Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

architekt wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie pomysły są świetne, z ktorym pewnie skorzystam. Nawiasem mówiąc : co sądzicie o kominkach w salonie? Ja mam taki od niedawna wraz z wkładem MAJA https://www.wkladykominkowe.net.pl/790-wklad-kominkowy-maja-12-pryzmatyczny.html i przyznam że to była rozsądna decyzja. Ten wkład dodał charakteru mojej aranżacji czterech ścian i nie mam problemu z jego czyszczeniem z sadzy. Ogrzewam się przed nim w chłodne wieczory. Jak dla mnie mocne 5/5 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lip 30, 2017 22:10    Temat postu:

Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno architekci wnętrz docenią drewno w wykończeniu każdego pomieszczenia
check out here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jollomika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej zaaranżować sobie mieszkanie samemu? Ja zawszę wole mieszkać w swojej wizji. Nawet takie rzeczy jak fototapety do sypialni wybieram zawsze sama. Dlaczego ktoś inny ma decydować za mnie ;d
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu także można wykonać remont i zaaranżować wnętrze. Konieczna jest jednak wiedza o najlepszych materiałach, a taką można nabyć czytając: http://mangopress.pl/lider-branzy-zamocowan-w-polsce-czyli-dlaczego-wybieramy-koelner/ , warto odnaleźć się na rynku dostępnych narzędzi i elementów remontowo-budowlanych.
Powrót do góry
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No można samemu ale wdaje mi się, że architekt zrobi to lepiej. Poza tym projekty nie są jakoś bardzo drogie. A weźcie tez pod uwagę, ze w końcu to nasze mieszkanie i musi być urzadzone tak, żeby sprawiało nam radość. Ja korzystałam z projektu wykonanego przez biuro http://www.ainprojektowanie.com/oferta/ przy urządzaniu mieszkania. Całość wyszła nowocześnie i bardzo funkcjonalnie.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak nie uważam. Może i architekt potrafi wymienić zalety farb satynowych, ale ja się tego mogę dowiedzieć z http://getphoto.pl/zalety-farb-satynowych/ i też to powiedzieć. A architekt wnętrz nie zna mnie i moich upodobań, ani upodobań mojej rodzinie. Oczywiście może dowiedzieć się paru rzeczy, ale w ciągu paru godzin nie dowie się wszystkiego. Jak sama będę urządzać mieszkanie to odda ono mnie, mój charakter i moje upodobania. Wydaje mi się, że wnętrze zaprojektowane przez architekta będzie może ładniejsze, ale nie będzie miało tego czegoś. Co sprawia, że mieszkanie jest przytulne i nasze.
Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego projekt poprzedzony powinien być spotkaniami z inwestorem i słuchaniu jego zdania.

More Bonuses
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
audrey
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem nie można wszystkiego robić samemu i takie rzeczy warto zlecić profesjonalistom..
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie trzeba zlecać takich zadań architektowi, wystarczy mieć pomysł - w internecie jest wiele inspiracji. Kominek nadaje świetnego nastroju ,a przede wszystkim dobrze ogrzewa pomieszczenie. Mój wkład kominkowy MAJA nie dość ,że jest łatwy w czyszczeniu i można ciągle w nim palić to jeszcze dobrze komponuje się z klasycznymi i nowoczesnymi wystrojami wnętrz. Nie był zbyt drogi ,za to jest bardzo porządny i uważam,że jest to dobra inwestycja. Uważam że jest godny polecenia https://www.wkladykominkowe.net.pl/789-wklad-kominkowy-maja-12-glass.html?search_query=MAJA&results=69
Powrót do góry
edyta4059
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to ogarnąć samemu, nie lepiej urządzić wszystko tak jak sami byśmy tego finalnie potem chcieli ?
kamakambo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam aranżacja wnętrz przytafiła się przy okazji zamawiania mebli na wymiar w http://jmstudio.com.pl i to było zaskoczeniem, że firm ama taką usługe w pakiecie. Przydało się. Jesli macie okazję- korzystajcie. Wyrabia się inne spojrzenie.
Powrót do góry
moni-moni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna myślałam, że też poradzę sobie sama, ale okazało się, że 60 metrowe mieszkanie mnie przerosło... Przede wszystkim nie miałam na nie jednego konkretnego pomysłu, mimo tego, że wiedziałam mniej więcej w jakim stylu ma ono być. Trudno mi było się zdecydować na konkretne rzeczy, kolory i wzory. Poza tym rozwiązania architektoniczne też nie są moją mocną stroną. Właśnie dlatego po raz pierwszy skorzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Bratowa znalazła mi dobrą i sprawdzoną firmę, która robiła dla niej kilka projektów w Łodzi. Nie dziwię się, że ich wybrała, bo faktycznie te wnętrza robią wrażenie -http://www.inter-your.pl/. Obawiałam się, że u mnie niewiele da się zrobić lub będą to jakieś przekombinowane rzeczy, ale nie! Wszystko jest nowoczesne, ale jednocześnie praktyczne, czyli dokładnie takie, jak mi zależało! Sama pewnie nigdy bym na połowę tych rzeczy nie wpadła, a tu proszę - nawet takie zwykłe mieszkanie może wyglądać jak takie z katalogu Very Happy
Powrót do góry
Sonia23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama generalnie zawsze miałam spory problem z urządzaniem mieszkania. Dlatego też przy najbliższej okazji, a w zasadzie po planowanym na wiosnę remoncie, mam zamiar skorzystać z pomocy MIKOŁAJSKAstudio https://mikolajskastudio.pl . Z tego co mi wiadomo, jest to najstarsze z biur wnętrzarskich w kraju i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami. Jednocześnie nie zajmują się tam aranżacją wybranych pomieszczeń, natomiast projekty są opracowywane do chwili, gdy klient w pełni je zatwierdzi. Jednocześnie można tutaj zlecić wykonanie rysunków technicznych np. mebli czy też realistycznych wizualizacji. Powiem Wam szczerze, że takie mieszkanie, marzy mi się już od dawna:)
Uwielbiam styl prowansalski:)
Powrót do góry
elwira12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 09:07    Temat postu: architekt Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzacie zająć się aranżacją samodzielnie, to w internecie znajdziecie sporo porad na ten temat. Uważam jednak, że warto poradzić się w tej kwestii z projektantem wnętrz - profesjonalnie zaaranżowane wnętrza prezentują się zauważalnie lepiej, niż aranżowane samodzielnie. Przed wyborem projektanta sprawdźcie jego portfolio. Zobaczcie sobie na ich projekty https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/ uważam, że są bardzo eleganckie i stylowe.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 22:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: