Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poziomka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowe odżywianie jest dla nas bardzo ważne, bo wiadomo że nikt nie chce później chorować i mieć jakiś problemów zdrowotnych. Moją dietę to nawet specjalnie dietetyk układał, bo sama to nie potrafiłam tego zrobić w porządny sposób bo tylko miałam ciągle te zaparcia i wzdęcia. Ale teraz już jest wszystko jak powinno być , ale też sporo pomógła mi Intesta, czyli kapsułki z maślanem sodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 23, 2018 15:53    Temat postu:

Powrót do góry
pancia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe.. Ja te mam często problemy z trawieniem. Może tez powinnam wybrać się do dietetyka.
A jak już się ma dietę to trzeba kupować zdrowe produkty - świeże, ekologiczne, bezglutenowe itd. Dla zainteresowanych polecam sklep: https://staropolskagaleriasmaku.pl/
Powrót do góry
patiii
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierajcie dobre miejsca z jedzenim, nie dajcie się nabrać na eko i bio http://puszczykcafe.pl/
Powrót do góry
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ograniczenie spozycia mięsa a zwiększenie ilości owoców warzy ale i ryb, to na pewno wyjdzie nam na plus
Powrót do góry
misia2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie moi drodzy na pomysł mojego znajomego? Polecił mi on skorzystanie ze stronki sklepu z ekologicznymi ziołami oraz ich mieszkankami. Chodzi mi o https://organis.pl/ ,podobno produkty mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm ? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu w naszym zdrowym trybie życia ?
Powrót do góry
kornelia00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo się mówi o zdrowym jedzeniu, ale nie zapominajmy o poprawieniu czy zwiększeniu swojej aktywności fizycznej, bo bez tego ani rusz. Dieta w połączeniu z siłownia czy fitnessem da najlepsze efekty i to w krótkim czasie. Moje koleżanki chodzą do nich na zajęcia grupowe http://cityfit.pl Im szybciej zrozumiesz że zwiększona ilość ruchu w Twoim życiu to podstawa, tym lepiej dla Ciebie.
Marta289
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii zdrowego żywienia dobrze pamiętać o nietolerancjach pokarmowych. Naprawdę sporo osób na nie cierpi, ale mało sobie w ogóle z tego zdaje sprawę. Ja polecam testy zrobić tutaj: http://www.euroimmundna.pl/cennik
Powrót do góry
jadziunia990
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nietolerancje pokarmowe, to najczęstszy problem. Ja na szczęście nie mam tego problemu. jem wszystko na co mam ochotę, ale oczywiście z umiarem, do tego regularnie biegam. Więc efekty są, czuję się dobrze. Dodatkowo też stosuję orsalit, żeby się nie odwodnić, on fajnie reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, dzieciom tez go podaję ale oczywiście smakowy, bo dzieciaki tradycyjnego nie lubią.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie to jest jedna bardzo dobra strona na której mozesz kupic produkty naturalne, https://www.bee.pl/9249-superfoods Znajdziesz tutaj bardzo dużo artykułów żywnościowych, oraz bedziesz mogła porównać ceny poszczególnych produktów. Warto sie tutaj rozejrzeć, ja również dbam o to co jem i staram sie jeść tylko pełnowartościowe jedzenie.
Powrót do góry
agnieszka213
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zamawiam sobie sushi stąd http://goldsushi.pl/ Smile A tak na co dzień to raczej staram się jeść zdrowo, chociaż niekiedy pozwalam sobie na coś niezdrowego - oczywiście w ramach rozsądku Smile
Powrót do góry
tomekfit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dziewczyny! Jestem trenerem personalnym i na co dzień układam spersonalizowane diety. Moje podopieczne uwielbiają smoothie z jarmużu, z borówek, truskawek. Łatwo je przygotować, nawet w domu pełnym dzieci. W dodatku - pysznie smakują.
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera, to ja jadam bardzo dużo produktów, które w swoim składzie mają gluten. Natomiast w niedługim czasie chcę wykonać nietolerancja glutenu badania , aby upewnić się czy mój organizm toleruje gluten, czy też nie. Tym bardziej że w wielu przypadkach objawy celiakia w ogóle nie występują.
Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie koktajle owocowe? Nie wymagają wiele wysiłku, a zawsze smakują pysznie i są po prostu zdrowe. Smile
Powrót do góry
editan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porady na temat zdrowego odżywiania oraz ćwiczeń znajdziecie na http://www.sfd.pl/. Sam tam często zaglądam i przeglądam forum Smile
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam wrażenie, że większość ludzi zdrowe odżywianie i dietę, kojarzy z rygorystycznym czasem spożywania posiłków, odliczonymi gramami czy odmawianiem sobie wszystkiego co nie znajduje się w planie diety. Według mnie przez takie nastawienie część ludzi bardzo szybko się zniechęca i rezygnuje. Moim zdaniem odpowiednie i zdrowe odżywianie, nie musi wiązać się z jedzeniem nielubianych potraw. Wręcz przeciwnie. Jeżeli dowiemy się jak dobrze zbilansować spożywane posiłki, bardzo szybko zauważymy, że efekty są takie same jak w przypadku rygorystycznej diety. Ja np. od kilku lat jestem na diecie, ale to nie przeszkadza mi, aby raz na jakiś czas wybrać się do mojej ulubionej pizzerii - https://www.pizzadominium.pl/lokale/torun-c-h-atrium-coprnicus uwielbiam ich pizzę. Ciasto niesamowicie cienkie i chrupiące, a wszystkie składniki były tak świeże, jakby dopiero co zostały przywiezione ze sklepu. Od dłuższego czasu wiem, że jest to moje ulubione miejsce. Dzięki wiedzy na temat dietetyki, nie muszę odmawiać sobie takich rzeczy, a dieta stała się dla mnie rutyną.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 25, 2018 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8
Skocz do: