Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Migreny - skąd i jak leczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy sobie tak tutaj dyskutować, ale najważniejsze jest to, aby zostać skierowanym do własnego lekarza, który odpowiednio zajmie się problemem. Można oczywiście samemy poprosić o skierowanie do neurologa, ale najpierw trzeba mieć więdzę na temat tego, czy nasz problem odpowiada zakresowi jego kompetencji. Polecam przeczytać na temat tego czym zajmuje się neurolog tutaj https://abcporady.pl/czym-zajmuje-sie-neurolog/, krótko, zwięźle i na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 09:28    Temat postu:

Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po drugiej ciąży złapałam nagle takie straszne migreny które miałam przez chyba 2 miesiące . Z dnia na dzieńte bóle były coraz bardziej silne, ale udało mi się im zapobiec w odpowiedniej chwili, tzn takiej kiedy byłam jeszcze coś w stanie zrobić. Uważam ,że wiedza pozyskana z tego artykułu https://eapteka.pl/blog-porady/znasz-najsilniejszy-rodzaj-bolu-glowy-klasterowy-bol-glowy-leczenie/ zadecydowała o tym ,że teraz znów czuję się dobrze i nie mam już tych migren.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ sobie zerknijcie. Warto udać się do psychologa. Przyczyny migren są różne, ale często jest to stres. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
mario556
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zawsze jest trudne

mala_gosia84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ograniczyłam mięso i ryby, a wprowadziłam więcej warzyw migreny zniknęły Wink polecam.
marceelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znalazłam całkiem przez przypadek stronę https://konopieizdrowie.pl/ i zagłębiłam się w temat olejków cbd teraz się zastanawiam bo coraz częściej właśnie mnie bola głowi w sumie nie mam pojęcia dlaczego sądzicie, że takie oleje konopne mogą realnie pomóc?
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wizyta u dobrego neurologa nie zaszkodzi. Bóle migrenowe mogą mieć różne przyczyny i lepiej sprawdzić to u specjalisty. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Bydgoszczy lub okolic to polecam wizytę w AthleticoMed u dr Magdaleny Nowaczewskiej. Mnie bardzo pomogła, to doświadczony i sprawdzony lekarz.
Powrót do góry
polowe1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migren nie powinno się leczyć. Można od czasu do czasu brać środki przeciwbólowe, ale powinno znaleźć się przzyczynę.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa masz namiar na świetną klinikę w Warszawie. Mają tam naprawdę dobrych psychiatrów. Być może psychiatra znajdzie przyczynę. Zapisz się tam na wizytę i to jak najszybciej. Na pewno ci pomogą.
Powrót do góry
kinderka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama przez wiele lat cierpiala na migreny.. Po wielu tomografiach, rezonansach i tony leków postanowilam poszukac innej pomocy dla niej. Szukalam szukalam ale nie znalazlam nic konkretnego az do czasu jak bedac w Jura floating w Częstochowie na sesji w kapsule floatingowej zgadalam sie z pracownica o mamie i dowiedzialam sie ze kapsuly sa tez idealne na migreny... az sie rozesmialam ze nie wpadlam na to wczesniej... faktycznie jest tak ze kapsula zmniejsza objawy przewleklego bolu nie tylko miesni stawow czy plecow ale tez w glowie np wspomniane migreny, niewiele myslac umowilam mame na wizyte Very Happy Jak sie mozna bylo spodziewac wyszla zachwycona Very Happy
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w pierwszej kolejności powinno zbadać się przyczyny występowania migren. Te, mogą mieć nawet podłoże neurologiczne, co dobrze byłoby wykluczyć w pierwszej kolejności. Mieszkając w Warszawie można skorzystać z oferty http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa - przyjmują w niej wybitni specjaliści.
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto w takim przypadku zdecydować się na hipnoterapię?
Powrót do góry
naluria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od siebie polecam zamiast tabletek i różnego rodzaju chemii naturalne sposoby leczenia migreny czyli za pomocą olejków konopnych MediHemp mi wlasnie to pomoglo dlatego polecam Wam zaglebic sie w temat medycyny niekonwencjonalnej i medycznej marihuany, bo warto Wink
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałyście na migrenę zabieg komorą hiperbaryczną, czyli tlenoterapia? Na mnie działa idealnie, zmniejszyło mi o wiele ból... Nie jest wiele miejsc, gdzie można to zrobić, ja akurat zrobiłam w ATAmed, specjalizują się w tym;) A tlenoterapia też działa dobrze na inne dolegliwości i super na cerę Wink
Powrót do góry
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wiem jedno - za większość tego typu bóli odpowiada nasz układ nerwowy (może ucisk na kręgosłup?) i ja bym zaczęła od tego. Zapisz się do dobrego neurologa. W Warszawie u nich https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ znajdziesz takich, dla których liczy się dobro pacjenta i zrobią wszystko, by zdiagnozować i leczyć skutecznie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 15, 2018 19:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: