Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubranka do chrztu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrycjapati
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Lis 04, 2012 16:36    Temat postu: Ubranka do chrztu Odpowiedz z cytatem

Czy kupując ubranka do chrztu dla dziewczynki moge wybrać takie z odrobiną koloru różowego, czy zaraz mi się ksiądz oburzy?
W sklepie szatka.pl są takie fajne wzory z różowymi wstawkami, bo przecież dziewczynki się od razu z tym kolorem kojarzą, no ale właśnie nie chciałabym, żeby mi ktoś potem krzywo patrzył..
Myślicie że spokojnie mogę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 16:36    Temat postu:

Powrót do góry
Klaudyna90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym takie wzieła...poza tym ubranko ma sie Tbie podobac a nie komus innemu!Ja tam ubieram małego w ubranko po mezu, nawet troche juz takie na wcisk ale do samego chrztu jakos przezyje, a potem go w cos przebiore i sie nie przejmuje co tam beda sobie myslec!
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna ta sukieneczka. Dziewczynka wygląda jak mała księżniczka. Sama niedługo idę na chrzciny w charakterze gościa. Ciekawa jestem, jak będzie ubrana tamta dziewczynka Smile
Powrót do góry
Halszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrz jeszcze na ubranka na https://olalakids.pl/ Smile Myślę, że kilka rzeczy może Ci się tam bardzo spodobać Smile Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubranko do chrztu powinno być chyba przede wszystkim wygodne. Wiadomo, że eleganckie też, ale nie ma co tutaj przesadzać.
Powrót do góry
Fardertys
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, wygoda jest najważniejsza bo jakby nie patrzeć to maluch może później szaleć jak mu będzie źle.
dybciowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że chrzest jest stresujący nie tylko dla rodziców, ale też dla samego maluszka, dlatego warto zadbać o jego komfort. Podstawą jest wygodne ubranie, w którym nie będzie się pocić. Ja na chrzest mojego syna wybrałam elegancką koszulę firmy Mayoral, która produkuje ciuszki super jakości, sprawdźcie ich produkty tutaj: Mayoral koszula
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: zależy od księdza. W pobliskiej parafii mamy takiego, który pod żadnym pozorem nie pozwoli na wymyślne stroje, ma być tradycyjna biel, symbolizująca zmycie grzechu, niewinność. Na pewno różowa sukieneczka rzuci mu się w oczy.
Ja bym została przy bieli, a jednak za to ozdobiła kościół kwiatami w kolorze pastelowego różu. Firma http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-jako-dekoracje-na-chrzest/ zajmuje się takimi usługami i są w tym dobrzy. Zrobisz, jak uważasz Wink .
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, chrzest to naprawdę ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Nie dziwie się twojemu stresowi. Powinnaś ównież zastanowić się nad zaproszeniami. Polecam ci tą firmę do zaproszeń https://farrowdesign.pl świetny wybor.
Powrót do góry
kobietka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Smile właśnie jestem w trakcie przygotowań do Chrztu mojej córeczki. Lista gości zaplanowana, menu także. Do końca czekałam z wyborem ubranka dla małej, ponieważ szybko rośnie. Postawiłam na Verona komplet do chrztu - jest śliczny Smile to połączenie płaszczyka + sukienki + kapelusika - idealne Wink
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nie ma już takiego problemu, żeby dostać coś naprawdę wyjątkowego z ubranek na chrzest czy inną okoliczność. Internet wręcz nas zasypuje różnymi ciekawymi ofertami. Oczywiście warto zwrócić uwagę na opinie, jakość produktów. Ale zdecydowanie idzie znaleźć tak jak tutaj https://mkmaryla.pl/49-ubranka-do-chrztu-dla-dziewczynki przykładowo urocze sukieneczki na chrzciny czy inne okoliczności w super cenach i jakości.
Powrót do góry
klaudia85
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe pomysly!
Powrót do góry
KlaudiaB
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrzest dziecka jest jednym z najwazniejszych wydarzen wlasciwie dla calej rodziny. Powiem wam szczerze, ze czasy sie zmieniaja i rodzice chca aby dziecko w ten dzien prezentowalo sie elegancko. W wielu domach panuje nadal tradycja przechowywania ubranka jako pamiatki. Dlatego warto zadbac o jego odpowiedni ubior. Moim zdaniem zwykle spioszki to nie bedzie do konca najlepszy pomysl. Nie namawiam tutaj nikogo do wydawania duzych pieniedzy ale mozna znalezc za rozsadne kwoty wybrac cos naprawde ladnego. Pytanie jakie sie nasuwa to gdzie wlasciwie ubranko na chrzest dla chłopca bedzie najlepiej kupic. Mniejsze miejscowosci sa zawsze na przegranej pozycji ze wzgledu na kiepski wybor, dla rownowagi w wiekszych miastach ceny potrafia byc zaporowe. Warto wiec znalezc jakas sensowna alternatywe, a moga nia byc sklepy online. Teraz mozna w nich kupic wlasciwie wszystko i staja sie co raz bardziej popularne. Przegladajac oferty typu - https://balumi.com.pl/kategoria/ubranka-dla-chlopcow/ mozna po pierwsze zobaczyc jakie sa aktualnie trendy sugerujac sie tym co najczesciej sie sprzedaje. Po drugie mozna miec lepsze rozeznanie jak to wychodzi cenowo. Pamietajmy o wybraniu czegos naprawde wygodnego by dziecko czulo sie komfortowo.
Powrót do góry
josicka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zorganizowaliśmy chrzciny w lokalu, który, znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania, jedzenie było bardzo dobre ( nie wyobrażam wszystkiego przygotowywać czy sprzątać), miejsce piękne jeśli chodzi o widoki, wszystko poszło jak najlepiej. Jedynie tort na chrzest musieliśmy sami zamówić Very Happy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 24, 2019 11:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: