możesz poczytać jak to skutecznie robić - http://www.webmetrics.pl/slownik/marketing-internetowy. No i można stronę poprawić, żeby lepiej "łapały" ją wyszukiwarki, poprawić tagi itd.
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz materiałów reklamowych typu ulotki, wizytówki, banery to polecam drukarnię Strefa Xero - internetowa drukarnia cyfrowa warszawa
Powrót do góry
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zareklamować coś za pomocą ulotek? Smile Dzięki temu zainteresujesz swoją firmą innych ludzi Smile Wiesz gdzie można tanio zamówić ulotki? W tym miejscu: http://www.openprint.pl/ulotki - mają najlepsze ceny w sieci !
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóż sobie darmowy blog na tky.pl i tam recenzuj swoje produkty. internauci często szukają takich testów w sieci.
Powrót do góry
baHa
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzą jednej z użytkowniczek, że w przypadku stron o kosmetykach niezwykle istotna będzie przyciągająca uwagę oprawa graficzna, także trzeba zadbać o stronę wizualną takiego przedsięwzięcia. W końcu takich stron kosmetycznych jest mnóstwo, więc jakoś wyróżnić się trzeba. Ja polecałabym Ci skorzystanie z usług fooz.pl - mnóstwo moich znajomych blogerek i właścicielek własnych stron współpracowało z nimi i były niezwykle zadowolone. Pracownicy tej agencji reklamowej naprawdę mają wyobraźnię i są bardzo kreatywni, a co za tym idzie ich działania przynoszą spore efekty.
Powrót do góry
Majka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się zgłosić np. do http://whitepaperagency.pl/ w ceku marketingu czy jakiejś skutecznej reklamy w internecie. Jestem przekonana że to poprawi Twój ruch na stronie itp. Oczywiście najlepiej to połączyć z pozycjonowaniem.
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darmowe fora to jednak darmowe, nie koniecznie idealne graficznie, a mając swoja firmę, warto zainwestować w stronę, żeby jednak była nowoczesna i pod klienta. Każda firma IT zajmuje się m.in bezpiecznym hostingiem, gwarantują także bezpieczeństwo danych. Warto zainwestować w takie rozwiązanie, ponieważ na pewno da świetne efekty.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zleć to jakiejś firmie. Pomogą też we wzmocnieniu pozycjonowania i zrobią zdjęcia firmowe Smile
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, a widzę, że strona firmy Integrated Solutions prezentuje się naprawdę super Wink profesjonalizm jest widoczny prawie w każdym calu Wink faktycznie gwarantują monitoring bezpieczeństwa IT, helpdesk outsourcing czy outsourcing IT. Nie dostarczają produktów, ale tworzą rozwiązania, dobierając technologię w taki sposób, aby przyniosła konkretną wartość i korzyści biznesowe.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby mieć własną stronę www musisz mieć kupioną domenę i hosting www. Biznes Host ma teraz ciekawą ofertę ofert na hosting https://biznes-host.pl/www/, a w pakiecie otrzymujesz domenę. Zerknij sobie na ich stronę. Pamiętaj o tym, żeby zawsze wybierać dobre i sprawdzone firmy.
Powrót do góry
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to biznes nastawiony na określone miasto, dlatego warto zainwestować w reklamę na facebook. Jest opcja promocji na określone miasto oraz kobiety w okreslonym wieku. Gadżety też się przydadzą np. wizytówki offsetowe http://www.extrema.com.pl/o,9,27,wizytowki-offset---tanio-.html są całkiem ciiekawe.
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona internetowa to połowa sukcesu, druga połowa to pozyskiwanie klientów. Natrafiłam ostatnio na firmę, która zajmuje się e-mail marketingiem. Szukałam czegoś akurat w ten deseń, bo od dłuższego czasu interesowałam się tą formą reklamy, bo wiem, że działa i jest sprawdzona. No i mój wybór padł na tę firmę, zobacz dlaczego: http://mailsales.pl/dlaczego-e-mail-marketing
Polecam każdemu sprawdzony i pewny e-mail marketing. Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 20, 2015 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: