Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klimatyzacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 10, 2017 16:49    Temat postu: Klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Upały za chwile znowu dadzą się nam we znaki. Okropnie tego nie lubię. Na szczęście od roku mamy zainstalowane klimatyzatory z http://www.klima-sort.pl/klimatyzatory, Można je dostosować do oczekiwanej temperatury przy pomocy pilota. Umieszczone na ścianie nie zajmują miejsca w pokoju. No i co ważne nocą, nie hałasują. Na wiosnę tylko trzeba pamiętać, żeby zaprosić serwisanta na przeczyszczenie instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 10, 2017 16:49    Temat postu:

Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie klimatyzację w mieszkaniu? ja zastanawiam się nad tym modelem http://www.climapolska.com.pl/klimatyzacja-do-domu/ boję się tylko co z dzieciakami, jak użytkować żeby się nie zachorowały, jak ustawiać temepraturę? możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
Aligator20
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. W takich kwestiach warto korzystać z najlepszych specjalistów. Z całą pewnością powinnaś sprawdzić firmę https://www.fairair.waw.pl/Czyszczenie_klimatyzacji Wiem, że świadczą usługi najwyższej jakości, bo wiele osób właśnie za to ich chwali. Moim zdaniem to mądry ruch.
Powrót do góry
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi było szkoda kasy na zakładanie całej instalacji, dlatego kupiłam sobie klimatyzator przenośny . Jest bardzo wygodny, bo mogę go zabierać ze sobą, już raz mi posłużył podczas wczasów nad morzem, gdzie niestety domki nie były wyposażone w żaden porządny system chłodzenia . A zimą używam go jako suszarkę do prania, w kilka godzin mam już suche ubrania, które normalnie cały dzień by wisiały na sznurku
Powrót do góry
Dominika22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam lato, daje wam w kość? Very Happy
Ja na szczęście kupiłam w tym roku klimatyzator do mieszkania i da się normalnie żyć, zwłaszcza dzisiaj jak na dworze mamy 37 st. Shock Shock Shock
sienna_081
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalując klimatyzację warto również zainstalować sobie termostat sterowany za pomocą WiFi: https://sklep.ferguson.pl/pl/p/Termostat-WiFi-inteligentny-dom-Ferguson/187. Dzięki temu będziecie mogli za pomocą smartfona sterować temperaturą nie tylko klimatyzacji, ale również ogrzewania czy wentylacją. Będzie to dla Was bardzo wygodne wyjście, które ułatwi Wam obsługę instalacji grzewczych w Waszych domach.
Powrót do góry
Miroslawa814
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat takiej pełnej według mnie kompletnie nie warto kupować jeśli na 12 miesięcy może 2-3 tygodnie są takie naprawdę gorące, jaki w tym sens ?
Nicole479
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nawet niezły pomysł chyba Razz. Na pewno warto byłoby jeszcze przed ostateczną decyzją poszukać i znaleźć jak najwięcej informacji.
JadwigaPi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to świetny pomysł Smile Ja właśnie buduję dom i w nim klimatyzacja będzie, to ma służyć na długi czas a lata są u nas bardzo gorące od pewnego czasu. Jeśli masz jakieś wątpliwości polecam poczytać ABC Klimatyzacji https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/abc-klimatyzacji/ na pewno się wtedy do niej przekonasz, wystarczy używać jej z głową Smile [url][/url]
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, klimatyzacja to świetne rozwiązanie na upalne dni. Zwłaszcza w pracy, gdzie tak naprawdę spędzamy większość naszego dnia. Ostatnio na blogu https://remont.biz.pl/blog/ czytałam ciekawy artykuł na temat tego, jaką klimatyzację najlepiej wybrać do mieszkania. Szczerze Wam powiem, że nawet nie wiedziałam, że jest aż tyle różnych typów klimatyzatorów. Autor artykułu wspomniał również o tym, jak należy utrzymywać taką klimatyzację w czystości - pewnie Wy również nie raz spotkaliście się z zaniedbaną klimatyzacją, z której zapach pozostawiał wiele do życzenia...
Powrót do góry
lajsa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, znalazłem ostatnio ofertę firmy http://firmamarko.pl na klimatyzatory. Zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać. Już nie mogę wytrzymać w te upalne dni, w moim mieszkaniu podczas upałów robi się istny horror. Mieszkam w dodatku w szczerym polu, tak więc ciężko o jakiś cień od drzew czy coś takiego. Pomóżcie, bo szukam takiej firmy na już
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo, bardzo źle znoszę upały i sama też zastanawiam się nad klimatyzacją. Rozglądałam się już i nawet została polecona mi firma Iglotech, która zajmuje się klimatyzacjami, wentylacjami, mają również agregaty skraplające. Tak zwany pełen serwis. W takich przypadkach naprawdę warto zdać się na profesjonalistów, żeby szybko i sprawnie zamontowali co trzeba, ustawili, a w razie jakiejś awarii mieli też serwis.
Powrót do góry
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrej klimatyzacji zajrzyj do strefaklimatu.eu. Aktualnie mam od nich 3 klimatyzatory i na żaden nie mogę narzekać. Wszystkie pomogli mi dobrać oni pod to co miałem i wyszło swietnie Wink
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w kwestii wyboru systemu klimatyzacji dobrze jest poprosić o pomoc firmę, która na co dzień zajmuje się ich projektowaniem i wdrażaniem. Moja szefowa, zdecydowała się na współpracę z tą: klimatyzacja do biura. Z tego co widzę, na jej stronie internetowej, współpracuje głównie z firmami, ale zadzwonić i poprosić o poradę nie zaszkodzi.
Powrót do góry
gironis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie w niektorych budynkach by sie przydala !
Reklama

Wysłany: Sob Lis 25, 2017 15:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: