Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie kosmetyki ostatnio kupiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivanex22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukasz właściwych środków na włosy to zalecamy portal IVA. Ów serwis online spowoduje, że wynajdziesz najlepsze produkty do naprawy włosów, których poszukujesz. Klasa produktów to najwyższa półka. Ja od kilku miechów cieszę się wyłącznie z ich kosmetyków. Nie jesteś przekonany to zobacz na ich sklepie IvaSklep.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 10, 2018 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam jakis czas temu świetny krem który uratował moje pięty https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Regeneracyjny-krem-do-stop-z-tluszczem-weza-30g/239 dzięki niemu moje piety są gładziutkie i delikatne. bardzo skutecznie zmiękcza zrogowaciały naskórek na stopach i piętach. Ma naturalny skład także bez obaw można go stosować .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poziomka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu ciężko było mi dobrać taki, który by jej dodatkowo nie podrażniał. No i oczywiście zmarszczki wokół oczu u mnie to tragedia. Kupiłam sobie taki krem Remescar https://remescar.pl/  .Znalazłam same świetne opinie na jego temat a, ze jeszcze poleciła mi go moja przyjaciółka co mnie najbardziej skusiło. Krem super dawno nie miałam tak dobrego kosmetyku.
Powrót do góry
Kamix89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe życie miałam problem z własną skórą. Kiedy testowałam różne toniki zawsze powodowały uczulenie na twarzy i reszcie ciała. Zupełnie niedawno natknęłam się w internecie na ekologiczne towary. Z wnikliwości zdobyłam kilka kosmetyków. Okazały się wyjątkowe. Zero nadwrażliwości i cera promieniująca i silna. Zdecydowanie polecam.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mam problematyczną cerę, dlatego cały czas szukam najlepszych dla siebie kosmetyków.
Ostatnio koleżanka poleciła mi dermokosmetyki pharmaceris, jeszcze nie miałam okazji ich używać, ale mogę polecić wam świetną promocję, którą znalazłam - https://blip.pl/apteka-melissa/
Teraz na wszystkie kosmetyki z tej firmy, możesz dostać rabat do 10%. Wiem, że na zdrowiu nie powinno się oszczędzać, ale skoro mogę mieć świetny jakościowo produkt za fantastyczną cenę, to dlaczego nie skorzystać. Oprócz kosmetyków, na portalu znalazłam mnóstwo innych ofert, które wydają się równie atrakcyjne.
Powrót do góry
masia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo długo cierpiałam na nadmiernie suchą skórę. Żaden kosmetyk nie pomagał i muszę Wam się przyznać, że powoli traciłam nadzieję na to, że kiedyś będe miała delikatną i przyjemną w dotyku skórę. W końcu udałam się do dermatologa, który poradził mi zastosowanie balsamu Cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ . Dzięki niemu moja skóra stała się mniej sucha, także mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten preparat
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupuje kosmetyki dla mojego dziecka. Wybór kosmetyków dla takiego maluszka jest bardzo ważny. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dlatego tak trudno podjąć decyzje. U nas od lat niezmiennie są produkty https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/szampony-i-odzywki . Korzystamy z mleczka do ciała i płynów do kąpieli oraz szamponów. Idealnie dbają o skórę mojej córki.
Powrót do góry
Basia0910
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodę termalną Termissę Smile Znalazłam ją w Hebe, teraz już będę wiedziała, że nie muszę zamawiać przez Internet Smile
Powrót do góry
samantha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni zakup to bepanthen dla dziecka - https://www.apteka-melissa.pl/grupa/bepanthen.html Very Happy Niestety mój Antoś męczy się z atopowym zapaleniem skóry, a kremy i maści z tej serii łagodzą wypryski. Fajnie, że nie są one jakieś specjalnie tłuste i szybko się wchłaniają, przynajmniej nie powodują u dziecka dyskomfortu.
Powrót do góry
samantha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni zakup to bepanthen dla dziecka - https://www.apteka-melissa.pl/grupa/bepanthen.html . Niestety mój Antoś męczy się z atopowym zapaleniem skóry, a kremy i maści z tej serii łagodzą wypryski. Fajnie, że nie są one jakieś specjalnie tłuste i szybko się wchłaniają, przynajmniej nie powodują u dziecka dyskomfortu.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam lakiery do paznokci. Na lato muszą być pastele!
Powrót do góry
kawika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam sobie nowy podkład i krem nawilżający Very Happy
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ostatnio natknełam się na bardzo fajną marke której wcześniej nie widziałam SOSU. Jest to marka której produkty prezentują się obłędnie, od razu można zauważyć że nie jest to niszowa firma. Wydaje mi się że warto będzie zrobić tam zakupy do czego was również zachęcam Smile
Powrót do góry
Nataliaa25
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje naprawdę duże ilości kosmetyków, także ciężko mi je nawet wymienić. Natomiast mogę polecić Ci sklep który odkryłam nie tak dawno z przyjaciółką w tym możesz znaleźć naprawdę szeroki wybór świetnych kosmetyków w bardzo dobrych cenach oraz możliwością skorzystania z rabatów. A mianowicie https://www.finefactory.pl/ jestem pewna, że się nie zawiedziesz Smile
Powrót do góry
Karina03
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam krem na atopowe zapalenie skóry w świetnej cenie w tej aptece: https://www.wapteka.pl/anida-derm-krem-azs-atopowe-zapalenie-skory-luszczyca-egzema-250-ml-22308,p. Niestety mój Kamil boryka się z tą chorobą i próbuje wszelkich sposobów, aby jakoś temu zaradzić. Kupiłam ją na próbę, ale z moich obserwacji wygląda, że naprawdę daje rezultaty, więc dodaje ją do listy moich ulubionych produktów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Gru 10, 2018 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10
Skocz do: