Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka szczoteczka do mycia zębów?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jollomika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 22:07    Temat postu: Jaka szczoteczka do mycia zębów? Odpowiedz z cytatem

Jakie szczoteczki do mycia zębów są według was najlepsze? Czy uważacie, że są to na przykład Szczoteczki elektryczne? Czytałam o tym ostatnio sporo i podobno czyszczą one zęby o wiele dokładniej niż zwykłe szczoteczki. Wiedziałyście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 30, 2017 22:07    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam szczoteczkę elektryczną z Oral-B.
Powrót do góry
ala0123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczoteczki elektryczne prawdopodobnie podnoszą dziąsła co mi jest nie wskazane, dlatego myję zęby zwykłą szczoteczką o średniej twardości.
nicolal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey Smile Ja używam od dawna elektrycznej szczoteczki i jestem bardzo zadowolona. Widziałam ostatnio promocje na nie w gazetce hebe. zobaczcie sobie Smile
Powrót do góry
zazulka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słyszałam trochę o szczoteczkach sonicznych. Wiele osób bardzo chwali sobie takie rozwiązanie, podobno takie szczoteczki są niezwykle skuteczne. Może warto spróbować? Na pewno kupisz je w sklepie w Poznaniu, oni prowadzą także sprzedaż internetową.
Powrót do góry
Kasia119
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie każda szczoteczka jest dobra: zwykła, elektryczna, soniczna, czy jakakolwiek inna. Najważniejsza jest technika szczotkowania oraz płukanie jamy ustnej po każdym myciu zębów, dzięki czemu pozbywamy się większości bakterii powodujących próchnicę. Osobiście polecam płyn do płukania https://www.listerine.pl/gdy-suchosc-jamy-ustnej-powoduje-nieswiezy-oddech, ponieważ poza skutecznym działaniem antybakteryjnym odświeża także oddech, co jest bardzo przyjemnym dodatkiem Smile
Powrót do góry
Bunia
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wydawało mi się, że wybór odpowiedniej szczoteczki do mycia zębów to coś bardzo prostego. Teraz jest tyle dostępnych modeli że trudno się zdecydować. Tym bardziej jak wiem że mają wiele funkcji. Ostatecznie zatrzymałem się w tym sklepie szczoteczka-elektryczna.pl bo wybór jest tam bardzo duży. Chce by moja szczoteczka miała wiele funkcji , sprzedawcy pewnie mi doradzą.
Powrót do góry
fugazi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak wrażliwe są Twoje dziąsła. Niektórym przeszkadzają zbyt twarde włosy szczoteczki i powoduje to podrażnienia dziąseł, także wybór zacznij od dostosowania twardości. Potem możesz wybierać sposród firm i jest tego bardzo dużo. Ja osobiście również borykałam się z tym problemem i pomogła mi pani doktor Anna Stach, ta ortodonta w Wołominie idealnie dobrała szczoteczkę pod moje zęby! Polecam!

Ostatnio zmieniony przez fugazi dnia Pią Wrz 08, 2017 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie najlepsze są elektryczne, szybciej idzie mycie i jest dokładniejsza Smile wiadomo że swoje kosztuje ale nie musisz wydawać majątku na nią przecież, popatrz czy np w drogeriach nie ma jakiś promocji Smile ja korzystam z https://mojagazetka.com/ i zanim pójdę na większe zakupy zawsze sprawdzam gdzie co się opłaca kupić Smile
sienna_081
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie szczoteczka elektryczna nie jest dobrym rozwiązanie, za bardzo rani mi dziąsła. Wolę zwykłe szczoteczki manualne. Można kupić szczoteczki o wysokiej jakości w aptece - https://aptekaprima24.pl. Tam są szczoteczki, które z pewnością będą dobrze dbały o Wasze zęby. Ważne żeby tylko odpowiednio dopasować rodzaj włosia i jego twardość.
Powrót do góry
Nora
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze stosuję szczoteczkę manualną i nie mam problemu z zębami.
Powrót do góry
susan
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu pomyślałabym o elektrycznej szczoteczce. Zajrzyj na https://szczoteczka-elektryczna.pl/ wybór szczoteczek jest bardzo duży. U mnie wszyscy mają szczoteczki elektryczne i jesteśmy zadowoleni.
Powrót do góry
semenits
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystam osobiście z szczoteczki sonicznej i jestem bardzo zadowolony, z dużą dokładnością myje zęby
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Biala-szczoteczka-soniczna-O-Sonic/2505 już zaglądaliście? Oxygen O-Sonic marki SEYSSO to naprawdę dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o swój uśmiech. Jest naprawdę ultraszybka! Czyści nie tylko zęby, ale również przestrzenie międzyzębowe. Jest skuteczna, ponieważ ma zwiększoną intensywności drgań sonicznych.
Powrót do góry
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma ktora jest dentystka poleca te elektryczne ale z ruchem rotacyjnym, podobno najlepiej doczyszczają Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 08, 2018 22:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: