Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dezynsekcja Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 11:54    Temat postu: Dezynsekcja Warszawa Odpowiedz z cytatem

Daje Wam namiary na bardzo dobrą firmę zajmującą się dezynsekcją (warszawa) http://www.stopowadom.pl/praktyczne-instrukcje-jak-przygotowac-mieszkanie-do-zwalczania-prusakow-i-karaluchow/ .
Przeprowadzili ją u mnie , i jestem bardzo zadowolona, Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
roczak1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 13:07    Temat postu: a ja szukam pomieszczeń na biuro Odpowiedz z cytatem

A ja apropo Warszawy zastanawiam się, czy lepiej jest wchodzić we współpracę z agencją komercyjną, która specjalizuje się w obsłudze rynku biurowego, czy poszukiwać lokali na własną rękę? Wygodniej chyba zlecić poszukiwanie biura Warszawa na przykład, agencji gwiazda.info niż pakować się w stratę czasu a nie rzadko też pieniędzy indywidualnie, na własną rękę.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie, w temacie takim jak dezynsekcja jest wiele preparatów, których można użyć, ale ja uważam, że i tak lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, ponieważ wtedy mamy pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku i że wszystko zostało dobrze wykonane.
Powrót do góry
Jago999
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię spoglądać na owady. A miałam ich nadzwyczaj dużo niedawno w w przedsiębiorstwie. Długo zastanawiałam się dlaczego tak się stało. Z pomocą nadeszła firma, którą poleciła mi moja znajoma. Firma inso-tech.com.pl uchroniła mi istnienie. Aktualnie weselę się nieskalaną i pachnącą firmą. Rekomenduję każdemu - dezynfekcja.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szeroko rozumiane usługi DDD na terenie Warszawy, takie czyli odszczurzanie, deratyzację, dezynsekcję i inne, to ja słyszałam bardzo dobre opinie na temat firmy http://dezynsekcja.net.pl/. Na stronie internetowej znajdziecie pełne dane do kontaktu z nimi, a także cennik usług, który może okazać się przydatny:)
Powrót do góry
toddler00
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam uslugi ddd kraków. Świetna praca przy usunięciu gniazda szerszeni Smile
Powrót do góry
krzycha9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat dezynfekcji i wszelkich podobnych można również zrealizować samemu. Ja na przykład zamawiam często produkty ze strony https://sandezia.com/produkty/zwierzeta-hodowlane/trzoda-chlewna/ , bo jest konieczne to w procesie jakim jest sucha dezynfekcja trzody chlewnej. Myślę, że znajdziecie tam również produkty pomocne w Waszych problemach, dlatego mam nadzieję, że skorzystacie na wpisie Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 17, 2018 18:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: