Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie byłoby, gdybyś zastosowała kilka zelaznych reguł. Np: zero cukru (ani ciasteczek, czekoladek). Zdrowo! Czyli warzywka i owoce, kasze. Zero smażonych potraw. Żadnej margarynki. Po odstawieniu tych rzeczy chudnie się na pewno, ale powoli. Smile najlepiej zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać to jest klucz do sukcesu Smile Ja zaczęłam ćwiczyć i bardzo dobrze się czuję . Przeczytałam taki ciekawy wpis na który bardzo mnie zmotywował https://blog.fitanu.com/pl/jak-cwiczyc-regularnie/ może i Tobie pomoże .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 08, 2019 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
mefiu34
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi było bardzo ciężko trzymać się żelaznych zasad i z dietą maksymalnie wytrzymywałem 2 tygodnie lecz dzięki zastosowaniu dieta catering poznań nareszcie się Udało. Nie dość, że jedzonko jest przepyszne to jeszcze dostarcza wszystkich niezbędnych minerałów i makroskładników. Dzięki
catering dietetyczny poznań udało mi się schudnąć i zbudować całkiem fajną masę mięśniową.
Powrót do góry
frycusia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to postawiłam na zdrowe odżywianie. Tylko naturalne, nie przetworzone produkty i aktywność fizyczną. W ten sposób chyba najlepiej zadbamy o nasz organizm. Zakupy robię na bio bazarkach, jarmarkach czy w sklepach online typu KRUKAM.PL, które mają bogatą ofertę dobrych, naturalnych produktów typu oleje, mąki, herbaty, kawy, przekąski etc.
Powrót do góry
Antatka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu staram się odżywiać zdrowiej. Na ten moment mogę pochwalić się tym, że udało mi się już zmienić pewne nawyki żywieniowe. Przestałam jeść słodycze i słone przekąski, ograniczyłam gazowane napoje i przede wszystkim zaczęłam przygotowywać do pracy zdrowe posiłki. Przygotowane sałatki pakuję w mój niezawodny pojemnik próżniowy z pompką, dzięki któremu warzywa dłużej zachowują świeżość.
Powrót do góry
Amela22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało dopiero dzięki Wygodnejdiecie. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała a dzięki nim jem zdrowo, smacznie i ciekawie;)
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę ze zdrową żywnością i bardzo dużo się uczę, ale mam już swoje ulubiony sklep. Kupuję tam większość produktów, ale ostatnio moje serce podbił domowy pasztet Bio, który kupuję w https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-wedliny-pasztety-smalce-na-wage . Zazwyczaj wszystko zamawiam online, a później odbieram po drodze z pracy. Dzięki temu oszczędzam czas.
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie to podstawa. Przede wszystkim to co jemy wpływa na nasz organizm i na nasze samopoczucie. Jeśli chcecie zrzucić nadprogramowe kilogramy a także zacząć zdrowy tryb żywienia to rozważcie wprowadzenie diety ketogenicznej https://marketbio.pl/category/dieta-ketogeniczna-ketoza-ketogenna . Taka dieta pozwala na skuteczne pozbycie się nadwagi w krótkim czasie.
Powrót do góry
ruanda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowie odżywanie warto wesprzeć badaniami i sprawdzić, czy faktycznie nie jest niedoborowe: https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet-maksimum-z-konsultacja/ - tutaj jest super pakiet, pozwala stweierdzić takie rzeczy. Bo tak w ciemno to kasze i owoce nie pomogą
Powrót do góry
agniesia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezki temat bo nie zawsze to co nam wydaje sie zdrowe faktycznie akie jest. dlatego wwarto zglosic sie do fachowcow w tej dziedzinie. ja tak tez zrobilam i zamawiam diete od wygodnadieta z ktora czuje sie duzo leiej i przy okazj stracilam zbedne kilogramy.
Powrót do góry
moni-moni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Jeśli występują jakieś niedobry, warto zgłosić się do fachowcy, który przeprowadzi badania i zdiagnozuje problem. Ale warto, także myśleć o tym, jak zapobiegać występowaniu niepożądanych dolegliwości zdrowotnych. Na przykład poprzez zrezygnowanie z jedzenia produktów, które są modyfikowane genetycznie. Dobrą alternatywą jest na przykład kurczak bez antybiotyków (więcej można przeczytać na http://www.farmio.com/kurczak-babuni). Jedząc żywność, która pozbawiona jest antybiotyków, a także nie jest modyfikowana genetycznie, poprawimy stan naszego zdrowia. Ja od jakiegoś czasu jem regularnie takie produkty i czuję się o niebo lepiej Smile
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie na pewno pozwoli zadbać o swój organizm. Tutaj https://www.nuja.pl/ można znaleźć dietę sokową, która też pozwoli oczyścić swój organizm z toksyn. To też pozwoli później schudnąć. Już kilka dni na takiej diecie i można zmienić swój wygląd. Jesteśćie na diecie?
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham przyprawy, bardzo dużo ich używam bo są bardzo zdrowe, szczególnie jak są dobrej jakości a takie jakościowe, fajne przyprawy kupuję online w https://www.bellabis.pl/ Najzdrowszy jest cynamon, kurkuma, imbir czy tymianek ale cała masa przypraw zawiera w sobie moc dobrych dla naszego organizmu składników.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno należy skonsultować się z dietetykiem. Na zdrowemenu.com można zamówić catering i skorzystać z konsultacji. To zawsze dobre i łatwiejsze rozwiązanie. Ale też warto uczyć się przygotowywać posiłków samemu.
Powrót do góry
Olkka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amela22 napisał:
Mnie się udało dopiero dzięki Wygodnejdiecie. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała a dzięki nim jem zdrowo, smacznie i ciekawie;)

Też zamawiam od nich jedzenie. W końcu jem regularnie i zdrowo a to super wpływa na moja sylwetkęWink
Powrót do góry
kaskagrudzienkucinska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zdrowo odżywiam z wygodnadieta. nie lubie gotowac a to fajna alternatywa bo nie mam tez zbyt dużo czasu i przytlaczaja mnie zakupy Sad
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 11, 2019 19:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: