Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w zdrowym odżywianiu pomogła Wygodna Dieta. To oni dostarczają mi codziennie 5 świeżych, zdrowych, smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. W końcu jem regularnie a to bardzo poprawia samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 21:38    Temat postu:

Powrót do góry
kamoretka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo owocow i warzyw! Salatki, jabłko na drugie sniadanie zamiast batonika, żadnych fast foodów (no dobrze, raz w miesiącu pizza) też koktajle. Polecam ogorkowy <3 (http://piwniczanka.pl/zdrowekoktajle)
Powrót do góry
KobietaAktywna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile posiłków dziennie jadacie? który najbardziej obfity? dużo się mówi o obfitym śniadaniu, ale ja jakoś nie mogę się przemóc
majaigucio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jadam teraz 5 posiłków dziennie, śniadanie nie jest może jakoś strasznie obfite ale jest go sporo. miałam problemy przez złe odżywianie.. nabawiłam się zaparć na które pomógł dicopeg 10g. od tego czasu postanowiłam że zmienię dietę i problemy praktycznie znikły
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, odkąd jem więcej warzyw, nie mam problemu z cerą, zaparciami, ogólnie mam więcej siły.
Powrót do góry
majka134
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowej diety nauczyłam się w praktyce nie od pani dietetyk, której płaciłam sporo za wizyty, ale z kateringu pudełkowego http://dietykieta.pl/ ponieważ widziałam gotowe dania. Spisywałam, co z czym połączono po to, żeby mieć ściągę na przyszłość.
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tris napisał:
Staram się zwracać uwagę na to co jem, przede wszystkim, żeby było zdrowo i z odpowiednimi składnikami odżywczymi. Dużo czytałam o serach kozich, podobno wielu dietetyków je poleca. Znacie jakieś ciekawe przepisy z ich wykorzystaniem?

A sery Chavroux znasz? To bardzo dobre kozie sery francuskie i mają cały dział, pełen fajnych przepisów http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/ Smile
Powrót do góry
zdenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę że i tak wszędzie już wrzucają tą całą chemię i wg. jedzcie co uważacie za dobre i już! po co się męczyć, spędzać nad garami pół dnia żeby na końcu jeszcze sie okazało że zapomniałyście użyć mąki pełnoziarnistej więc wcale nie jest już tak zdrowo Very Happy daajcie spokój
Powrót do góry
mala_gosia84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wielką fanką witamin i owoców. Lubie też suplementy, ale uważam, że najlepiej witaminy wchłaniają się naturalnie. Dlatego mojej rodzinie podaje bomby witaminowe w postaci miksów warzyw i owoców, aby zapewnić im pożądaną dawkę witamin na cały dzień. Kocham zielone warzywa: jarmuż, brokuły, szpinak, awokado! Są cudowne!
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 13:29    Temat postu: ziemia okrzemkowa Odpowiedz z cytatem

polecam dodanie do swojej diety ziemi okrzemkowej. Zobaczcie sami http://badsfera.pl/oczysc-swoj-organizm-ziemia-okrzemkowa/ ma wiele cennych właściowści pomoże schudnąć i oczyścić organizm Smile
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avocado napisał:
Tris napisał:
Staram się zwracać uwagę na to co jem, przede wszystkim, żeby było zdrowo i z odpowiednimi składnikami odżywczymi. Dużo czytałam o serach kozich, podobno wielu dietetyków je poleca. Znacie jakieś ciekawe przepisy z ich wykorzystaniem?

A sery Chavroux znasz? To bardzo dobre kozie sery francuskie i mają cały dział, pełen fajnych przepisów http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/ Smile

korzystam często Smile Syn ma alergię na mleko krowie, wiec żeby jego dieta nie była zbyt monotonna zawsze tam szuka inspiracji Wink
dusia88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 14:51    Temat postu: Zdrowe odżywianie. Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie staram się, by moje dieta była urozmaicona. Sięgam po owoce i warzywa, czasem próbuję nowości (dostępnych w większych marketach). Ostatnio po przeczytaniu tego artykułu http://pokochajolejrzepakowy.eu/owoce-morza-polskiej-kuchni/ zwróciłam uwagę na owoce morza. Raz miałam okazję je spróbować na przyjęciu służbowym, ale w sklepie nigdy nie wpadło mi do głowy, żeby je kupić i spróbować zrobić po swojemu. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja. Z tego co czytałam, owoce morza mają mnóstwo cennych składników - akurat dla kogoś, kto dba o swoją dietę i zdrowie. Smile
Powrót do góry
aleso
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uzupełniać dietę o błonnik witalny. Przyśpiesza metabolism i wspomaga odchudzanie
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uzupełnić dietę w to czego nam brakuje... Już od ponad 2 lat staram się bardzo zdrowo odżywiać i nie jest to wynik mody a świadomości. Kiedyś nie zwracałam uwagi na to co jem, nie myślałam o tym ile jest w tym chemii, antybiotyków, nawozów, oprysków, konserwantów. Myślałam też że na zdrową żywność mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi. Moja koleżanka uświadomiła mi, że jest inaczej i od tego czasu staram się kupować tylko zdrowe produkty. Teraz nawet kupuje produkty bezglutenowe w tym sklepie https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-produkty-bezglutenowe , bo okazało się, że cierpie na nietolerancje glutenu.
Powrót do góry
tramy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jem normalnie, znaczy z umiarem, jem gluten i jak mam ochotę to zjem sobie kanapeczkę z serkiem żółtym zolte.hochland.pl/ i szynka no i do tego dodaję pomidor, pyycha Smile Sporo też ćwiczę, wiec diet nie stosuje
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 10:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do: