Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Myślę, że ponadczasowym prezentem dla dzieci są klocki lego. Ostatnio do sklepów weszła nowość, a mianowicie zestaw 71023 lego, w którym znajdziecie minifigurki z filmu Lego Przygoda 2, a także mnóstwo akcesoriów. Myślę, że to świetny pomysł na prezent, dzięki którym dzieci mogą rozwinąć swoją wyobraźnię. Sprawdźcie koniecznie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wilkat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupicie na prezent ubranka to koniecznie sprawdźcie oznaczenia na metce. Szczególnie dotyczy to temperatury prania i jakości materiału. Po co kupować coś, co po jednym praniu będzie nadawało do czyszczenia podłogi. Szkoda pieniędzy na takie rzeczy.
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam drewniany wózek dla lalek
Moja mała go uwielbia i bawi się nim stale
Wózek wykonany super i trwały
Powrót do góry
zureks
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a myślicie, że zorganizowanie dziecku urodzinek dla niego i jego znajomych to wystarczająca rzecz? Pytam, bo na https://aleefrajda.pl/ ostatnio widziałem ofertę na animację dla dzieci i zastanawiam się czy coś takiego właśnie nie nadało by się na takich urodzinkach, co sądzicie?
Powrót do góry
beatryce
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie zawsze zabawka musi być dawana na prezent. Można też małemu solenizantowi wręczyć coś innego. Np. personalizowaną urodzinową piosenkę, dla niego to będzie też niezły prezent i pamiątka. Taka piosenkę można zamówić na stronie https://www.elfibajka.pl/piosenka/urodzinowe-100-lat.html a zanim to zrobisz zobacz przykładową piosenke.
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam aktywność fizyczną i sama uwielbiam dawać sportowe prezenty Smile Moim zdaniem to jest szczególnie ważne w przypadku dzieci, które coraz częściej rezygnują z ćwiczeń na rzecz komputerów albo telewizora. W sumie trochę to smutne...

Ale wracając do tematu - ostatnio stają się modne hulajnogi i takie rzeczy. Może to będzie dobry wybór? Oczywiście po konsultacji z rodzicami, chyba, że to dla Waszego dziecka. W sumie to przeglądałam trochę Internet i sama bym sobie pośmigała (dzieckiem można być w każdym wieku Laughing ). Znalazłam nawet polskiego producenta takiego sprzętu! Tutaj znajdziecie link: https://movino.pl/hulajnogi/. Mi się podobają, może nawet sama sobie zrobię prezent.
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie na bidony dla dzieci
To super prezent, który z pewnością się przyda
Powrót do góry
kochamzabawki
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy online pozwalają oszczędzić naprawdę sporo czasu, sam z nich często korzystam. Chciałbym Wam polecić sklep z zabawkami , na stronie znajdziecie różnego rodzaju zabawki dla dwulatka , Zabawki sklep Kochamzabawki.eu prowadzi sprzedaż zabawek z polskich oraz zagranicznych hurtowni. Szczególnie zachęcam do odwiedzenia naszej wiosennej kolekcji 2019 zabawek jak hulajnogi dla dzieci, domki,trampoliny ogrodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dominiczka6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nauczyłam się kupować wszystkie artykuły dziecięce w sieci, jest o wiele taniej ale i także szybciej, bez wychodzenia z domu można praktycznie zrobić wszystkie zakupy. Taka forma zakupów jest mega wygodna, a niejednokrotnie nie chce nam sie wychodzić domu lub po prostu nie ma na to czasu.
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na zabawki edukacyjne? Moim zdaniem jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o zakup zabawek. Warto zadbać o to, aby podczas zabawy dzieci też się uczyły, dlatego polecam takie zabawki: https://bebito.pl/zabawki-naukowe-i-edukacyjne. To będzie dobry wybór.
Powrót do góry
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję zabrać dziecko na tor gokartowy, jeśli jest w odpowiednim wieku. Macie blisko do Krakowa? To tutaj http://elikart.pl/ jest świetny tor. Osobiście jeszcze na nim nie byłam, ale znajomi bardzo polecają. Na stronie macie też od razu wszystko dokładnie opisane, więc można to przestudiować przed wizytą. Wydaje mi się, że taki element rozrywki będzie naprawdę super!

Ostatnio zmieniony przez hala88 dnia Sro Mar 20, 2019 07:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komunikatywna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci uwielbiają wszystko co związane jest ze sportem. Dlatego na dzień dziecka dostaną bramki piłkarskie dla dzieci idealne do ustawienia w ogrodzie i wiosennych zabaw na powietrzu.
Powrót do góry
poziomka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent dla dziecka, mhmm no szczerze to musisz zapytać ale znając życie to już nie raz pewni Ci dziecko mówiło co chce, lub o czym marzy itp. Ale też nie zapominajmy o tym że dzieci lubią kolorowe rzeczy, balony i girlandy dlatego kupmy im kilka takich rzeczy na https://godanparty.pl/
Powrót do góry
Luiza25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często dzieci dostają w prezencie rowerki np od dziadków. Którzy zapominają , że dziecko powinno być odpowiednio zabezpieczone np przed upadkiem. Moim zdaniem najwazniejsza jest ochrona głowy. Dlatego przeczytajcie artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17696/jaki_kask_rowerowy_dla_dziecka_wybrac Z niego dowiecie się jak dopasować kask dla dziecka, na co zwracać uwagę przy zakupie. Fajny i pomocny artykuł.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej zapytać dziecko o to co chciało by dostać o czym marzy? Przecież dzieci na pewno doskonale wiedzą co chcą. W telewizji co chwilę lecą reklamy zabawek, w sklepach są promocje. U kolezanek czy kolegów może coś widziało i by chciało mieć. U nas tak było z trampoliną do ogrodu, córka była u koleżanki i skakała i jej się spodobało i chciała, Na http://www.trampolini.pl/ jest oferta producenta z częściami zamiennymi i wsparciem technicznym.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 25, 2019 14:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8
Skocz do: