Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie kosmetyki ostatnio kupiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szkita
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam w Rossmannie szampon z Alterry i dwufazówkę z Bielendy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 08:38    Temat postu:

Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ciągle używacie tych samych kosmetyków, a może lubicie wypróbować nowe ? Ja lubię czytać artykuły na https://www.miskejt.pl/ i dowiadywać się nowych rzeczy o kosmetykach i korzystać z ciekawych porad. A wy korzystacie z porad na blogu ?
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam moje drugie opakowanie pudru Tokyo z Bikora Smile Niedługo chyba zamówię kolejne dla mamy pod choinkę, bo też ma problem ze świeceniem buzi, a po sobie widzę, że Tokyo daje radę, zwłaszcza jeśli chodzi o długotrwały mat.
Powrót do góry
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka maseczek i peelingów ze sklepu https://www.finefactory.pl ostatnio do mnie kurier dostarczył i szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolona. Dbam o włosy jak mogę, stosuję co mogę i chyba są tego efekty. A Wy jak moje drogie dbacie o włosy?
Powrót do góry
monisiak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, niech pomyślę. Kupiłam w większości produkty dla chrześniaka, do którego wróciło atopowe zapalanie skóry, oliwkę na włosy dla siebie i krem do twarzy dla męża. Tak, to chyba wszystko ... Rzadko tak naprawdę kupuję tego typu produkty, bo znalezienie naprawdę profesjonalnych kosmetyków do twarzy , które uelastycznią skórę i sprawią, że będzie bardziej świeża i do tego będą odpowiadać mojej cerze, jest trudne. Już kilka opcji przetestowałam na sobie i żadna nie została ze mną na dłużej. Moja skóra jest niestety bardzo wymagająca. Niestety, nie jestem entuzjastką tego rodzaju zakupów.
Powrót do góry
lorena
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam w Rossmannie szampon Head&Shoulders miętowy (bo mam problemy z łupieżem, jak przyszła jesień), krem do rąk Mixy do skóry wrażliwej i suchej, antyperspirant Lady Speed Stick pH Active, pomadkę Neutrogeny i balsam Perfecta z witaminą C.
Powrót do góry
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam ostatnio kilka kosmetyków bo znalazłam wiele promocji w internecie jednak kosmetykiem z którego jestem najbardziej zadowolona jest krem ujędrniający do ciała Maternea - nie sadzilam, ze krem moze przynieść tak dobre efekty! Polecam i to bardzo wszystkim kobitkom które chcą ujędrnić swoją skórę Smile
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 10:16    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio szukałam w internetowych i stacjonarnych sklepach odpowiedniego preparatu, który pozwoliłby skórze przywrócić optymalne nawilżenie no i złagodziłby podrażnienia. Taką ofertę znalazłam więc, dzięki researchowi na https://www.nowafarmacja.pl/popularne-marki/kosmetyczne/bioderma. Ten e-sklep liczy sobie już niemal sześć lat, więc funkcjonuje przez konkretny czas. Z tego, co wiem,w ciągu sześciu lat zrealizował ponad 170 000 zamówień farmaceutycznych. A ostatnio trafiłam na prowadzonego przy sklepie internetowym bloga, na którym porad udzielają magister farmacji, dietetyk oraz kosmetolog.
Powrót do góry
j.warlicka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejek z opuncji figowej! Genialna sprawa. Możecie go znalexc na domiuroda.pl
polka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio kupiłam na przetestowanie krem bb na stronie skin79 akurat mieli promocję więc z chęcią sprawdzę czy faktycznie tak dobrze wyrównuje koloryt skóry jak obiecuje producent
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio testuję kosmetyki naturalne. Postanowiłam znaleźć firmę, która w rozsądnej cenie produkuje w 100 % naturalne kosmetyki. Trochę o składzie takich kosmetyków poczytałam. I zdziwiłam się, że nie ma regulacji prawnych mówiących o kosmetykach naturalnych. Praktycznie każdy producent kosmetyków może na swoim produkcie napisać, że jest on organiczny czy naturalny. A tak naprawdę dany kosmetyk z naturalność tak wiele wspólnego nie ma. W każdym razie trochę zajęło mi znalezienie takiej firmy. W końcu o dziwo nie musiałam mimo wszystko szukać daleko. Bo istnieje polska firma, która produkuje prawdziwie naturalne kosmetyki. I właśnie od nich ostatnio z https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/p-5-balsamy-do-rak/ kupiłam krem do rąk. Uważam, że jest to bardzo super produkt. I polecam wam go. Jest tam 5 kremów, ale w większości mają one na celu wygładzić i nawilżyć spracowane i zniszczone ręce. I faktycznie czuć różnice już po pierwszym stosowaniu.
Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremowe serum bielendy z miodem i mlekiem kozim jest moim wczorajszym zakupem kosmetycznym, już go raz użyłam i to co mogę powiedzieć to to że fajnie pachnie a skóra od razu robi się nawilżona i miękka
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki to ostatnio kupiłam sobie odżywczy krem na noc z Eldan Cosmetics - CELLULAR SHOCK NIGHT CREAM. Tego typu produkty kupuję najczęściej w hurtowni mimari, mają spory wybór dobrej jakości profesjonalnych kosmetyków czy sprzętów, które mogą być stosowane zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i w warunkach domowych.
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mało kupuję kosmetyków, a ostatnio moim zakupem był krem Remescar dla mamy pod choinkę. Widziłam nie raz jak się męczyła ukrywając te worki pod makijażem i chciałam w końcu jej pomóc. Moja znajoma używała tego kremu i mówiła że efekt jest natychmiastowy. Mamie na pewno się spodoba i będzie zadowolona Smile
Powrót do góry
Barbiee
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupilam juz kolejne opakowanie pasty do mycia twarzy z bielendy-carbo detox na bazie aktywnego wegla oraz glinki Smile rewelacyjnie oczyszcza i dizla antybakteryjnie. Odkad ja stosuje zdecydownie zmnieszyl sie problem z wypryskami, cera jest gladka i dokladnie zmatowiona.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 28, 2017 10:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: