Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie kosmetyki ostatnio kupiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoskatm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię malować paznokcie ale niestety na wiele lakierów jestem po prostu uczulona. Ostatnio znalazłam w sieci takie ekologiczne lakiery do paznokci: https://tulipani.pl/83-lakiery-do-paznokci. Planuję zamówić i wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 01, 2017 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszała któraś z Was może coś więcej o tym olejku z pestek malin http://labioskin.pl/olej-z-pestek-malin/ ? Zastanawiam się nad jego zakupem bo opis mnie bardzo zaciekawił. Jest on całkowicie naturalny, bez żadnej chemii i ma wiele zastosowań nawet jako olejek do opalania a nawet olejek do masażu Smile Ciekawa jestem jak on się sprawdza.
Powrót do góry
ulanowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio kupiłam maść na blizny Dermatix i dostałam od znajomych Oil-Bio też na blizny bo po operacji jestem i po miesiącu stosowania obu kosmetyków stwierdzam ze lepsze efekty daje Dermatix, zdecydowanie szybciej blizna zrobiła się miekką, oczywiście podczas regularnego masowania jej. Samo tylko posmarowanie nic nie da. Oli Bio tez działa ale wolniej i trzeba dłużej masować.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 10:06    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo długo cierpiałam na nadmiernie suchą skórę głowy. Żaden kosmetyk nie pomagał i muszę Wam się przyznać, że powoli traciłam nadzieję na to, że kiedyś pozbędę się świadu. W końcu udałam się do dermatologa, który poradził mi zastosowanie szamponu emoliencyjnego. Dzięki niemu - http://www.eloderm.pl/szampon.html skóra na mojej głowie stała się mniej sucha i nawilżona, także mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten preparat. Warto według mnie stosować też inne emolienty, np. kremy czy balsamy.
Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wpadła mi w ręce maseczka carbo detox Bielendy, rzeczywiście fajnie działa na skórę, doskonale oczyszcza, ma w składzie naturalny węgiel
Powrót do góry
qrak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio udało mi się dostać super podkład do twarzy z małymi kryształkami, super działa i matuje skórę
Powrót do góry
BasiaMałec
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zainwestowałam w witaminowe serum do włosów od firmy Farmona http://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/671-radical-ziolowo-witaminowe-serum-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-100ml-5900117021002.html . Przez lato moje włosy bardzo ucierpiały bo jak nie słońce, to chlor z basenu a niestety to wpływa na ich kondycję. Bardzo często zaglądam na stronę sklepu i zamawiam kosmetyki w promocyjnych cenach, jednak postanowiłam zamówić także serum które wzmocni moje kosmyki.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 16:14    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jako, że mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu ciężko było mi dobrać taki, który by jej dodatkowo nie podrażniał. No i oczywiście zmarszczki wokół oczu u mnie to tragedia. Kupiłam sobie taki Biorevitalizing Eye Contour Cream Biorewitalizujący krem pod oczy 15ml .Znalazłam same świetne opinie na jego temat a, ze jeszcze poleciła mi go moja przyjaciółka co mnie najbardziej skusiło. Krem super dawno nie miałam tak dobrego kosmetyku.
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam zestaw do konturowania i kilka balsamów. Teraz myślę o zamówieniu podkładu z https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1699-skin79-hot-pink-super-beblesh-balm-triple-functions-bb-cream-spf30-pa-krem-bb.html
Słyszałam, ze to koreańskie kremy BB które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Ja osobiście uwielbiam BB.
Powrót do góry
bellaq79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 14:23    Temat postu: Szampony do włosów Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sporo kupiłam kosmetyków do włosów, np. szampony do włosów , ponieważ zamawiałam je poprzez sklep internetowy. Mają tam również świetne olejki do włosów. A wszystkie kosmetki mają w swoim składzie naturalne składniki.
Powrót do góry
Kori
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tym razem nie dla siebie a dla męża zrobiłam zakupy kosmetyczne, a mianowicie zapas masek złuszczających na dłonie epiltouch, od kiedy raz spróbował już chce je mieć zawsze w razie potrzeby.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam całkowicie na kosmetyki naturalne, dla mnie to bardzo ważne by były dobrej jakości. Udało mi się już znaleźć tai podkład tulipani.pl/21-podklady i jestem pewna że to mój kolejny zakup
Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest linia nowa linia BIAŁY WĘGIEL™ Bielendy która powstała z myślą o tych , którzy chcieliby używać produktów węglowych jednak przeszkadza im czarny kolor kosmetyków i uważam że jest to dla mnie idealna opcja
Powrót do góry
zegarek1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio kupowałam na promocji w rossmann
Powrót do góry
Cat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzupełniłam sobie EM - emulsję do mycia Cetaphil, bo akurat trafiłam na promocję w aptece. Smile Bardzo lubię te kosmetyki, bo dbają o skórę i nie podrażniają jej. Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 23:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: