Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

architekt wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nektarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak cegły sa super. Ja bym chciała aranżację z takimi cegłami. Niedawno zleciłam wykonanie projektu wykończenia wnętrz projektantowi z biura Macińska Architekci. Fajne jest to, że biuro konsultuje ze mną aranżację. Musze podrzucić pomysł z cegłami. Jeśli chcielibyście skorzystać z usług tego biura to zostawiam namiary - http://architektpoznan.com/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
Mirellka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko warto poczytać o nim opinie, popytać pewne źródła!
Powrót do góry
mika56
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałaś oferty architektów w sieci? jeśli nie to wejdź sobie na http://sisarchitekci.pl/ wykonują swoją pracę na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałam sama zaprojektować wszystko po swojemu. Kupilam nawet elegancki biokominek do salonu. Mój ulubiony model to ten http://www.wkladykominkowe.net.pl/1679-biokominek-wolnostojacy-kilo.html bo mogę postawić go w każdym miejscu i ma solidną konstrukcję.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo spodobały się projekty tej pracowni: http://www.abrys.net/
istniejącej od 2005 roku. Myślę, że i Tobie przypadną do gustu, a Panie architekt przygotują Ci niepowtarzalny projekt (z pełną dokumentacją wykonawczą, wizualizacją, specyfikacją zakupów itp.). Możesz powierzyć im kompleksowy nadzór nad realizacją projektu. I co ciekawe, oferują również wykonanie autorskich dekoracji np. obrazów, grafik, zdjęć itp.
Chętnie sama skorzystałabym z ich usług Smile
Powrót do góry
soniamilewicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej je dobrze zaaranżować, żeby potem się dobrze mieszkało, a do aranżacji mogę polecić tych specjalistów: http://baar.pl
Dobrze jest wynająć architekta do aranżacji, zwłaszcza gdy się na tym kompletnie nie znamy Smile
Powrót do góry
hiszpania
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usług architekta przy remoncie mieszkania, bo jestem totalnym anty talenciem jeśli chodzi o urządzanie. Mogę polecić biuro architektoniczne z Częstochowy, jeśli komuś taka lokalizacja odpowiada http://www.archidesign.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 13:51    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Zawsze chciałam zaprojektować własne cztery kąty po swojemu i tak zrobiłam. Postawiłam na styl skandynawski, wierzcie lub nie, ale niewielkim kosztem można zyskać przestronne i wygodne wnętrze.
Przy okazji mogę Wam polecić dewelopera "Vantage Development". Firma rzetelna, profesjonalna, przy zakupie mieszkania mogli poczekać chwilę i zarezerwować mi mieszkanie, aż dostałam kredyt. Naprawdę jestem zadowolona ze współpracy z nimi, no i oczywiście z samego mieszkania. Polecam zarówno samo miasto Wrocław, jak i osiedle "Promenady Wrocławskie". Nie wszyscy pewnie się orientują, ale w zeszłym roku Wrocław był Europejską Stolicą Kultury. To wielki prestiż, ale też ten tytuł wpłynął na rozwój miasta. Ja wyprowadziłam się na studia właśnie do stolicy Dolnego Śląska i ani przez moment nie żałowałam tego wyboru. Udało mi się jeszcze po studiach szybko ogarnąć pracę, a teraz kupiłam własne "m". Wokół cisza, spokój, blisko do Rynku, ale osiedle położone poza ścisłym centrum. Jak chcę, to mogę skorzystać z wypożyczalni rowerów i pośmigać z dwoma kółkami po mieście. A że lubię wypoczynek, to czekam tylko wiosny i pogody, bo na razie we Wrocku nas nie rozpieszcza. Jakbyście byli zainteresowani, możecie odwiedzić stronę dewelopera i sprawdzić w wyszukiwarce wolne mieszkania - https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html
Powrót do góry
michoone
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie mieszkania nie jest takie łatwe, jak niektórym się wydaje. Ja jestem zdania, że warto poradzić się architekta, jak ma się taką możliwość. Takie usługi nie są tanie, ale to dobra inwestycja, która się opłaci, w końcu mieszkania nie urządza się co roku. Sprawdźcie sobie ofertę http://perfectspace.pl/architekt_wnetrz_warszawa mają bardzo dobrych architektów, wiele osób ich poleca, działają na terenie Warszawy.
Powrót do góry
AniaiPiotr
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy kilka late temu kupiłam mieszkanie i chciałam zrobić ekstra salon z aneksem kuchennym, miałam kontakt z dwoma architektami wnętrz. Projekty zrobione, ale coś mi w nich nie pasowało. Ładne były, ale .... no właśnie, to ale. Miały tyle błędów w funkcjonalności, że ręce opadają. Lodówka zaprojektowana w taki sposób, że się nie mogła otwierać. Szafki podobnie. Stół stojący w takiej odległości od szafek, że nie można było przejść itp itd Ostatecznie zawierzyłam panom od mebli. Oni może nie są architektami, ale mają doświadczenie Smile Czasami warto posłuchać zawodowców Smile
Powrót do góry
jaszecz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrej jakości drzwi aluminiowych ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo ciekawą ofertę firmy Internorm, Drzwi z naświetleniem wysokiej jakości, do waszego mieszkania czy domu, idealne na drzwi do każdego pokoju !
Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z usług architekta przy urządzaniu mieszkania i efekt jest super, polecam każdemu.

his comment is here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaiPiotr
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak ukierunkować architekta wnętrz? Niewielki miałam z nimi kontakt, ale jak się zastanowiłam, to nasz o którym pisałam wcześniej właściwie nie pytał co nam się podoba. Zaprojektował sam jak dla siebie. Na przykład w projekcie nie uwzględnił ani jednej fototapety choć uwielbiamy z mężem takie dekoracje. Gdyby chciał posłuchać, to zapewne miałabym inne zdanie. Od razu przepraszam wszystkich architektów, którzy zanim zrobią projekt słuchają klientów. czy im się podobają meble białe, brązowe... może wolą obraz, a może jak to w naszym przypadku fototapetę.
Powrót do góry
OlaKaczmarek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soniamilewicz napisał:
Mogę Ci śmiało polecić architekta z Katowic - BAAR.
BAAR to biuro architektoniczne Pana Adama, świetnego architekta u którego zresztą zamawiałam projekt domu. Wyszło znakomicie, każdy metr został wykorzystany. Naprawdę świetny specjalista, który zawsze doradzi i pomoże wprowadzić kilka nieszablonowych pomysłów Smile

Coś tak kojarzyłam tę nazwę, w tym roku widziałam artykuł z mieszkaniem które zrobili: https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/2371827/czarne-na-bialym-185m-pelne-nowoczesnych-rozwiazan

Trochę nietypowe, ale przez chwilę się też zastanawiałam, czy nie urządzić pokoju na czarno-biało, albo przynajmniej dodatki takie dać - w sam raz do moich białych ścian, nawet dużo nie muszę zmieniać, hahahaha Laughing
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie brała architekta. Wolę robić wszystko na własną rękę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: