Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie kosmetyki ostatnio kupiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni zakup to olejek OLEJEK WITAMINOWY BALANSUJĄCY marki HB. Ma w składzie witaminę A i E i olejki oczywiście, więc nawilża doskonale. Po zimie prawie każdy ma wysuszoną skórę bardziej, więc warto go stosować. Mi służy, więc Wam pewnie też będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 04, 2019 23:04    Temat postu:

Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ostatnio kupiłam świetny rozświetlacz Golden Glow z Eveline . Wrażenia mega pozytywne biorąc pod uwagę dobrą cene ( tu wpisze cene jak już bedzie znana ;p ). Nawilża, ma przyjemną lekką formułę, łatwo się rozprowadza. Można spokojnie używać go samodzielnie lub np mieszać z podkładem czy balsamem do ciała, jak chcemy rozświetlić dekolt czy ramiona.

Ostatnio zmieniony przez besia1 dnia Wto Mar 26, 2019 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zamówiłam sobie profesjonalny zestaw kosmetyków do włosów- Absolut Daymoist. Szampon z odżywką Smile W końcu mogę porządnie zadbać o swoje wysuszone po zimie włosy. Jestem świeżo po dwóch aplikacjach i jestem już zadowolona, bo włosy zrobiły się przyjemniejsze w dotyku, gładsze i nawilżone. Pewnie z czasem efekty będą jeszcze intensywniejsze.

Powrót do góry
mala_gosia84
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam fajny komplet od Arbonne kosmetyki te są genialne. Nie dość, że tak pięknie pachną to jeszcze mają luksusowy wygląd. Zawsze jak przychodzą do mnie koleżanki, pytają się co to za prestiżowa marka. Jak dla mnie absolutny numer jeden.
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dawna nie zaopatrywałam się w nowe kosmetyki. Chciałabym jednak w niedługim czasie dokonać ich zakupu. Najprawdopodobniej nabędę je w sklepie internetowym https://jejustore.pl/sklep/rodzaj/twarz/peelingi-do-twarzy/ gdyż udało mi się znaleźć w nim kilka niedrogich kosmetyków o naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, ja kupiłam sobie naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum od producenta Calluna Medica i wiecie co Wam powiem? Świetny jest, taki wygodny, i ładnie pachnący. Działa, ale jeszcze niewiele, bo go mam króciutko, ale mam nadzieję, że tak jak u innych się sprawdzi i pryszcze znikną. Albo się chociaż ograniczą do racjonalnej ilości D; .
Powrót do góry
myszolka123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie siedzę ze swoim najnowszym zakupem na twarzy hehe Very Happy kupiłam dzisiaj maseczkę royal snail w płachcie od eveline i się relaksuję Wink to juz mój drugi raz z tą maseczką. Po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona, bo skóra była mega nazwilżona i ujędrniona (taka jakby zbita). I nie było tego efektu ciągnięcia jak to jest po glinkach Razz

Powrót do góry
Klameczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krem do rąk z mango, z mojego ulubionego Botame Body <3
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam fajny krem do rąk łuszczycowych , możecie prześledzić ofertę https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-rak-widoczna-wstydliwa-choroba-blog-pol-1507542051.html , niestety z moją łuszczycą żyję już od kilkunastu lat... Mimo to nadal nie mogę jej zaakceptować, mąż mi mówi, że jestem piękna, ale wiecie jak to jest. Ciężki temat kochane Sad

Ostatnio zmieniony przez Andzela dnia Czw Kwi 25, 2019 09:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
paulus_50
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, hmm. Z takich zakupów kosmetycznych to zdecydowanie lżejszy podkład, baza pod makijaż i szminka inna niż czerwone, których ostatnio u mnie zrobiło się wyjątkowo dużo Very Happy
Powrót do góry
Berenika27
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim najświeższym zakupem, a zarazem ulubionym jest rozświetlający płyn micelarny Bielendy Fresh Juice z ananasem. Skóra po użyciu tego płynu jest tak odżywiona, że aż trudno mi w to uwierzyć. Jakby budziła się do życia mam wrażenie po jego użyciu. JEst też mega miękka i faktycznie jakby rozświetlona. Dodatkowo zapach produktu powala.
Powrót do góry
gandalf1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio celuję w kosmetyki do makijażu, które nadałyby mi jakiś nowy look Wink I tak, zaopatrzyłam się w szminkę o nowym odcieniu i inne niż zawsze cienie do powiek. Polecam, czasem dobrze jest zmienić delikatnie swój wizerunek!
burzowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 14:12    Temat postu: czarne mydło syberyjskie Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam czarne mydło syberyjskie w Max Drogerii: https://www.maxdrogeria.pl/babuszka-agafia-naturalne-czarne-mydlo-500ml-p9962
Produkt naturalny, bez sztucznych dodatków i parabenów, można używać do pielęgnacji ciała i włosów, doskonały dla alergików. Ja jestem zadowolona.
Powrót do góry
Justyna1993
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ostatnio kupiłam? w sumie to sporo rzeczy, ale najbardziej jestem zadowolona z kosmetyków na bazie konopi dostępnych w sklepie https://konopieizdrowie.pl/ Naprawdę rewelacyjna jakość polecam spróbować.
Powrót do góry
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie robiłam jakichś szczególnych zakupów jeżeli chodzi o kosmetyki, ale dzięki Wam znalazłam stronę https://trychologia.com/ z tego co widzę to są tutaj dostępne kosmetyki trychologiczne, a ja niestety męczę się z problemem wypadania włosów. Dobrze, że u nich cały czas ktoś jest pod telefonem i bardzo szybko doradzi mi jakie wybrać. A Wy jak moje drogie radzicie sobie z wypadaniem włosów? Macie sprawdzone sposoby?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: