Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł Na Prezent
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a.wikora
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 13:08    Temat postu: Pomysł Na Prezent Odpowiedz z cytatem

Jakie prezenty najczęściej kupujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 13:08    Temat postu:

Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby to postaw na foto-prezent. One według mnie cieszą najbardziej. Jeśli nie wiesz gdzie zamówić np foto-książkę to ja polecam Ci ich https://www.cewe-fotoksiazka.pl/fotoalbum.html produkty bo są na prawdę wysokiej jakości. Myślę, że będziesz z niej zadowolona.
Powrót do góry
Waderra_89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężkie pytanie - dla każdego coś innego, bo każdy jest inny Smile Mamie i ciotkom najczęściej książki, bo uwielbiają czytać, tacie i teściowi - zawsze jakąś dobrą płytę, natomiast facetowi najczęściej coś na basen czy siłownię - teraz na przykład planuję kupić mu na urodziny którąś z tych koszulek mma rashguard , bo stara już się zużyła.
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 14:46    Temat postu: Prezenty Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście staram się stawiać przede wszystkim na prezenty praktyczne, które mogą służyć jubilatowi przez dłuższy czas, nie tylko od święta. Nie lubię na przykład dostawać kwiatów, bo co mi po nich, skoro zaraz zwiędną? Na przykład ostatnio swojemu bratu sprezentowałam buty do biegania, zachęciłam go w ten sposób, żeby wreszcie zaczął trenować. Tylko uwaga, jakby któraś z Was myślała o takim prezencie, to radzę poczytać artykuł na http://www.zdrowieirelaks.pl/, aby nie dokonywać zakupu w ciemno!
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często kupuję w prezencie książki. teraz dla syna chcę kupić książkę tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/joanne-kathleen-rowling Przeczytał wszystkie tomy Harry Pottera, czas by się przekonał, że ta autorka ma i inne ciekawe książki na koncie. Myślę że książka pt Fantastyczne zwierzęta jak je znaleźć będzie mu się podobać.
Powrót do góry
monimm82
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mysle ze książka to bardzo dobry pomysł. Możecie kupić ja praktycznie każdemu, dopasować ją do wieku solenizanta i jego hobby. Możecie kupić jakieś poradniki albo ciekawe thrillery czy romanse. Ja już mam na oku jedną z książek dostępnych w księgarni https://www.gandalf.com.pl/zapowiedzi/ . Planuje obdarować nią mojego męża
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się kupować prezenty edukacyjne. Jeśli szukam czegoś dla dziecka lub nastolatka to z reguły zaglądam na stronę https://www.legolas.pl/s/wyniki/dzial/920/Artykuly-szkolne-i-papiernicze. Zawsze znajdę tam jakieś ciekawe inspiracje. Na pewno warto się zainteresować.
Powrót do góry
DariaNiedz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również staram się kupować zabawki edukacyjne jeśli chodzi o dzieci. Są one o wiele lepsze niż zwykle zabawki. Jeśli chodzi o inne prezenty to zawsze staram się wybadać osobę, dla której mam zamiar podarować prezent czego aktualnie potrzebuje.
Powrót do góry
Celest
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej zostawić ten temat specom z tej dziedziny? Wydaje mi się, że w ten sposób można osiągnąć naprawdę całkiem niezłe rezultaty Smile
zadzior
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też jaki masz budżet na ten prezent i komu go robisz. Ja ostatnio na whisky single malt wykosztowałem ze sklepu http://www.whiskyandspirit.pl/single-malt/ bo robiłem prezent dla brata na 30 urodziny, a wiadomo na taką okazję to musi być coś porządnego!
Dobry alkohol to zawsze dobry prezent!
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego dla kogo ten prezent ma byc, na jaka okazje, co dana osoba lubi.. Np dla mojej siostry wybralam teraz paletke mineralnych cieni do powiek polskiej marki Alilla. Magda od zawsze miala problemy z alergiami, a te cienie sa hipoalergiczne. Do tego sa bardzo trwale i swietnie wygladaja w tej drewnianej paletce Smile
Powrót do góry
scholastyka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czesto kupuje prezenty praktyczne ale tez nie takie bardzo przyziemne tylko staram sie łączyc coś ładnego z czyms przydatnym. Ostatnio jak byłam u rodziny na nowym mieszkaniu to kupowałam zestaw sosjerek, na urodziny męzowi kupowałam golarke. To co pamiętam tak z ostatnich tygodni.
Powrót do góry
Katarzyna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się żeby prezenty kupowane przeze mnie miały duszę i były oryginalne no i przede wszystkim pasowały do osoby obdarowywanej! Obecnie szukam prezentu pod choinkę dla mojego narzeczonego, i natknęłam się w internecie na świetną stronę https://woodworld.pl/3-drewniane-zegarki z drewnianymi zegarkami! Jestem nimi zachwycona!
Powrót do góry
kanna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy oczywiście z jakiej okazji i dla kogo. Lubię uniwersalne prezenty i przydatne. Wink
szubiel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jakiś pomysł na prezent dla dziewczyny jesteście w stanie polecić? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam nad tymi ofertami https://www.sisi.pl/stroje-kostiumy-przebrania.html Co o tym myślicie?
Reklama

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 15:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: