Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

depilacja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 11:48    Temat postu: depilacja Odpowiedz z cytatem

mam taki problem - zwykle kosmetyki do depilacji mnie podrażniały... chciałabym sprawdzić kremy do depilacji z Ziaja - myślicie że one będą ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 07, 2017 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
IlczynskaKasia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A depilację woskiem kiedyś próbowałaś? Ja sama w domu sobie robiłam, ale teraz przerzuciłam się na depilację wolskiem w salonie Lenis - http://lenis.pl/wosk-lycon/ Mają dobry wosk i efekt trzyma się o niebo dłużej niż jak sama robiłam. No i podrażnienia są mniejsza. Wosk lycon jest stworzony do skóry delikatnej.
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też polecam właśnie wosk bo używam go juz spory czas też miałam problem z podrażnieniem wosk mnie nie podrażnia i stosuje go bardzo dobrze działa. Może własnie zacznij od wosku przetestuj czy cie podrażnia może akurat on będzie dla ciebie dobry ? co do tych kremów to nie wiem nie testowałam
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was był może w tym Time for Wax http://timeforwax.pl/ ? Ja w ogóle o nich dowiedziałam się z kanału tej Pani, ktorej to są salony. Szukałam jakiś filmików motywacyjnych i Pani Iza własnie takie miała o biznesie, jak prowadzić itd. i tak doszłam do Time for Wax. Wybieram się do nich w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że szybko i w miarę bezboleśnie pozbędę się zimówek z nóg Wink
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad depilacją bikini. Oczywiście laserem bo na inną bym się nie zdecydowała Smile znalazłam salon Beauty-Duty http://www.beautyduty.pl/depilacja-laserowa-bikini/ w którym można wykonać taka depilację. Robiła już któraś z was bikini? Trochę się mimo wszystko boję ale lato się zbliża a trzeba kilka zabiegów zrobić więc chyba juz czas się za to zabrać.
Powrót do góry
Natalia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 18:48    Temat postu: Epilacja odmładzająca Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie próbowałam nigdy depilacji laserowej, ale ostatnio usłyszałam o epilacji odmładzającej. Z tego, co się dowiedziałam, zabieg ten jest naprawdę trwalszy od depilacji zwykłą maszynką. Epilacja jest zabiegiem bezinwazyjnym i skutecznym. W końcu możnaby na dłuższy czas zapomnieć o codziennym goleniu. Czytałam wiele opinii i inne dziewczyny mówią, że nie jest to bolesny zabieg, bo obszar jemu podjęty jest schładzany i nie czuć prawie nic. Już znalazłam klinikę w Krakowie, która wykonuje tego rodzaju zabieg. Jest to salon Holistic Clinic w Krakowie. Oferta ta najbardziej mnie przekonała: http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/laseroterapia/epilacja-z-odmladzaniem-skory-sciton-bbl-. Teraz tylko umówić się na wizytę i cieszyć się gładkimi nogami, szczególnie, że lato powoli nadchodzi.
Powrót do góry
lilka91
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu myslę o depilacji laserowej w http://top-laser.pl/ Stwierdziłam,ze mam serdecznie dość wosku i maszynek do golenia. Włoski odrastają mi w piorunującym tempie a ja nie znoszę ich golić.Dlatego w moim przypadku laser jest chyba najlepszą opcją.
Powrót do góry
monika.sowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie depilacja maszynką bardzo uczula, wychodzą krostki i nieprzyjemnie swędzą. Ale na depilację laserową mnie nie stać
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybieram się do salonu coco-time na depilację laserową, mają tam świetne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego. Ogólnie lubię wyglądać ładnie w każdej sytuacji. Taka depilacja to ekstra rozwiązanie.
Powrót do góry
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja popieram zdanie dziewczyn. Nie ma to jak depilacja laserowa. Ja też mam wrażliwą skórę. Miałam problem z wąsikiem. Wosk usuwał włoski, ale zawsze zostawały podrażnienia. Koleżanka namówiła mnie na depilację laserową i bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. Polecam również Tobie. Tutaj http://www.estetica-clinic.pl/cennik masz cennik takiego zabiegu w Estetica Clinik w Warszawie. Nie jest to jakiś koszmarny koszt, a zdecydowanie warto.
Powrót do góry
lilliana4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może znajdziesz coś na http://www.lalill.pl/ jest to centrum fryzjersko-kosmetyczne które w swojej ofercie ma na prawdę duży wybór różnego rodzaju produktów kosmetycznych, w tym właśnie kosmetyki i akcesoria do depilacji Wink Ja zaopatruję się u nich już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, produkty również mają świetne Wink
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej udaj się do profesjonalistki to Ci wszystko ogarnie , moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa to mega wygodna. Trzeba jeszcze wiedzieć gdzie na taką depilacje iść by była to mega przyjemność. Osobiście korzystałam z usług Vici Clinic z Krakowa. Pani Gosia to naprawde świetna babka. Można miło spędzić czas przy depilacji
Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laserowe usuwanie owłosienia to idealny wybór również wg. mnie.

check here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się jeszcze nie zdecydowałam na leser a i kasy nie mam za bardzo bo to kilka sesji by trzeba u mnie na pewno zrobić. Próbowałyście może Vanity Krem do depilacji złoty pył bielendy?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 05, 2017 20:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: